Na konferencji prasowej po meczu 21. kolejki Fortuna 1. Ligi pomiędzy ŁKS-em Łódź a Zagłębiem Sosnowiec pojawili się trenerzy obu ekip.

Kazimierz Moskal:
- Przed meczem to ŁKS był faworytem i doceniamy ten zdobyty punkt, chociaż mamy świadomość, że tych punktów nam brakuje. Dzisiaj moi zawodnicy zagrali na miarę swoich możliwości i obiektywny widz powinien chyba stwierdzić, że nie było widać tej rożnicy w tabeli pomiędzy oboma zespołami. Zabrakło dzisiaj bramek, a były ku temu okazje. Jednak, jeśli mam być szczery, to jestem zadowolony ze stylu gry mojego zespołu, bo po meczu z Odrą byłem rozczarowany, a wydaje mi się, że dzisiaj zagraliśmy na miarę swoich możliwości.
- Myślę, że dzisiaj to dobrze wyglądało. Staraliśmy się realizować przedmeczowe założenia, zdaje sobie sprawę, że ten punkt niewiele wnosi do tabeli, ale nasz styl napawa optymizmem.
Ireneusz Mamrot:
- Zagraliśmy słabszą pierwszą połowę, trzeba się cieszyć, że zakończyła się ona bezbramkowym remisem, bo Zagłębie było od nas groźniejsze i miało swoje sytuacje. Po zmianach lepiej to wygladało i mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa. Z przebiegu meczu uważam, że ten remis jest sprawiedliwy, ale nie jesteśmy z niego zadowoleni.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
13 - Kamil Biliński
8 - Bartosz Snopczyński
6 - Emmanuel Agbor
3 - Andrzej Niewulis, Bartłomiej Wasiluk
2 - Bartosz Boruń, Ołeksij Bykow, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Joel Valencia,
1 - Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Artem Suchoćkyj,
ASYSTY:
6 - Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Emmanuel Agbor
4 - Bartosz Boruń
3 - Bartosz Chęciński, Andrzej Niewulis, Deniss Rakels
2 - Miguel Acosta, Kamil Biliński, Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Artem Suchoćkyj, Łukasz Uchnast
1 - Roko Kurtović, Miłosz Pawlusiński, Bartosz Snopczyński, Bartłomiej Wasiluk, Bartosz Zawojski
ŻÓŁTE KARTKI:
12 - Emmanuel Agbor, Bartłomiej Wasiluk (7 w Resovii)
7 - Grzegorz Janiszewski
6 - Bartosz Chęciński, Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Roko Kurtović, Piotr Marciniec, Artem Suchoćkyj,
4 - Bartosz Boruń, Patryk Mularczyk, Andrzej Niewulis, Kacper Siuta, Bartosz Zawojski
3 - Kamil Biliński, Mateusz Duda, Piotr Mielczarek, Miłosz Pawlusiński, , Łukasz Uchnast,
2 - Miguel Acosta, Ołeksij Bykow, Deniss Rakels (1 w Hutniku),
1 - Antoni Kulawiak
CZERWONE KARTKI:
2 - Emmanuel Agbor (za dwie żółte)
1 - Roko Kurtović
REZERWY - V LIGA
BRAMKI:
16 - Kacper Wołowiec
13 - Michał Barć
7 - Piotr Płuciennik, Kacper Tobiczyk
6 - Piotr Wojdas
5 - Szymon Celej
4 - Igor Gaszewski, Tomasz Mędrala, Kacper Mironowicz, Bartosz Paszczela, samobójcze
3 - Łukasz Uchnast
2 - Dominik Blecharczyk, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Paweł Szostek, Kamil Szlachta, Filip Wołodkiewicz
1 - Mateusz Duda, Maciej Figura, Wojciech Górkiewicz, Dawid Ryndak, Mikołaj Staniak, Maciej Wybański
REZERWY - PUCHAR POLSKI
5 - Kacper Wołowiec
3 - Michał Barć, Wojciech Górkiewicz
2 - Antoni Kulawiak
1 - Maciej Figura, Łukasz Matusiak, Tomasz Mędrala, Piotr Płuciennik, Kamil Szlachta, Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas, Maciej Wybański
Zaloguj się aby dodać własny komentarz