Na konferencji prasowej po meczu Górnika Łęczna z Zagłębiem Sosnowiec pojawili się trenerzy obu ekip.

Kazimierz Moskal:
- Górnik zasłużył na to zwycięstwo, graliśmy słabo i nie mam kogo wyróżnić. Momentami zachowywaliśmy się bardzo nieodpowiedzialnie i bardzo łatwo traciliśmy bramki. Brak kilku podstawowych piłkarzy nie jest żadnym usprawiedliwieniem, nie wypada grać w ten sposób. Nie wiem czy obecność kontuzjowanych piłkarzy sprawiłaby, że ta gra wyglądalaby lepiej. Jest to bolesna porażka, po tym zwycięstwie z Puszczą myślałem, że w końcu coś ruszy. W drugiej połowie wyszliśmy trochę odważniej i ta bramka na 2:0 nas dobiła. Gratuluję Górnikowi zwycięstwa.
Kamil Kiereś:
- To było zasłużone zwycięstwo. Przystępowaliśmy do tego meczu z dość dużymi problemami kadrowymi. Brawa dla wszystkich zawodników za zaagażowanie i wykonanie założonego planu. Pożegnaliśmy się z naszym stadionem w tym roku w najlepszy z możliwych sposobów. Szukaliśmy tych najsłabszych stron w grze Zagłębia i znaleźliśmy je, mimo że oni w osttatnich dwóch meczach prezentowali się bardzo dobrze.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
13 - Kamil Biliński
8 - Bartosz Snopczyński
6 - Emmanuel Agbor
3 - Andrzej Niewulis, Bartłomiej Wasiluk
2 - Bartosz Boruń, Ołeksij Bykow, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Joel Valencia,
1 - Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Artem Suchoćkyj,
ASYSTY:
6 - Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Emmanuel Agbor
4 - Bartosz Boruń
3 - Bartosz Chęciński, Andrzej Niewulis, Deniss Rakels
2 - Miguel Acosta, Kamil Biliński, Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Artem Suchoćkyj, Łukasz Uchnast
1 - Roko Kurtović, Miłosz Pawlusiński, Bartosz Snopczyński, Bartłomiej Wasiluk, Bartosz Zawojski
ŻÓŁTE KARTKI:
12 - Emmanuel Agbor, Bartłomiej Wasiluk (7 w Resovii)
7 - Grzegorz Janiszewski
6 - Bartosz Chęciński, Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Roko Kurtović, Piotr Marciniec, Artem Suchoćkyj,
4 - Bartosz Boruń, Patryk Mularczyk, Andrzej Niewulis, Kacper Siuta, Bartosz Zawojski
3 - Kamil Biliński, Mateusz Duda, Piotr Mielczarek, Miłosz Pawlusiński, , Łukasz Uchnast,
2 - Miguel Acosta, Ołeksij Bykow, Deniss Rakels (1 w Hutniku),
1 - Antoni Kulawiak
CZERWONE KARTKI:
2 - Emmanuel Agbor (za dwie żółte)
1 - Roko Kurtović
REZERWY - V LIGA
BRAMKI:
16 - Kacper Wołowiec
13 - Michał Barć
7 - Piotr Płuciennik, Kacper Tobiczyk
6 - Piotr Wojdas
5 - Szymon Celej
4 - Igor Gaszewski, Tomasz Mędrala, Kacper Mironowicz, Bartosz Paszczela, samobójcze
3 - Łukasz Uchnast
2 - Dominik Blecharczyk, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Paweł Szostek, Kamil Szlachta, Filip Wołodkiewicz
1 - Mateusz Duda, Maciej Figura, Wojciech Górkiewicz, Dawid Ryndak, Mikołaj Staniak, Maciej Wybański
REZERWY - PUCHAR POLSKI
5 - Kacper Wołowiec
3 - Michał Barć, Wojciech Górkiewicz
2 - Antoni Kulawiak
1 - Maciej Figura, Łukasz Matusiak, Tomasz Mędrala, Piotr Płuciennik, Kamil Szlachta, Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas, Maciej Wybański
Ciekawe jak jutro będzie się tłumaczył:D
NAJGORSZY SEZON ZAGŁĘBIA W XXI WIEKU
NAJSŁABSZY SKŁAD I ZARZĄD W DZIEJACH ZAGŁĘBIA
W ubiegłym sezonie 40 punktów nie gwarantowało utrzymanie się w lidze.
Wygrają wszystkie i coś tam ugrają na wyjazdach?
Na pewno nie tym składem, nie tym ustawieniem, nie tym trenerem, który kręci się jak gó.no w przeręblu.
Szkoda czasu na to dziadostwo!
Gdyby nie było pandemii to też gralibyscie przy pustych.
Gdzie Artur z Tychami a gdzie my.... Czy tam oni... Bo już sam nwm jak to interpretować...
Tatuaż odejdź!!!!!
Ja kundel.
Zaloguj się aby dodać własny komentarz