Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Resovią Paulina Skóra, 2020-11-04, 18:19

Na konferencji prasowej po meczu Zagłębia Sosnowiec z Resovią Rzeszów pojawili się trenerzy obu ekip.
Konferencja prasowa po meczu z Resovią

Krzysztof Dębek:

- W najgorszych snach nie spodziewałem się, że ten mecz potoczy się w taki sposób. Byłem pewny, że po tej przerwie, po tych zakażeniach i po zaangażowaniu zawodników w treningi, te trzy punkty zostaną w Sosnowcu. Natomiast kolejny raz przegrywamy z przeciwnikiem nisko zorganizowanym w obronie. Przegrywamy po stałych fragmentach, przy których zachowujemy się bardzo niefrasobliwie. Nasza reakcja na to szybkie ataki Resovii też była słaba i niestety zakończyło się to stratą drugiej bramki. Nie jesteśmy zadowoleni, przegraliśmy kolejne spotkanie pomimo większego posiadania piłki i większej ilości stwarzanych akcji. Chciałem żeby moja drużyna zagrała szybkim atakiem, a niestety była cofnięta. Realizacja planu nie była dobra, a potem już goniliśmy wynik. 

Szymon Grabowski:

- Jestem bardzo szczęśliwy z tego, co zobaczyłem na boisku. Zobaczyłem drużynę, która od samego początku wiedziała po co tutaj przyjechała. Termin tego meczu był dla nas bardzo ciężki, ale daliśmy radę, pokazaliśmy charakter i ambicję. Mimo kwarantanny i tego, że dopiero w poniedziałek 11 zawodników dowiedziało się, że moze wrócić do treningów, to widać było, że mamy pomysł na ten mecz.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Resovia
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Zagłębie Sosnowiec - Resovia Zagłębie Sosnowiec - Resovia
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Zagłębie Sosnowiec - Resovia Zagłębie Sosnowiec - Resovia
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Zagłębie Sosnowiec - Resovia Zagłębie Sosnowiec - Resovia
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (3)
  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 05.11.2020 r, o godz. 22:41
    W-fista zwolniony z Zagłębia. Nowym trenerem Nicinski. Karuzela kręci się dalej.

  • wva wva napisał(a) 04.11.2020 r, o godz. 20:26
    No to żegnamy wszystkich!Zagłębie stało się dnem!!!!!


  • pol13 pol13 napisał(a) 04.11.2020 r, o godz. 18:42
    Co za dzban haha
    Tatuaż pewnie zadowolony.....
    Pryncypal niewzruszony....
    A idźcie w pizdu, szkoda na was czas tracic na wpisy.....
    Dno dna, podobnie jak hokej....


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
5 -
Jewgienij Szykawka
4 -
Kacper Skóra
2 - 
Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - 
Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot

ASYSTY:
3 - 
Patryk Gogół, Bartosz Snopczyński
2 - 
Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha,  Deniss Rakels, Kacper Skóra, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka

CZERWONE KARTKI:
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta

ŻÓŁTE KARTKI:
4 - 
Bartosz Chęciński, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
3 - Igor Dziedzic, Linus Rönnberg
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Patryk MuchaKacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Bartłomiej Wasiluk

REZERWY:

BRAMKI (V LIGA):
13 
- Michał Barć
11 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak 

BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
- Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

Rozkład jazdy kibica 2025-11-09, 19:30KKS 1925 Kalisz - Zagłębie Sosnowiec 2025-11-21, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Sokół Kleczew 2025-11-28, 18:00Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec 2025-12-31Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
© 1998 - 2025 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony