- To, że oddaliśmy jeden groźny strzał, mówi samo za siebie -w ten sposób podsumował pierwszy i ostatni w tym sezonie mecz pucharowy Zagłębia Piotr Polczak
Piotr Polczak:
- Za szybko straciliśmy bramkę i później ŁKS ułożył już sobie spotkanie. Dobrze grali w ataku pozycyjnym, byli bardzo ruchliwi, a my nie umieliśmy się temu przeciwstawić. Nie wiem czy poza uderzeniem w poprzeczkę oddaliśmy jakiś groźny strzał, więc to chyba mówi samo za siebie.
- Było dużo zmian w składzie u nas i w drużynie przeciwnej, ale to nas nie usprawiedliwia. Mamy zawodników jakich mamy i też trzeba się umieć sprawdzić w różnych spotkaniach. Trzeba powiedzieć, że byliśmy słabszym zespołem i przegraliśmy zasłużenie.
- Są kartki, kontuzje i musimy sobie jakoś z tym poradzić. Chcemy jak najszybciej zapomnieć o złych chwilach, bo na razie mamy słabszy okres, ale wierzę w to, że wspólnymi siłami wyjdziemy z tej opresji. Jedynym pocieszeniem jest to, że już za trzy dni będziemy mieli okazję do rehabilitacji.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
5 - Jewgienij Szykawka
4 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Patryk Gogół, Bartosz Snopczyński
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
4 - Bartosz Chęciński, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
3 - Igor Dziedzic, Linus Rönnberg
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Patryk Mucha, Kacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
13 - Michał Barć
11 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz