W na konferencji prasowej po spotkaniu Zagłębia Sosnowiec z GKS-em Jastrzębie pojawili się Radosław Mroczkowski oraz Jarosław Skrobacz.
Radosław Mroczkowski:
- To dla nas trudny moment, nie spodziewałem się dzisiaj takiego obrotu spraw. W tygodniu skupialiśmy się na tym, aby wyeliminować błędy, które popełniliśmy tydzień temu w Radomiu. Nie możemy tracić takich bramek, powtarza się nieco sytuacja, w której Zagłębie było, grając w Ekstraklasie. Za dużo strat, za dużo bramek. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Do przerwy mieliśmy 19 dośrodkowań w pole karne rywala, z czego może tylko jedno miało jakość. Mieliśmy kilka sytuacji, ale bramkarz Jastrzębia był dzisiaj bardzo dobrze dysponowany. Po tej bramce kontaktowej miałem nadzieję, że pójdziemy za ciosem, jednak tak się nie stało. Nie rozumiem także niektórych decyzji sędziego, na przykład przy tej czwartej bramce był ewidentny faul... Jednak nie jest to żadne wytłumaczenie. Dostaliśmy kubeł zimnej wody na głowy, dość niespodziewanie. A nie powinno tak być, bo mieliśmy na boisku zawodników z jakością, przynajmniej w teorii. Jednak umiejętności to nie wszystko, bardzo ważny jest też charakter drużyny, bez woli walki niczego nie osiągniemy. Zostaliśmy wypunktowani.
Jarosław Skrobacz:
- To zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne, ponieważ do tej pory nie potrafiliśmy wygrać na wyjeździe. Ten mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze, byliśmy zespołem dominującym, który wykorzystywał stwarzane sytuacje i dobrze operowaliśmy piłką. Jednak nie spodziewałem się, że w pewnym momencie będziemy prowadzić aż 4:0. Mieliśmy ten mecz pod kontrolą, ale niepotrzebnie pozwoliliśmy Zagłębiu strzelić te dwie bramki, to mogło się na nas zemścić, bo podłączyliśmy rywalom tlen. Chyba bardziej chcieliśmy strzelić piątą bramkę niż zachować czyste konto.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
5 - Jewgienij Szykawka
4 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Patryk Gogół, Bartosz Snopczyński
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
4 - Bartosz Chęciński, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
3 - Igor Dziedzic, Linus Rönnberg
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Patryk Mucha, Kacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
13 - Michał Barć
11 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































\"Zagłębie Sosnowiec przeżywa trudne chwile po spadku z ekstraklasy, ale prezes Marcin Jaroszewski wierzy, że trener Radosław Mroczkowski jeszcze zbuduje zwycięski zespół.\"
Cudownie:):):)
Milicjaaaaaaa...... I teraz El presidento zatrudni nowego trenera, ten z kolei zatrudni nowych 20 żołnierzy i..... Karuzela się kręci Hehe MISZCZOWIE!!!!
zero taktyki , z tyłu to już jakaś masakra. kolejny zespół wchodzi w nas jak w masło...
gdzie waleczni muularczyk i stewart ??
sam mówisz ze jest jakość na boisku ale tego nie widać....
Pochwal się jaką myśl taktyczna ci przyświeca, jakie zadania spoczywają na poszczególnych piłkarzach.
Czym się wyróżnił Sinior, że wychodzi w podstawowym składzie?
Czym zawinił Seedorf, że jest poza kadrą meczową.
Dlaczego w dzisiejszym meczu, prawą stronę obsługiwał tylko jeden zawodnik - Nawotka?
A tak ogólnie to, nie chce mi się pisać.
Idź pan w p..du, panie Mroczkowski vel Nieprzytomny.
To co prezentuje ta drużyna to dramat, albo komedia... Bo nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.
Mroczkowski odejdź - wstydu oszczędź...
Zaloguj się aby dodać własny komentarz