Mecz, który poważnie zweryfikował szanse Zagłębia na utrzymanie w ekstraklasie ocenili Olaf Nowak, Mateusz Możdżeń i Žarko Udovičić. - Graliśmy dobrze przez 10 minut - trafnie spuentował spotkanie z Wisłą młody napastnik.

Olaf Nowak: - Ta moja bramka to tylko mały plusik, bo tak naprawdę dobrze graliśmy tylko przez pierwsze 10 minut. Na pewno cieszę się z gola, bo jestem napastnikiem, ale nie cieszy on tak, jakbyśmy wygrali, albo chociaż zremisowali. Druga połowa była kompletnie bez pomysłu. To znaczy mieliśmy go przed meczem, ale nie realizowaliśmy na boisku. Nie chcę tego zwalać na decyzję sędziego, bo na pewno była ona błędna, ale gdyby był karny i bramka to na pewno inaczej by się grało, ale to przede wszystkim nasza wina, bo zagraliśmy słabe 80 minut. Nie wiem tylko po co był dzisiaj VAR na meczu, bo wybrali nas, a sędzia ani raz do niego nie podszedł.
Mateusz Możdżeń: -Nie było dzisiaj połowy składu. Szpital, kartki, to w końcu musiało się tak skończyć. Widoczne były braki.Nie wiem co mam powiedzieć. Dostaliśmy takie bramki, jakie dostaliśmy. Nie ma co zwalać indywidualnie, przegraliśmy jako drużyna. Zdarzyło się to, co w poprzednich meczach, czyli w odstępie pięciu minut straciliśmy bramkę. Jeżeli dzeje się to po raz kolejny, to nie jest przypadek. Nie wiem dlaczego tak jest, bo jak bym wiedział, to byśmy ich nie tracili. Takie rozmowy nie mają sensu. Nie mam argumentów i nie wiem co mam powiedzieć.
Żarko Udovicić: - Po strzeleniu bramki przestaliśmy grać i to było widać na trybunach i czuć na boisku. Przede wszystkim nie stwarzaliśmy sytuacji. Brakowało Szymona Pawłowskiego, dużo było też indywidualnych błędów. To na pewno była najgorsza druga połowa w naszym wykonaniu od kiedy gramy w ekstraklasie. Nie graliśmy w ogóle piłką, tylko długimi podaniami, a Wisła Płock ma wysokich zawodników w obronie, więc nie dawało to efektów.Mieliśmy też kilku zawodników po kontuzjach, którzy nie pracowali na pełnych obrotach w ubiegłym tygodniu. Musimy dobrze preanalizować ten mecz, bo zagramy z Wisłą jeszcze raz.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
13 - Kamil Biliński
8 - Bartosz Snopczyński
6 - Emmanuel Agbor
3 - Andrzej Niewulis, Bartłomiej Wasiluk
2 - Bartosz Boruń, Ołeksij Bykow, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Joel Valencia,
1 - Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Artem Suchoćkyj,
ASYSTY:
6 - Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Emmanuel Agbor
4 - Bartosz Boruń
3 - Bartosz Chęciński, Andrzej Niewulis, Deniss Rakels
2 - Miguel Acosta, Kamil Biliński, Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Artem Suchoćkyj, Łukasz Uchnast
1 - Roko Kurtović, Miłosz Pawlusiński, Bartosz Snopczyński, Bartłomiej Wasiluk, Bartosz Zawojski
ŻÓŁTE KARTKI:
12 - Emmanuel Agbor, Bartłomiej Wasiluk (7 w Resovii)
7 - Grzegorz Janiszewski
6 - Bartosz Chęciński, Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Roko Kurtović, Piotr Marciniec, Artem Suchoćkyj,
4 - Bartosz Boruń, Patryk Mularczyk, Andrzej Niewulis, Kacper Siuta, Bartosz Zawojski
3 - Kamil Biliński, Mateusz Duda, Piotr Mielczarek, Miłosz Pawlusiński, , Łukasz Uchnast,
2 - Miguel Acosta, Ołeksij Bykow, Deniss Rakels (1 w Hutniku),
1 - Antoni Kulawiak
CZERWONE KARTKI:
2 - Emmanuel Agbor (za dwie żółte)
1 - Roko Kurtović
REZERWY - V LIGA
BRAMKI:
16 - Kacper Wołowiec
13 - Michał Barć
7 - Piotr Płuciennik, Kacper Tobiczyk
6 - Piotr Wojdas
5 - Szymon Celej
4 - Igor Gaszewski, Tomasz Mędrala, Kacper Mironowicz, Bartosz Paszczela, samobójcze
3 - Łukasz Uchnast
2 - Dominik Blecharczyk, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Paweł Szostek, Kamil Szlachta, Filip Wołodkiewicz
1 - Mateusz Duda, Maciej Figura, Wojciech Górkiewicz, Dawid Ryndak, Mikołaj Staniak, Maciej Wybański
REZERWY - PUCHAR POLSKI
5 - Kacper Wołowiec
3 - Michał Barć, Wojciech Górkiewicz
2 - Antoni Kulawiak
1 - Maciej Figura, Łukasz Matusiak, Tomasz Mędrala, Piotr Płuciennik, Kamil Szlachta, Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas, Maciej Wybański
Żarko Udovicić od nowego sezonu w Wiśle Kraków?
Zaloguj się aby dodać własny komentarz