Po przegranym przez sosnowiczan meczu z Górnikiem Zabrze odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli Marcin Brosz oraz Valdas Ivanauskas.
Valdas Ivanauskas:
- Dzisiaj na boisku widzieliśmy tylko jeden zespół i było to Zagłębie. Zabrakło koncentracji na początku spotkania, straciliśmy bramkę, ale zareagowaliśmy. Graliśmy dobrze i mieliśmy swoje sytuacje. Tutaj trzeba postawić pytanie czy komuś Zagłębie przeszkadza w tej lidze. Odebrali nam gola po akcji, która w Bundeslidze czy Premier League pozostałaby bez reakcji sędziego. A tutaj mieliśmy VAR i w konsekwencji wynik niekorzystny się utrzymał. Nie mam pretensji do żadnego z moich zawodników, Greššák źle wszedł w mecz, dlatego wprowadziliśmy Milewskiego. Wszyscy dali z siebie sto procent.
Marcin Brosz:
- To było bardzo trudne spotkanie. Mecze z Zagłębiem zawsze są trudne i twarde. Dziękuję kibicom za wsparcie, bardzo nam to pomogło. Pierwsze trzydzieści minut było świetne, taki Górnik chcemy oglądać. Zespół się zmienia, ale myślę, że z każdą chwilą będzie coraz lepiej.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
5 - Jewgienij Szykawka
4 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Patryk Gogół, Bartosz Snopczyński
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
4 - Bartosz Chęciński, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
3 - Igor Dziedzic, Linus Rönnberg
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Patryk Mucha, Kacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
14 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Alex za nadepnięcie przeciwnika wyleciał z klubu.
Drewnogo za uderzenie przeciwnika w twarz, może dostać nawet 10 meczów zawieszenia.
W ten sposób trenerowi rozwiązano ręce w obsadzie linii ataku, a to może okazać się światełkiem w tunelu dla zespołu Zagłębia.
RoT_Wajler
Zaloguj się aby dodać własny komentarz