Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Łęcznej JP, 2023-05-21, 17:37

- Suma szczęścia równa się zero i chyba tez tak dziś było. Jak nie umiesz wygrać, to zremisuj i dziś to zrobiliśmy - powiedział po meczu w Łęcznej trener Marcin Malinowski.
Konferencja prasowa po meczu w Łęcznej

Marcin Malinowski:

- Pierwsza połowa, deliktanie ujmując, słaba w naszym wykonaniu. Za bardzo się cofnęliśmy, a mimo tego zespół z Łęcznej stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji. Trochę szczęścia mieliśmy, albo dobrze spisywał się bramkarza. Druga połowa była całkiem inna i to było to Zagłębie, które chcieliśmy oglądać. Tu z kolei w 93. minucie tego szczęścia nam zabrakło. Suma szczęścia równa się zero i chyba tez tak dziś było. Jak nie umiesz wygrać, to zremisuj i dziś to zrobiliśmy. Dziękuję chłopakom za harówkę i za to, że wytrzymali ciśnienie do końca.

- Kolejny mecz bez straconej bramki na pewno mnie cieszy jako byłego obrońcę czy człowieka, który w swojej przygodzie z piłką, był głównie odpowiedzialny za to, żeby nie dopuszczać przeciwnika pod swoje pole karne. To na pewno jest fundament, który trzeba pielęgnować. Jeśli zagrasz na zero z tyłu, to na pewno ten jeden punkt będzie dopisany.

- Ciężko jest na dzień dzisiejszy stwierdzić, czy Szymona Sobczaka jeszcze zobaczymy w ten sezonie. On ma problem z uchem i to dosyć poważny. Wiadomo, że zdrowie zawodnika jest najważniejsze i zobaczymy, jak to się będzie goiło Jesli chodzi o Maksa Banaszewskiego, to przyplątała się jakaś infekcja. W dzień wyjazdu, czyli wczoraj, dowiedzieliśmy się, że jest gorączka i wymioty. Postanowiliśmy nie narażać jego zdrowia. Liczymy na to, że w kolejnym meczu jeden z nich będzie do naszej dyspozycji, co zwiększy naszą siłę rażenia.

Ireneusz Mamrot:

- Po pierwszej połowie na pewno byliśmy przekonani, że to spotkanie wygramy. Druga połowa w naszym wykonaniu była słabsza, ale pierwsza część meczu pod względem organizacji gry, utrzymywania się przy piłce i grania do przodu, to było najlepsze 45 minut od kiedy przejąłem ten zespół. W tym fragmencie spotkania brakowało tylko i wyłącznie bramki i tego bardzo żałujemy. Musimy też wykorzystywać taką sytuację, jaką mieliśmy na początku drugiej połowy, bo była to sytuacja 100-procentowa. Nie wykorzystaliśmy jej, a później tak naprawdę Zagłębie przejęło inicjatywę. W ostatniej akcji meczu mogli strzelić bramkę i byłoby wielkie rozczarowanie i niedosyt.


Galeria Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

I LIGA

BRAMKI:
8 - Kamil Biliński
2 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Meik Karwot, Hubert Matynia, Maksymilian Rozwandowicz, Adrian Troć, Joel Valencia, Marcel Ziemann, samobójcza (Patryk Procek, Podbeskidzie)

ASYSTY:
3 -
Kamil Biliński
2 - Juan Camara, Michał Janota, Adrian Troć
1 - Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Dean Guezen,  Meik Karwot, Maksymilian Rozwandowicz, Dominik Sokół, Paweł Szostek, Nikodem Zielonka, Marcel Ziemann

ŻÓŁTE KARTKI:
10 - 
Sebastian Bonecki
8 - Dominik Jończy

6 - Ołeksij Bykow

5 - Joel Valencia
4 - 
Vedran Dalić, Marek Fabry, Meik Karwot, Maksymiian Rozwandowicz, Dominik Sokół
3 - Patryk Caliński, Michał Janota, Mateusz Kos, Artem Polarus,  Konrad Wrzesiński,
2 - Kamil Biliński, Dean Guezen, Kamil Lipka, William Remy, Marcel Ziemann
1 - Juan Camara, Ołeksij Dowhyj,  Tymoteusz Klupś,  Mateusz Machała, Hubert Matynia, Antonio Pavić, Artem Suchoćkyj, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Nikodem Zielonka


CZERWONE KARTKI:
1 - Sebastian Bonecki, Marek Fabry, Artem Polarus, Marcel Ziemann


PUCHAR POLSKI

BRAMKI:
2 - Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Dawid Ryndak

ASYSTY:
2 - Sebastian Bonecki
1 - Dawid Ryndak

ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Mateusz Machała, Dawid Ryndak


IV LIGA - REZERWY

BRAMKI:
6 - Antoni Kulawiak, Bartosz Paszczela
4 - Bartosz Martosz
3 - Mikołaj Staniak
2 - Michał Barć, Kamil Bębenek, Igor Dziedzic, Mateusz Machała, Hubert Matynia,
1 - Karol Adamiec, Marek Fabry, Gabriel Kirejczyk, Tymoteusz Klupś, Kamil Lipka, Maciej Małkowski, Mateusz Mielczarek, Nikodem Zielonka, Piotr Płuciennik, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Kacper Wołowiec, Bartosz Zawojski, Marcel Ziemann, samobójcza (Tymoteusz Trzepizur, Unia Rędziny)

PUCHAR POLSKI - REZERWY

BRAMKI:
5 - Bartosz Paszczela
3 - Jan Janosz, Bartosz Martosz, Mateusz Mielczarek, Kacper Wołowiec
2 - Kamil Bębenek,
1 - Michał Barć, Szymon Celej, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Piotr Wojdas, samobójcza (Adrian Czaplak, Ostoja Żelisławice)

Marek Fabry
Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2024 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony