2020-11-14, 13:00 Miejsce rozgrywania meczu: Radom
Radomiak Radom
0:0(:)
12. Mateusz Kochalski 14. Damian Jakubik 16. Mateusz Cichocki 30. Mateusz Bodzioch 3. Artur Bogusz 9. Leandro (90+1' 18. Morimakan Diane) 11. Michał Kaput 24. Athanasios Scheidt (46' 13. Karol Podliński) 25. Damian Gąska 7. Miłosz Kozak (90+1' 4. Maciej Świdzikowski) 19. Karol Angielski (66' 6. Adam Banasiak)   Rezerwowi: 33. Mateusz Kryczka 5. Łukasz Wiech 17. Marcel Szymański 20. Alain Ebwelle 90. Jakub Nowakowski   Trener: Dariusz Banasik
37' Artur Bogusz 44' João Oliveira 62' Damian Jakubik 80' Szymon Pawłowski 86' Mateusz Szwed
1. Kacper Chorążka 16. Dawid Ryndak 18. Lukáš Ďuriška 26. Mateusz Grudziński 94. Dawid Gojny8. Szymon Pawłowski 6. João Oliveira 14. Filip Karbowy (76' 9. Mateusz Szwed) 11. Patryk Mularczyk (74' 10. Martim Maia) 30. Patryk Małecki 9. Gonçalo Gregório (84' 88. Olaf Nowak)   Rezerwowi: 23. Matko Perdijić 15. Kamil Antonik 17. Kacper Radkowski 21. Nikolas Korzeniecki 25. Piotr Polczak 27. Łukasz Turzyniecki   Trener: Kazimierz Moskal
Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź) - Tomasz Niemirowski (Warszawa), Arkadiusz Śpiewak (Łódź). Techniczny: Łukasz Szczech (Warszawa)
90.0000
90+6' gwizdek Po 50 minutach i 10 sekundach gry sędzia Paweł Pskit zakończył drugą połowę.
90+6' Aut dla Radomiaka na wysokości pola karnego. Wrzucał Artur Bogusz, a piłkę głową wybił Mateusz Szwed.
90+4' Szymon Pawłowski stracił piłkę przed polem karnym Zagłębia, a potem sfaulował Mateusza Cichockiego.
90+3' Dawid Gojny traci piłkę w polu karnym Zagłębia.
90+1' Kacper Chorążka łapie piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego przez Adama Banasiaka.
90+1' doliczony czas +5
90+1' zmiana Podwójna zmiana w Radomiaku. Morimakan Diane za Leandro i Maciej Świdzikowski za Miłosza Kozaka.
90' Przed polem karnym Radomiaka Leandro faulowany przez Dawida Gojnego.
89' Adam Banasiak interweniował w polu karnym po dośrodkowaniu Szymona Pawłowskiego.
88' Kontra Zagłębia zakończona przerwaniem rajdu Mateusza Szweda przez Michała Kaputa.
87' Joao Oliveira wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Adama Banasiaka z rogu.
87' Nieudane piąstkowanie Kacpra Chorążki po dośrodkowaniu Damiana Gąski z rzutu wolnego. Róg dla Radomiaka.
86' żóta kartka Żółta kartka dla Mateusza Szweda za faul na Adamie Banasiaku.
85' Dośrodkowanie Mateusza Szweda z prawego skrzydła i główka Olafa Nowaka. Broni Mateusz Kochalski.
84' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu - Olaf Nowak za Gonçalo Gregório.
84' Strata Gonçalo Gregório przed polem karnym Radomiaka. Niepotrzebna próba zagrania piętą przez Portugalczyka.
83' Karol Podliński faulował Mateusza Szweda.
82' Szymon Pawłowski po akcji prawą stroną boiska podał do Martima Mai, ale Portugalczyk nie opanował futbolówki.
81' Patryk Małecki wdał się w drybling z Arturem Boguszem i stracił piłkę.
80' Martim Maia wybił piłkę po dośrodkowaniu Adama Banasiaka z rzutu wolnego.
80' żóta kartka Żółta kartka dla Szymona Pawłowskiego za faul na Michale Kapucie.
79' Patryk Małecki zagrał piłkę z lewej strony pola karnego. Futbolówka leciała wzdłuż bramki, ale znajdujący się tuż przed bramkę Szymon Pawłowski nie zdołał zmienić jej lotu.
78' Szymon Pawłowski gra teraz na "dziesiątce", a na prawym skrzydle występuje Mateusz Szwed.
77' Joao Oliveira faulowany przed polem karnym Zagłębia przez Miłosza Kozaka.
76' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu - Mateusz Szwed z Filipa Karbowego.
75' Szymon Pawłowski dogrywał piłkę w pole karne do Gonçalo Gregório. Piłkę przejął Mateusz Cichocki.
75' Patryk Małecki faulował w ataku Leandro.
74' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu - Martim Maia za Patryka Mularczyka.
73' Po dośrodkowaniu Adama Banasiaka z rogu piłka minęła dwóch graczy Radomiaka i w końcu wybił ją Szymon Pawłowski.
73' Róg dla Radomiaka po akcji Leandro zablokowanej przez Joao Oliveirę.
72' Joao Oliveira sfaulował na środkowej linii Karola Podlińskiego.
72' Miłosz Kozak faulowany w środku boiska przez Szymona Pawłowskiego.
70' Po czerwonej kartce dla Damiana Jakubia na prawej obronie gra Artur Bogusz, a na lewej Adam Banasiak.
70' Dośrodkowanie Artura Bogusza z prawej strony boiska, ale Karol Podliński nie zdołał sięgnąć piłki.
70' Po płaskim dośrodkowaniu Patryka Małeckiego piłkę w polu bramkowym łapie Mateusz Kochalski.
68' Dośrodkowanie Adama Banasiaka z rogu i nieudana próba strzału w wykonaniu Mateusza Cichockiego.
67' Kolejny róg dla miejscowych po interwencji Joao Oliveiry.
66' Joao Oliveira wybił piłkę po dośrodkowaniu Damiana Gąski z rzutu rożnego.
66' zmiana Druga zmiana w Radomiaku - Adam Banasiak za Karola Angielskiego.
65' Gospodarze mają kolejny rzut rożny.
64' Jedyną wyjazdową bramkę w tym sezonie Zagłębie strzeliło w Łodzi, gdy rywale grali w dziesiątkę.
62' czerwona kartka Czerwona kartka dla Damiana Jakubika za faul na Dawidzie Gojnym. Prawy obrońca Radomiaka kopnął w głowę naszego lewego obrońcę.
62' Lukáš Ďuriška wybił piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Damiana Gąski z rogu.
61' Joao Oliveira stracił piłkę na połowie Radomiaka. Gospodarze ruszyli z kontrą, w której z pola karnego strzelał Damian Jakubik. Dawid Gojny zablokował strzał i gospodarze mają róg.
61' Prostopadłe podanie Patryka Mularczyka w kieruku Gonçalo Gregório. Piłkę przejął Mateusz Bodzioch.
60' Gonçalo Gregório za wysoko uniósł nogę przy próbie odebrania piki Mateuszowi Bodziochowi.
59' Szymon Pawłowski faulowany przez Miłosza Kozaka na połowie Zagłębia.
58' Mateusz Grudziński wybił piłkę dośrodkowaną przez Miłosza Kozaka z lewej strony boiska.
57' Mateusz Grudziński ruszył pod pole karne Radomiaka i sfaulował w ataku Damiana Gąskę.
54' Lukáš Ďuriška odebrał piłkę Karolowi Podlińskiemu 20 metrów przed bramką Zagłębia. Trochę ostre było to wejście, ale sędzia nakazał grać dalej.
53' Jako pierwszy z murawy podniósł się Miłosz Kozak. Po nim wstał Joao Oliveira. Gramy dalej.
51' Sędzia przerwał grę, bo na murawie po zderzeniu leżą Miłosz Kozak i Joao Oliveira.
51' Po dośrodkowaniu Dawida Gojnego z rzutu rożnego nieudana próba strzału w wykonaniu Joao Oliveiry.
50' Gonçalo Gregório wywalczył rzut rożny.
50' Szymon Pawłowski dośrodkował z prawej strony pola karnego, a piłkę wybił głową Damian Jakubik.
49' Fatalnie rozegrany rzut rożny przez Zagłębie. Piłkę przejął stojący przed polem karnym Leandro.
49' Filip Karbowy blokowany w polu karnym przez Damiana Gąskę. Mamy róg.
48' Po dośrodkowaniu Patryka Małeckiego piłkę trącił głową Mateusz Bodzioch, Mamy aut.
47' Mateusz Grudziński zagrał do przodu w stronę Patryka Małeckiego. Piłkę przejął Mateusz Cichocki.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa spotkania.
46' zmiana Jedna zmiana w Radomiaku w przerwie meczu. Karol Podliński za Athanasiosa Scheidta.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy meczu.
45' Po dośrodkowaniu Dawida Gojnego z lewego skrzydła z około 4 metrów głową strzelał Gonçalo Gregório. Piłkę instynktownie na linii bramkowej nogami odbił Mateusz Kochalski.
45' Athanasios Scheidt niecelnie uderzył zza pola karnego.
44' Strzal Athanasiosa Scheidta z linii pola karnego zablokowany przez Lukáša Ďuriškę.
44' żóta kartka João Oliveira stracił piłkę na rzecz Michała Kaputa, a potem ciągnął za koszulkę gracza gospodarzy. Żółta kartka dla Portugalczyka.
41' Athanasios Scheidt faulowany przez Joao Oliveirę.
39' Rzut wolny dla Zagłębia z około 40 metrów. Po dośrodkowaniu Dawida Gojnego w polu karnym interweniował Mateusz Bodzioch.
39' Z rogu boiska dośrodkował Szymon Pawłowski. Wybita z pola karnego piłka trafiła pod nogi Filipa Karbowego, który z około 20 metrów huknął w słupek.
38' Artur Bogusz blokuje dośrodkowanie Szymona Pawłowskiego. Piłka trafiła w stojącego za bramką Hyundaia. Róg dla Zagłębia.
38' Po dośrodkowaniu Dawida Gojnego z rzutu wolnego piłkę wybija Karo Angielski.
37' żóta kartka Żółta kartka dla Artura Bogusza za faul na Patryku Mularczyku.
36' Gonçalo Gregório wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Damiana Gąski z rogu.
36' Kolejny rzut rożny dla Radomiaka po akcji lewym skrzydłem.
34' Zamieszanie w polu karnym Radomiaka po dośrodkowaniu Dawida Gojnego z rogu. Sytuację wyjaśnił Athanasios Scheidt.
34' Leandro wybił piłkę na rzut rożny.
33' Kontra Zagłębia. Szymon Pawłowski podawał do Lukáša Ďuriški, który zapędził się w pole karne Radomiaka. Słowacki stoper Zagłębia trafił w nogę bramkarza Radomiaka.
32' Po dośrodkowaniu Damiana Gąski z rzutu rożnego głową uderzał Mateusz Bodzioch. Broni Kacper Chorążka.
31' Po podaniu Damiana Jakubika w pole karne z ostrego kąta strzelał Karol Angielski. Kacper Chorążka sparował pikę na róg.
30' Patryk Małecki umiejętnie zablokował akcję Leandro. Od bramki grę wznowi Kacper Chorążka.
30' Patryk Mularczyk w kontrze zagrał prosto pod nogi Michała Kaputa.
29' Damian Jakubik faulowany przez Patryka Małeckiego.
28' Leandro dośrodkował lewą nogą z prawego skrzydła. Piłka w rękach Kacpra Chorążki.
28' Faul Patryka Małeckiego na Leandro. "Mały" nie zgadza się z decyzją sędziego i głośno artykułuje swoje niezadowolenie.
26' Szymon Pawłowski zagrywał ze środka boiska na lewą stronę, ale zbyt mocno jak na możliwości Patryka Mularczyka.
26' Szymon Pawłowski przejął w polu karnym Zagłębia piłkę zagrywaną przez Artura Bogusza.
25' Z rzutu wolnego strzelał Filip Karbowy. Piłka przeleciała nad murem i minęła bramkę Radomiaka.
24' Gonçalo Gregório faulowany przez Mateusza Cichockiego około 35 metrów od bramki.
23' Zza pola karnego uderzał Athanasios Scheidt. Piłka nie zmierzała w stronę bramki, o czym chyba nie wiedział Mateusz Grudziński, bo interweniował w polu karnym i to się mogło źle skończyć.
20' Patryk Małecki przejął piłkę w polu karnym Radomiaka i wyłożył do Patryka Mularczyka, ale ten uderzy zbyt anemicznie, aby sprawić problem golkiperowi gospodarzy.
19' Po dośrodkowaniu Damiana Gąski przy próbie interwencji w polu karnym faulowany był Kacper Chorążka.
19' Miłosz Kozak przedarł się w pole karne Zagłębia i przy próbie strzału został zablokowany przez Dawida Ryndaka.
17' Patryk Małecki po akcji lewym skrzydłem zagrywał w pole karne Radomiaka. Akcję przerwało wybicie piłki przez Mateusza Cichockiego.
16' Rajd Damiana Jakubika prawą stroną boiska. Dośrodkowanie w pole karne i interwencja Dawida Ryndaka.
15' Po dośrodkowaniu Damiana Gąski piłka trafiła na środek pola karnego do Miłosza Kozaka, który uderzył z powietrza, ale tylko trafił w stojącego przed nim Joao Oliveirę.
14' Z narożnika boiska dośrodkował Damian Gąska, a po interwencji Dawida Gojnego miejscowi mają kolejny korner.
14' Joao Oliveira powstrzymał w polu karnym akcję Leandro. Drugi róg dla Radomiaka.
13' Kacper Chorążka pewnie łapie piłkę dośrodkowaną z prawego skrzydła przez Damiana Jakubika.
12' Lukáš Ďuriška blokuje strzał Karola Angielskiego z około 20 metrów.
11' Za mocne dośrodkowanie Damiana Gąski z rzutu rożnego. Piłka przeleciała nad polem karnym i wyszła na aut z drugiej strony boiska.
10' Miłosz Kozak ograł Dawida Ryndaka, ale został zatrzymany przy dośrodkowaniu przez Lukáša Ďuriškę. Róg dla Radomiaka.
10' Ciekawie zapowiadała się akcja Zagłębia, w której Szymon Pawłowski założył siatkę rywalowi, ale niestety Patryk Mularczyk zagrał za mocno w stronę Filipa Karbowego.
9' Miłosz Kozak podawał w kierunku Karola Angielskiego, ale piłkę zdołał przejąć Lukáš Ďuriška
8' Miłosz Kozak zbiegł z lewego skrzydła do środka boiska i uderzył prawą nogą z około 20 metrów. Broni Kacper Chorążka.
7' Gonçalo Gregório faulowany przez Karola Angielskiego.
5' Gonçalo Gregório faulowany w środku boiska przez Mateusza Bodziocha.
4' Szymon Pawłowski jednak gra na prawym skrzydle, a Patryk Mularczyk na "dziesiątce".
3' Po rzucie rożnym z ponad 25 metrów strzelał Filip Karbowy. Piłka trafiła w znajdującego się w polu karnym Mateusza Bodziocha.
3' Patryk Małecki wywalczył rzut rożny dla Zagłębia.
1' Gonçalo Gregório wyłożył piłkę Szymonowi Pawłowskiemu, ale ten uderzył zbyt lekko z około 14 metrów i Mateusz Kochalski nie miał problemów z obroną.
1' Minęło 30 sekund gry i już jest lepiej niż tydzień temu z Koroną.
0' 12:58 Sosnowiczanie zagrają dziś cali na czerwono. Gospodarze wystąpią w białych koszulkach, zielonych spodenkach i białych getrach.
0' 12:55 Przypominamy, że relacji z dzisiejszego meczu Zagłębia nie ma w Polsacie Sport. Dostępna jest tylko w wersji z jednej kamery i bez komentarza w serwisie Ipla.TV. Radiową relację przeprowadza GadaBuda, w której Michała Grzyba wspiera Jovan Ninković, a tekstowa relacja jak zawsze u nas.
0' 12:50 Dzisiejszy mecz jest dopiero drugim spotkaniem I ligi rozgrywanym w tym sezonie w Radomiu i prawdopodobnie ostatnim rozgrywanym bez sztucznego oświetlenia. Do tej pory w Radomiu jupitery były zainstalowane tylko na dachach trybun i nie miały wystarczającej mocy, ale w minionym tygodniu oddano do użytku cztery maszty oświetleniowe, które spełniają I-ligowe wymagania.
0' 12:40 Dwóch byłych piłkarzy Zagłębia znalazło się w wyjściowym składzie Radomiaka na dzisiejszy mecz. Na środku obrony zagra Mateusz Cichocki, a na jednym ze skrzydeł Miłosz Kozak. Trzeci były gracz Zagłębia w kadrze ekipy z Radomia, Adam Banasiak, rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Dariusz Banasik jako trener po raz ósmy będzie miał okazję poprowadzić swój zespół w meczu przeciwko Zagłębiu. Na razie wygrał tylko raz. Dwa razy zremisował, a aż cztery razy przegrał.
0' 12:30 Obie drużyny już wyszły na rozgrzewkę. Kazimierza Moskala na razie nie ma na murawie. Zawodnicy Zagłębia rozgrzewają się pod okiem Artura Gołasia, Łukasza Matusiaka i Macieja Musiała, a golkiperów w obroty wziął Paweł Primel.
0' 12:20 Czterech zmian w składzie Zagłębia dokonał trener Kazimierz Moskal w porównaniu do poprzedniego meczu, w którym sosnowiczan prowadził tymczasowy szkoleniowiec Łukasz Matusiak. Kontuzjowanego w trakcie meczu z Koroną Krystiana Stępniowskiego zastąpił na bramce Kacper Chorążka. Na ławce usiedli także Mateusz Szwed, Martim Maia i Olaf Nowak. Od pierwszej minuty zagrają Patryk Mularczyk, Filip Karbowy i Gonçalo Gregório.
0' 12:10 Dzień dobry! Witamy ze stadionu w Radomiu i zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Radomiakiem a Zagłębiem Sosnowiec.
Konferencja prasowa po meczu w RadomiuKonferencja prasowa po meczu w Radomiu Na konferencji po meczu Radomiaka Radom z Zagłębiem Sosnowiec pojawili się trenerzy obu ekip. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu w RadomiuZdjęcia z meczu w Radomiu Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu pomiędzy Radomiakiem Radom a Zagłębiem Sosnowiec. » Czytaj więcej
Radomiak - Zagłębie 0:0Radomiak - Zagłębie 0:0 W pierwszym meczu pod wodzą Kazimierza Moskala Zagłębie bezbramkowo zremisowało na wyjeździe z Radomiakiem. Sosnowiczanie nie potrafili skorzystać z gry w przewadze od 62. minuty spotkania. » Czytaj więcej