(55' 11. Rafał Jankowski)
9. Adrian Marek
20. Wojciech Białek

Trener: Mirosław Kmieć

31' Tomasz Szatan 35' Michał Michalec 56' Michał Ilków-Gołąb 77' Michał Cyganek 78' Hubert Tylec

Trener: Ireneusz Mamrot
Sędziowie: Tomasz Białek - Marcin Czerwiński, Krzysztof Maciaszczyk (Gorzów Wielkopolski)
90.0000
90+5' gwizdek Po 49 minutach i 7 sekundach gry sędzia Tomasz Białek kończy mecz.
90+2' zmiana Ostatnia zmiana w Chrobrym - Michał Motyl za Tomasza Kowalczuka.
90+1' doliczony czas Sędzia doliczył 4 minuty.
90+1' Po dośrodkowaniu Tomasza Kowalczuka głową strzelał Krzysztof Ziemniak, a piłkę z linii bramkowej wybił Hubert Tylec.
90' Sławomir Jarczyk blokuje dośrodkowanie Łukasza Szczepaniaka i goście mają róg.
87' Po dośrodkowaniu Adriana Pajączkowskiego z rzutu rożnego głową strzelał Łukasz Grube, a piłkę sprzed bramki wybił Krzysztof Ziemniak.
87' Hubert Tylec wywalczył rzut rożny dla Zagłębia.
84' Gości remis wyraźnie urządza, co można wywnioskować po fakcie, że grają na czas.
83' zmiana Trzecia zmiana w zespole z Głogowa - Grzegorz Wan za Krzysztofa Kaliciaka.
82' Kiks Sławomira Jarczyka w polu karnym. Na szczęście Krzysztof Kaliciak za późno się zorientował i nie zdołał z tego w odpowiedni sposób skorzystać.
80' Lekki strzał Tomasza Kowalczuka. Z około 25 metrów kopnął piłkę po ziemi w środek bramki. To nie miało prawa zaskoczyć Dawida Kudłę.
78' żóta kartka Żółta kartka dla Huberta Tylca za faul na Michale Bukrabie.
77' żóta kartka Żółta kartka dla Michała Cyganka za faul na Krzysztofie Ziemniaku.
74' Kibice od kilku minut prezentują oprawę, której jednak nie widać z naszych stanowisk, ale widzimy, że nasz fotoreporter ją dosyć solidnie sfotografował, więc na pewno zdjęcia będą w galerii.
71' Rzut wolny dla gości z ponad 30 metrów. Miękka wrzutka Tomasza Kowalczuka i piłkę w rękawicach Dawida Kudły.
70' zmiana Trener Mirosław Kmieć idzie na całość - na 20 minut dokonuje ostatniej zmiany. Hubert Tylec za Dawida Weisa.
67' W środowym meczu zmiany dokonane przez Mirosława Kmiecia przyniosły efekt. Czy dzisiaj będzie podobnie? Jeszcze jest trochę czasu.
66' zmiana Trzecia zmiana w Zagłębiu - Łukasz Grube za Tomasza Szatana.
62' zmiana Mirosław Kmieć korzysta z drugiej zmiany - Adrian Pajączkowski za Dawida Ryndaka.
61' Rafał Jankowski w poprzednim sezonie strzelił 3 gole Chrobremu, a Damian Sędziak w poprzednim sezonie strzelił 3 gole Zagłębiu. Czy któryś z nich poprawi dziś ten dorobek?
60' zmiana Druga zmiana w ekipie gości. Z boiska schodzi Michał Ilków-Gołąb, a do gry wchodzi Damian Sędziak.
58' Piotr Niewieściuk próbował strzałem z dystansu zaskoczyć Dawida Kudłę, ale nie zaskoczył, bo kopnął za wysoko.
57' Tomasz Szatan podszedł do piłki ustawionej na 30. metrze i posłał ją prawą nogą nad poprzeczką.
56' żóta kartka Michał Ilków-Gołąb ukarany żółtą kartką za faul na Jovanie Ninkoviciu
55' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu - Rafał Jankowski wchodzi za Łukasza Tumicza.
54' zmiana Pierwsza zmiana w Chrobrym - Piotr Niewieściuk za Maksymiliana Michalskiego.
54' Michał Ilków-Gołąb strzelił nad poprzeczką z 20 metrów.
51' Dawid Ryndak dośrodkował w pole karne Chrobrego i pewnie na przedpolu interweniował Sławomir Janicki.
51' Marcin Sierczyński przedarł się prawym skrzydłem i zagrał po ziemi do Tomasza Szatana, który miał na plecach Michała Michalca i nie zdołał oddać strzaału na bramkę.
49' Rajd Dawida Weisa lewą stroną boiska. Wrzutka w pole karne, piłkę głowa wybija Michał Michalec, a Michał Cyganek składa się do strzału z woleja z półobrotu i posyła piłkę nad bramką.
48' To było zdecydowanie najgorsze wykonanie rzutu wolnego w dzisiejszym meczu. Wrzucał Łukasz Matusiak, ale do nikogo.
48' Faul Maksymiliana Michalskiego na Łukaszu Matusiaku i rzut wolny dla Zagłębia.
46' gwizdek 18:02 Rozpoczęła się druga połowa meczu.
45+2' gwizdek Po 46 minutach i 5 sekundach gry kończy się pierwsza połowa meczu Zagłębia z Chrobrym.
45+1' Akcja prawą stroną boiska. Dawid Ryndak w pole karne do Marcina Sierczyńskiego, któremu piłka odskakuje przy przyjęciu i wychodzi poza końcową linię.
45' doliczony czas Sędzia doliczył minutę.
44' Piłkę lewą nogą w pole karne dośrodkował Jovan Ninković. Trafiła ona do Łukasza Tumicza, który był tyłem do bramki i miał na plecach dwóch rywali, więc odegrał na 16. metr do Marcina Sierczyńskiego, a "Siara" z pierwszej piłki strzelił wysoko nad bramką.
43' Michał Ilków-Gołąb fauluje Dawida Ryndaka i mamy kolejny rzut wolny. Tym razem z prawej strony boiska.
39' Michał Cyganek zagrał piłkę po ziemi na 15. metr, skąd strzelał Jovan Ninković. Z pola bramkowego piłkę do bramki skierował Tomasz Szatan, ale radość trwała krótko, bo asystent sędziego pokazał spalonego.
38' Faul Welina Damjanowa na Dawidzie Weisie tuż za boczną linią pola karnego.
36' Z rzutu wolnego dośrodkował Michał Cyganek i znowu piłkę wybił najwyższy w polu karnym Welin Damjanow.
35' żóta kartka Michał Michalec ukarany żółtą kartką za faul na Łukaszu Tumiczu.
31' żóta kartka Żółta kartka dla Tomasza Szatana za faul na Krzysztofie Ulatowskim.
29' Z rzutu wolnego dośrodkował Michał Cyganek, a rośli obrońcy Chrobrego nie dali dojść do piłki nikomu z sosnowiczan.
29' Maksymilian Michalski sfaulował przy bocznej linii boiska Dawida Ryndaka.
28' Michał Bukraba wrzuca piłkę z lewej strony boiska, a Michał Ilków-Gołąb fauluje w polu karnym Zagłębia Jovana Ninkovicia.
27' Rzut wolny dla Zagłębia z około 30 metrów. Prawą nogą uderzał Tomasz Szatan, a Sławomir Janicki odprowadził piłkę wzrokiem.
25' Drugi róg dla Chrobrego. Maksymilian Michalski tym razem przerzucił piłkę w okolice narożnika pola karnego, gdzie akcję zamknął strzałem Krzysztof Ulatowski. Mierzył w długi róg, ale piłka przeszła obok słupka.
24' Przechwyt Tomasza Szatana na środku boiska i od razu prostopadłe podanie do Łukasza Tumicza, który wbiegł między dwóch obrońców i gdy szykował się do strzału na linii pola karnego został stratowany przez obrońcę Chrobrego. Sędzia nakazał grać dalej.
22' Kontra Zagłębia. Z prawej strony zagrywał Michał Cyganek. Odbita piłka trafiła do Dawida Ryndaka na 20. metr, ale nie udało się oddać strzału na bramkę.
21' Miękka wrzutka Maksymiliana Michalskiego z rzutu rożnego i Dawid Kudła spokojnie łapie piłkę.
21' Dawid Weis blokuje dośrodkowanie Krzysztofa Ziemniaka i goście mają rzut rożny.
18' Chrobry czeka na własnej połowie i zmusza Zagłębie do ataku pozycyjnego.
14' Do odbitej z pola karnego piłki doskakuje na 25. metrze Maksymilian Michalski i strzela sporo nad poprzeczką.
14' Krzysztof Kaliciak znalazł się z piłką w polu karnym Zagłębia, ale dobrym wślizgiem powstrzymał go Jovan Ninković.
13' Aut dla Chrobrego na wysokości pola karnego. Po wrzutce Michała Bukraby piłkę wybija Łukasz Matusiak.
12' Michał Ilków-Gołąb dośrodkowuje z prawej strony boiska w pole karne, a Sławomir Jarczyk wyprzedza Krzysztofa Kaliciaka.
10' Po dośrodkowaniu Michała Cyganka piłkę wybija Michał Bukraba.
10' Zagłębie wywalczyło drugi róg.
9' Nieporozumienie między Welinem Damjanowem a Krzysztofem Janickim kończy się wybiciem piłki na aut przez bramkarza.
5' Młyn Zagłębia aktywny od pierwszych minut. Na początku wyraził dezaprobatę wobec wolnego wpuszczania kibiców na stadion, uniemożliwiającego wszystkim chętnym wejście na mecz od początku.
3' Aut dla Zagłębia na wysokości pola karnego gości. Wrzucał Wołodymyr Ostrouszko, a Sławomir Janicki złapał piłkę.
3' Z narożnika boiska dośrodkował Michał Cyganek, a piłkę głowa wybił Welin Damjanow.
2' Rzut wolny dla sosnowiczan. Po dośrodkowaniu Michała Cyganka piłkę wypuszcza z rąk Sławomir Janicki i wszystko kończy się rogiem.
1' Aut dla Chrobrego kończy się przechwytem sosnowiczan i kontrą. Michał Cyganek podaje w kierunku Dawida Ryndaka, a od niego szybszy jest Michał Bukraba.
1' gwizdek 17:01 Już gramy. Zaczęło Zagłębie.
0' 16:59 Sędziowie wyprowadzili obie jedenastki na murawę. Zagłębie dzisiaj w jednolitych czerwonych strojach a Chrobry cały na czarno.
0' 16:55 Jeszcze pięć minut i zaczynamy walkę z Chrobrym!
0' 16:50 Po trzech kolejnych zwycięstwach Zagłębie awansowało na piątą pozycję w tabeli i przybliżyło się do miejsca gwarantującego awans do I ligi. Dzisiaj jest szansa zrobić kolejny krok na drodze do pierwszej dwójki. Czy podopieczni Mirosława Kmiecia dadzą radę.
0' 16:40 Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Tomasz Białek z Gorzowa Wielkopolskiego. Jednym z jego asystentów jest natomiast Krzysztof Maciaszczyk, który jeszcze dwa sezony temu był arbitrem głównym w II lidze i prowadził spotkanie sosnowiczan w Nowym Tomyślu.
0' 16:30 Na sektorze gości pojawili się kibice Chrobrego. Jest ich o wielu więcej niż fanatyków z Oławy, którzy w środę wyszli w przerwie spotkania i prawdopodobnie pojechali do Krakowa na mecz Wisły ze Śląskiem.
0' 16:20 Piłkarze Zagłębia już wyszli na rozgrzewkę, a my już mamy składy i widzimy w nich jedną zmianę w porównaniu do środowego spotkania z MKS-em Oława. Od pierwszej minuty zagra Michał Cyganek, który w meczu z Oławą w pół godziny zaliczył asystę i strzelił bramkę. Na ławce zasiadł za to - po raz pierwszy w swojej krótkiej przygodzie z Zagłębiem - Łukasz Grube.
0' 16:10 Witamy ze Stadionu Ludowego i zapraszamy na relację na żywo z meczu 24. kolejki II ligi zachodniej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Chrobrym Głogów.
ZSTV: Skrót meczu z ChrobrymZSTV: Skrót meczu z Chrobrym Prezentujemy najlepsze okazje bramkowe z wczorajszego meczu 24. kolejki II ligi zachodniej, w którym Zagłębie Sosnowiec podejmowało na Stadionie Ludowym Chrobrego Głogów. » Czytaj więcej
Druga galeria zdjęć z meczu z ChrobrymDruga galeria zdjęć z meczu z Chrobrym Zapraszamy do oglądania kolejnych zdjęć z dzisiejszego meczu Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów zakończonego bezbramkowym remisem. » Czytaj więcej
Galeria zdjęć z meczu z ChrobrymGaleria zdjęć z meczu z Chrobrym Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rozegranego dziś na Stadionie Ludowym meczu Zagłębia Sosnowiec z Chrobrym Głogów. W galerii znajduje się 30 fotografii. » Czytaj więcej
Chrobry za dobryChrobry za dobry Po trzech kolejnych zwycięstwach Zagłębie Sosnowiec zremisowało z Chrobrym Głogów 0:0. To dopiero trzeci w tym sezonie remis sosnowiczan, a pierwszy bezbramkowy. » Czytaj więcej