3. Michał Łaski
8. Jacek Fojna
15. Dominik Janik

Trener: Robert Bubnowicz
1:0 - Marcin Morawski 58' 2:0 - Roman Maciejak 66' 3:0 - Adrian Moszyk 88' 3:1 - Marcin Strojek 90'
15' Jan Bartoš 19' Marcin Sierczyński 38' Tomasz Szatan 60' Mateusz Madej 67' Mateusz Sawicki 84' Mateusz Madej 84' Mateusz Madej 87' Grzegorz Michalak 90' Rafał Jankowski 90+1' Konrad Koźmiński 90+3' Marcin Strojek

Trener: Piotr Stach
Sędziowie: Jarosław Przybył - Daniel Szpila, Tomasz Felusiak (Kluczbork)
90.0000
90+5' gwizdek Po 49 minutach i 26 sekundach kończy się mecz w Wałbrzychu. Przegrywamy 1:3. W końcówce działo się tak wiele, że nie nadążaliśmy z pisaniem. Zaraz to uzupełnimy.
90+3' żóta kartka Marcin Strojek posłał sędziemu zjebkę, bo sędzia mu pokazał, że źle wybił aut, a sędzia wyciągnął z kieszeni karton.
90+2' Michał Cyganek zagrał prostopadłą piłkę do Piotra Zielińskiego, a ten w bardzo dobrej sytuacji, będąc 10 metrów przed bramkarzem, posłał piłkę obok słupka.
90+1' doliczony czas Druga połowa została przedłużona o 3 minuty.
90+1' żóta kartka ...ławka rezerwowych także ostro protestowała i chyba najbardziej aktywny był tam Konrad Koźmiński, który też dostał żółty kartonik. Ostatecznie zagubiony w akcji sędzia główny podbiegł do liniowego, ten mu powiedział, że był gol i Górnik zaczął od środka boiska. Przez nieudolność Jarosława Przybyła Zagłębie zarobiło dwie niepotrzebne kartki.
90' żóta kartka Kompromitacja sędziego głównego. Chłop się totalnie pogubił! Liniowy macha chorągiewką jak oszalały, że piłka minęła linię po zagraniu Marcina Strojka, ale główny nie ogarnia sytuacji, no to Rafał Jankowski coś mu tam nagadał, że jest gol, ale sędzia się zdenerwował, pokazał żółtą kartkę i nakazał Górnikowi rozpoczęcie od... piątki! Nasi zawodnicy jak to zobaczyli, to się wkurzyli i polecieli do sędziego, żeby sobie nie robił jaj....
90' gol - piłka nożna 3:1 Marcin Strojek dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, ale futbolówka mu chyba trochę zeszła i zmierzała w bramkę. Golkiper Górnika był tym bardzo zaskoczony, rzucił się na piłkę, wygarnął ją ręką, ale uczynił to już za linią.
88' gol - piłka nożna 3:0 Marcin Morawski zagrał ze środka boiska do Adriana Moszyka, a ten wymanewrował Sławomira Jarczyka i strzelił po ziemi w długi róg.
87' żóta kartka Grzegorz Michalak obejrzał żółty kartonik za faul na Dawidzie Ryndaku.
86' zmiana Trzecia zmiana w Górniku. Schodzi Daniel Zinke, wchodzi Grzegorz Michalak.
84' druga żółta -czerwona Po faulu na Michale Zawadzkim Mateusz Madej ogląda swoją drugą w dzisiejszym meczu żółtą kartkę i zmuszony jest do zejścia z boiska i udania się do służącego za szatnię kontenera.
84' Ładna akcja Zagłębia. Rafał Jankowski podał do Michała Cyganka, ten odegrał na prawą stronę boiska do Sebastiana Domańskiego, a najmłodszy w Zagłębiu gracz w ogóle nie spojrzał, gdzie są jego koledzy i zagrał piłkę przed pole karne do zawodnika gospodarzy, psując dobrą akcję.
81' Patryk Stefański przeszedł na prawe skrzydło, zagrał wzdłuż linii pola bramkowego, ale czujny był Damian Jaroszewski.
81' Dawid Ryndak zagrał ze środka boiska do Marcina Strojka, który zszedł z piłką ze skrzydła, uderzył prawą nogą i Damian Jaroszewski został zmuszony do wypiąstkowania piłki w bok
79' Rzut wolny dla Górnika. Z 30 metrów strzelał Marcin Morawski - prosto w środek bramki. Jakub Miszczuk pewnie łapie piłkę.
77' Kibice Górnika chyba bardzo nie lubią Chrobrego Głogów, bo jak spiker powiedział, że głogowianie przegrali 0:4, to na stadionie pojawiła się owacja wymieszana z głośnym śmiechem.
77' Daniel Zinke minął Mateusza Madeja i zdecydował się na strzał zza pola karnego. Było blisko.
76' Znowu śmierdziało pod naszą bramkę. Dośrodkował z lewej strony boiska Jan Rytko, Marcin Strojek dał się ubiec rywalowi i dopiero Jakub Miszczuk uratował nas przed stratą trzeciej bramki.
75' Adrian Moszyk strzelił z 25 metrów i Jakub Miszczuk wypiąstkował piłkę poza pole karne.
74' Sławomir Jarczyk w pojedynku biegowym z Danielem Zinke. Nasz stoper jest wyższy i mniej zwrotny, ale mimo tego okazał się górą w tej rywalizacji.
73' Marcin Strojek wrzucił piłkę z autu w pole karne, ale nic konstruktywnego z tego nie wyniknęło.
72' zmiana Druga zmiana w Górniku. Za Romana Maciejaka na boisko wchodzi Adrian Moszyk.
70' Rzut rożny dla Górnika. Ponownie piłkę wkręcał Marcin Morawski, ale tym razem nasi obrońcy ją wybili.
70' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Michał Cyganek za Marcina Sierczyńskiego.
68' zmiana Pierwsza zmiana w Górniku - Jan Rytko wchodzi za Kornela Dusia.
67' żóta kartka Mateusz Sawicki ukarany żółtą kartką, ale za bardzo nie wiadomo za co. Może za bardzo okazywał radość z bramki.
66' gol - piłka nożna 2:0 To nie był niestety koniec akcji. Piłka trafiła ponownie na lewą stronę boiska do Daniela Zinke, a ten dośrodkował prawą nogą. Futbolówka przeleciała przez całe pole karne i trafiła do zamykającego akcję Romana Maciejaka, a ten z bliska strzelił głową po koźle. Prawie tak samo jak Remigiusz Malicki z Tychów tydzień temu.
66' Po dośrodkowaniu Daniela Zinke z rogu piłkę wybija stojący na bliższym słupku Mateusz Sroka.
66' Po stracie bramki gra Zagłębia się niestety posypała. Górnik znowu będzie miał rzut rożny.
61' zmiana Dwie zmiany w Zagłębiu - Piotr Zieliński za Tomasza Szatana i Sebastian Domański za Konrada Koźmińskiego.
61' Było blisko drugiego gola. Marcin Morawski strzelił z rzutu wolnego z około 20 metrów pod poprzeczkę, a Jakub Miszczuk odbił piłkę nad bramkę,
60' żóta kartka Mateusz Madej ukarany żółtą kartką za faul na Romanie Maciejaku.
58' gol - piłka nożna 1:0 Marcin Morawski strzelił bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Były pomocnik Zagłębia próbował tego w pierwszej połowie. Wtedy piłkę wybił Mateusz Madej, ale tym razem już futbolówka wpadła do siatki
56' Rafał Jankowski wypuścił prostopadłym podaniem Patryka Stefańskiego, a ten za chwilę odegrał do wbiegającego środkiem pola karnego Jankowskiego. Niestety, Dariusz Michalak przewidział te zamiary i przejął piłkę.
55' Marcin Strojek wrzucił piłkę z autu w pole bramkowe, a sędzia uznał, że Konrad Koźmiński sfaulował Damiana Jaroszewskiego.
54' Dawid Ryndak podał z prawej strony do Konrada Koźmińskiego. Piłka nie dotarła do adresata, ale po odbiciu od gracza gospodarzy trafiła ponownie do Ryndaka, który przymierzył zewnętrzną częścią stopy. Piłka nabrała rotacji, ale nie dokręciła się do bramki.
53' Błąd Mateusza Madeja na własnej połowie. Piłkę przejął Roman Maciejak, pociągnął 15 metrów do przodu, ale zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów zdecydował się na strzał. Nie dość, że słaby, to jeszcze niecelny.
52' Z narożnika boiska dośrodkował Daniel Zinke. Kolejna centra na bliższy słupek i kolejna dobra interwencja naszej defensywy.
51' Kontra Górnika. Kornel Duś przedarł się lewą stroną boiska i zagrał po ziemi w pole karne, a Marcin Strojek wyekspediował piłkę na kolejny róg.
51' Dawid Ryndak wpadł w pole karne Górnika, miał przeciwko sobie trzech rywali i ostatecznie stracił futbolówką na rzecz Marcina Morawskiego.
50' Marcin Morawski dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, a Mateusz Sroka wyekspediował futbolówkę głową poza pola karne.
50' Mateusz Sawicki przedarł się prawą stroną boiska, dośrodkował, ale trafił w nogi Marcina Strojka i jest róg.
47' Mateusz Sawicki dośrodkował piłkę z prawej strony boiska. Jakub Miszczuk popełnił fatalny błąd i wypluł piłkę z rąk, a dobijający Roman Maciejak z 5 metrów posłał piłkę daleko od bramki. Jaka interwencja Miszczuka, taki strzał Maciejaka.
47' Na razie największą atrakcją II połowy jest słowne starcie jednego z kibiców z dwoma ochroniarzami. Kibic sobie spokojnie siedział na schodach, a ochrona twierdzi, że to jest ciąg komunikacyjny i nakazuje mu się usunąć.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa spotkania. W przerwie nie było żadnych zmian w zespołach.
45+2' gwizdek Po 46 minutach i 8 sekundach gry Jarosław Przybył zakończył pierwszą część meczu. Nie było bramek, nie było porywającej gry, ale wreszcie Zagłębie schodzi do szatni bez straconej bramki. Ostatnio udała nam się taka sztuka w meczu z Energetykiem ROW-em Rybnik 30 lipca.
45' doliczony czas Pierwsza połowa potrwa 60 sekund dłużej.
45' Marcin Strojek wrzucił piłkę z rzutu wolnego z lewej strony boiska, Jan Bartoš wybił ją głową na 20. metr, wprost na nogę Rafała Jankowskiego, a ten natychmiastowo przymierzył z woleja, ale celność była bardzo zła
44' Patryk Stefański zakręcił Dariuszem Michalakiem na lewym skrzydle, zdecydował się na strzał i trafił w Marka Wojtarowicza.
43' Marcin Morawski ostro zakręcił piłkę z rzutu rożnego i stojący przed linią bramkową na dalszym słupku Mateusz Madej wybił futbolówkę głową poza pole karne. Za chwilę jeszcze raz wrzucał "Moraś" i ponownie w polu karnym główkował Madej.
42' Teraz rzut wolny dla Górnika z prawej strony boiska. Marcin Morawski zagrywa przed pole karne do Tomasza Wepy, a ten strzela prosto w Dawida Ryndaka.
42' Rzut rożny rozegrany przez Górnika tak samo jak wcześniej i znowu nic z tego nie było.
41' Rzut wolny dla Górnika. Po dośrodkowaniu Daniela Zinke Jakub Miszczuk piąstkuje piłkę na rzut rożny.
40' Rafał Jankowski obrócił się z piłkę przed polem karnym strzelił prawą nogą, a piłka najpierw odbiła się od brzuchu, a potem od ręki Jana Bartoša. Sędzia nakazał grać dalej.
38' Marcin Morawski nie strzelał z rzutu wolnego na bramkę, tylko zagrał po ziemi do wybiegającego zza muru Daniela Zinke, ale Sławomir Jarczyk przeczytał tę akcję i wybił piłkę.
38' żóta kartka Tomasz Szatan ukarany żółtą kartką za faul na Mateuszu Sawickim.
37' Jan Bartoš bardzo ryzykowanie zagrał głową w kierunku własnego bramkarza i niewiele brakowało, aby do futbolówki doszedł Rafał Jankowski
36' Dawid Ryndak sfaulowany z boku boiska przez Michała Zawadzkiego. Z rzutu wolnego dośrodkował Konrad Koźmiński, piłkę przedłużył Mateusz Madej, do strzału szykował się Rafał Jankowski, ale został zablokowany przez dwóch roślejszych rywali.
35' Zagłębie zyskało przewagę, zamknęło gospodarzy pod ich polem karnym, ale poza kilkoma ładnymi podaniami nic konkretnego z tego nie wyszło.
33' Marcin Sierczyński zagrał prostopadłą górną piłkę w pole karne. Marek Wojtarowicz się obciął i nie zauważył Konrada Koźmińskiego, a ten przymierzył lewą nogą w krótki róg bramki Górnika. Damian Jaroszewski zdołał wypiąstkować piłkę na rzut rożny.
31' Mateusz Sawicki ograł Marcina Strojka i zagrał piłkę z prawej strony boiska po ziemi w pole karne. Roman Maciejak sprytnie przepuścił futbolówkę między nogami, a zamykający akcję Daniel Zinke strzelił z 10 metrów nad bramką.
30' Za bramką Zagłębia jest aż sześciu fotoreporterów, a za bramką Górnika tylko nasz wysłannik. Miejmy nadzieję, że tylko jemu uda się ustrzelić, jak piłka wpada do siatki
29' Dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne Zagłębia. Roman Maciejak minął się z piłką, a za chwilę pewnie w pole wyekspediował futbolówkę Sławomir Jarczyk.
28' Pierwszy róg dla Zagłębia. Tomasz Szatan i Patryk Stefański wykorzystali zagapienie graczy gospodarzy. Zagrali krótko, a po strzale Stefańskiego piłka otarła się od nogi Marcina Morawskiego i zmierzała w stronę bramki. Wybił ją stojący przy słupku zawodnik gospodarzy.
26' Jakiś złośliwy chochlik na chwilę zmienił wynik meczu na głównej stronie. Cały czas jest 0:0. Przepraszamy, jeśli ktoś doznał zawału serca, gdy zobaczył 5:0 dla Górnika.
25' Górnik w natarciu. Najpierw Tomasz Szatan wygarnął piłkę Romanowi Maciejakowi na skraju pola karnego, a po chwili z prawego skrzydła dośrodkował Mateusz Sawicki, a piłkę z pola karnego wybił Marcin Sierczyński.
24' Próba zaskoczenia defensywy Górnika po rzucie wolnym wykonanym przez Marcina Strojka, ale skończyło się tylko na paru niedokładnych kopnięciach piłki.
22' Tomasz Szatan próbował wbiec w pole karne Górnika, ale został zablokowany przez Tomasza Wepę.
20' Z ponad 20 metrów strzelał Marcin Morawski. Piłka przeszła w bezpiecznej odległości od bramki.
19' żóta kartka Marcin Sierczyński ukarany żółtą kartką za faul na Marcinie Morawskim. Od razu nam się przypomniało, że "Moraś" w czasach gry w Zagłębiu był najlepszy w łapaniu rywali na żółte kartki.
19' Rzut wolny dla Górnika. Daniel Zinke został sfaulowany z lewej strony boiska przez Marcina Sierczyńskiego. Podszedł do piłki, kopnął prawą nogą i posłał ją nad poprzeczką.
16' Rafał Jankowski na spalonym. Od razu nam się przypomniała sytuacja z wiosennego meczu, gdy oślepiony słońcem arbiter nie zauważył spalonego Pawła Posmyka i puścił akcję, po której padła bramka. Żeby tylko dzisiaj sędziowie nie mieli tego w pamięci i profilaktycznie nie podnosili chorągiewki w każdej spornej sytuacji, aby uniknąć takiej sytuacji.
15' żóta kartka ... która dała Górnikowi żółtą kartkę. Jan Bartoš ukarany za faul na Mateuszu Madeju.
15' W zespole z Wałbrzycha szwankuje rozpracowanie przeciwnika. Zagłębie straciło już tyle goli po rzutach rożnych, że gospodarze powinni wiedzieć, jak je rozgrywać. a rozegrali najgorzej jak mogli. Po wrzutce Marcina Morawskiego od razu poszła kontra...
14' Dariusz Michalak dośrodkował do Daniela Zinke, który uderzył piłkę głową, a Sławomir Jarczyk także głową wybił ją na aut.
12' Marcin Strojek zagrał do Jakuba Miszczuka, a ten nie chciał ryzykować takiego zagrania, jak w meczu z Calisią Kalisz i wywalił piłkę na aut.
11' zmiana Dawid Ryndak już wszedł na boisko w miejsce kontuzjowanego Dawida Skrzypka.
10' Fani z Wałbrzycha skandują "Jedno miasto, jeden klub". Lepiej niech uważają, bo jakiś postępowy dziennikarzyna uzna to za propagowanie nazizmu, tak jak miało to miejsce w przypadku reklamowego hasła browaru Piast.
9' Na ławce rezerwowych do wejścia szykuje się Dawid Ryndak.
8' Grzegorz Buczek pokazał swoimi dłońmi ruch, który w koszykówce oznacza błąd kroków, czyli za chwilę będzie konieczna zmiana w naszym zespole.
8' Za boczną linią boiska leży Dawid Skrzypek opatrywany przez masażystę Grzegorza Buczka.
6' Marcin Strojek chciał posłać piłkę z autu prosto w pole karne, ale popełnił błąd przy wrzucie piłki.
6' Patryk Stefański przedzierał się w pole karne Górnika, ale Dariusz Michalak zdążył wybić piłkę na aut.
3' Zagłębie ustawione dzisiaj 4-4-2. Najbardziej wysunięty w ataku jest Rafał Jankowski, a wspomaga go Konrad Koźmiński. Patryk Stefański operuje na lewym skrzydle, a Dawid Skrzypek na prawym.
1' gwizdek Zaczęło się! Rozpoczęli Konrad Koźmiński i Rafał Jankowski.
0' 17:00 Kapitanowie obu zespołów ustawili się do losowania. Warto wspomnieć, że kapitanem gospodarzy jest dobrze znany w Sosnowcu Marcin Morawski, który w naszym zespole spędził dwa sezony - 2004/2005 i 2005/2006.
0' 16:58 Już weszli na murawę, a nasz fotoreporter zrobił im ładne zdjęcia w trakcie wchodzenia. Z głośników dobiegają rytmy jakiejś hip-hopowej piosenki. Tekstu za bardzo nie słychać, poza tym, że co chwilę męski głos zawodzi "To jest właśnie".
0' 16:55 Młodzi chłopcy z flagami już czekają na piłkarzy i zaraz wyprowadzą ich na boisko. Flagi są biało-niebieskie w kształcie krzyży i część z nich wygląda jak flagi Finlandii (kraju, a nie napoju z wysoką zawartością procentów). Zagłębie zagra dzisiaj w czerwonych strojach, Górnik w niebieskich koszulkach i białych spodenkach. Sędziowie ubrani są na żółto-czarno.
0' 16:50 Tuż za stadionem w Wałbrzychu są ogródki działkowe, na których ktoś chyba właśnie rozpala grilla, a wiatr niesie ten smród i dym w stronę trybun, ale to chyba nie przez to zawodnicy zeszli z boiska do szatni, tylko dlatego, że już wkrótce zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego Jarosława Przybyła z Kluczborka.
0' 16:40 W składzie Zagłębia są zmiany. Na ławce usiedli Adrian Marek, Piotr Zieliński i Dawid Ryndak, a na ich miejsce do składu wskoczyli Mateusz Madej, Dawid Skrzypek i Tomasz Szatan. Do meczowej osiemnastki w końcu dostał się Arkadiusz Mróz, który tak długo był wyłączony z gry z powodu różnych kontuzji i zmuszony był do rehabilitacji, że koledzy z zespołu żartowali, że klubowa sala rehabilitacyjna powinna nosić imię Arkadiusza Mroza. Niestety, w składzie na dzisiejszy mecz brakuje jeszcze Marcina Lachowskiego, ale nasz kapitan przyjechał do Wałbrzycha z drużyną i będzie oglądał mecz z głównej trybuny. Niedaleko "Lachy" w tym samym sektorze zasiądzie inny sosnowiczanin - delegat PZPN Jerzy Góra, bardziej niż z roli działacza znany jako komentator radiowy i telewizyjny, a także były dyrektor Stadionu Śląskiego.
0' 16:30 Obie drużyny już wyszły na rozgrzewkę. W Zagłębiu najpierw pojawili się obaj bramkarze. Jako pierwszy Jakub Miszczuk, a chwilę później worek z piłkami przyniósł Mateusz Wieczorek. Potem dołączyła reszta pierwszej jedenastki i w tej chwili Piotr Stach rozgrzewa graczy z pola, a Robert Stanek zajmuje się naszym bramkarzem. Właśnie dobry człowiek niesie nam kartkę ze składami obu zespołów i za chwilę zamieścimy je w odpowiednim miejscu na naszej stronie.
0' 16:20 Ciągle czekamy na kartkę ze składami obu zespołów. Napiszemy więc, że stadion w Wałbrzychu jest dosyć malowniczo położony. Za trybuną, na której się znajdujemy widać szczyt Chełmca z krzyżem i antenami. Do samego Wałbrzycha jedzie się coraz lepiej. Nie trzeba już przeciskać się przez zatłoczone okolice centrów handlowych w Bielanach Wrocławskich, tylko można objechać to niedawno wybudowanym odcinkiem Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, a potem jest jeszcze obwodnica Tyńca Małego na trasie nr 35. Dla zwolenników nietypowej turystyki mamy ciekawą informację - jeśli chcielibyście pojechać na wycieczkę śladem patologii rządów Platformy Obywatelskiej, to koniecznie zatrzymajcie się w miejscowości Marcinowice. Koło stacji Lukoil znajduje się tam słynny cmentarz, na którym swego czasu spotkali się Rychu ze Zbychem i zaczęła się afera hazardowa, której potem tak naprawdę nie było. Przynajmniej tak stwierdziła komisja śledcza, a na całym braku afery najbardziej skorzystał jeden poseł-celebryta ze Szczecina, który w zamian za to, że stał się mniej dociekliwy, załapał się do PO i nawet dostał prestiżowe miejsce na liście wyborczej.
0' 16:15 Trzeba przyznać, że wiele się zmieniło przy stadionie Górnika od naszej majowej wizyty. Kompleks boisk treningowych został już oddany do użytku, a droga pod stadion już jest wyasfaltowana, a nie rozkopana. Wygląda to nie gorzej niż treningowe boiska na Kresowej. Jeśli chodzi natomiast o sam stadion, to w Wałbrzychu jest podobnie na Ludowym. Oba obiekty to ruiny. Nasz może jest tylko trochę bardziej przypudrowany.
0' 16:05 Jeśli ktoś nie pamięta, to przypominamy - ostatnie wyjazdowe zwycięstwo Zagłębie odniosło na tym właśnie stadionie. 7 maja 2011 sosnowiczanie pokonali Górnika 1:0 po bramce Pawła Posmyka. Od tamtej pory nasz zespół remisował w Tychach i Wągrowcu, a potem przegrywał w Gdyni, Łowiczu, Toruniu i Częstochowie. Tylko, że wtedy spotkanie w Wałbrzychu ze względu na prace remontowe w okolicy stadionu toczone było bez udziału publiczności, a dzisiaj kibice już będą mogli wejść na obiekt przy ul. Ratuszowej.
0' 15:55 W to piękne wrześniowe popołudnie witamy wszystkich z Wałbrzycha i zapraszamy na relację na żywo z meczu siódmej kolejki II ligi zachodniej pomiędzy miejscowym Górnikiem a naszym Zagłębiem.
Film z WałbrzychaFilm z Wałbrzycha Prezentujemy bramki z meczu 7. kolejki II ligi zachodniej pomiędzy Górnikiem Wałbrzych a Zagłębiem Sosnowiec (3:1). Z przyczyn technicznych w materiale brakuje trzeciego gola dla wałbrzyszan. » Czytaj więcej
Zdjęcia z WałbrzychaZdjęcia z Wałbrzycha Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu pomiędzy Górnikiem Wałbrzych a Zagłębiem Sosnowiec. W galerii znajduje się 41 fotografii » Czytaj więcej
Wypowiedzi po meczu w WałbrzychuWypowiedzi po meczu w Wałbrzychu Mecz w Wałbrzychu skomentowali trenerzy Robert Bubnowicz i Piotr Stach oraz dwaj zawodnicy Zagłębia - Sławomir Jarczyk i Dawid Skrzypek. » Czytaj więcej
I znowu to samoI znowu to samo Górnik Wałbrzych wygrał z Zagłębiem 3:1. Gole dla wałbrzyszan zdobyli Marcin Morawski (58' - bezpośrednio z rogu), Roman Maciejak (66') i Adrian Moszyk (88'). Gola dla Zagłębia strzelił Marcin Strojek (90') » Czytaj więcej