13. Sebastian Markiewicz
15. Sebastian Stefański

Trener: Leszek Ojrzyński
1:0 - Patryk Stefański 4' 1:1 - Waldemar Gancarczyk 64'
18' Jakub Dziółka 32' Jakub Rejmer 54' Michał Sudoł 74' Fabian Pawela

Trener: Zbigniew Smółka
Sędziowie: Marek Opaliński - Artur Załęczny, Sławomir Cierlik (Legnica)

Do prowadzenia Zagłębia po dwumeczowej karze powrócił dzisiaj Leszek Ojrzyński, a na bramkę sosnowiczan - trochę niespodziewanie, biorąc pod uwagę fakt, że w dwóch poprzednich meczach czyste konto zachował Jakub Miszczuk - wrócił Ołeksij Szlakotin. Na ławce usiadł także Wojciech Białek, a do wyjściowej jedenastki na jego miejsce wskoczył Krzysztof Napora.

Spotkanie rozpoczęło się podobnie, jak cztery poprzednie mecze sosnowiczan - od dosyć szybko zdobytej bramki. Tym razem na trafienie czekaliśmy niespełna 4 minuty. Po dalekim przerzucie Krzysztofa Markowskiego piłkę na lewej stronie pola karnego przejął Paweł Posmyk, odegrał na środek do wbiegającego Patryka Stefańskiego, a ten pokonał Mateusza Abramowicza i zdobył swoją trzecią bramkę dla Zagłębia, a zarazem pierwszą na Stadionie Ludowym.

Czarni grali w pierwszej połowie bardzo niefrasobliwie. Tracili dosyć sporo piłek na własnej połowie, umożliwiając tym samym Zagłębiu zawiązanie akcji ofensywnych, jednak nasi gracze nie bardzo potrafili wykończyć takie akcje. Goście najgroźniejszą akcję stworzyli sobie tuż przed końcem pierwszej połowy, gdy mocno z rzutu wolnego strzelał Marek Tracz, a strzał w stylu siatkarskiego libero odbił Ołeksij Szlakotin.

Na drugą połowę Zagłębie wyszło bez Jakuba Dziółki, który od 18. minuty grał z żółtą kartką i był poważnie zagrożony obejrzeniem drugiej żółtej kartki, bo nadal nie unikał ostrych starć i wślizgów. Na jego miejsce wszedł Mateusz Madej, natomiast w zespole Czarnych na boisku pojawił się Piotr Burski i zawodnik ten rozruszał akcje ofensywne gości.

Już w pierwszych 5 minutach drugiej odsłony spotkania Czarni stworzyli sobie dwie bardzo dogodne okazje strzeleckie. Najpierw Piotr Burski główkował obok bramki po dośrodkowaniu Jakuba Rejmera, a chwilę później Burski zagrał do Fabiana Paweli, który mocno uderzył z 16 metrów i skończyło się na rzucie rożnym.

Potem dwa razy poważnie bramce Mateusza Abramowicza zagrozili sosnowiczanie. W 56. minucie Krzysztof Napora przymierzył pod poprzeczkę i świetna interwencja golkipera gości uchroniła ich od straty gola. W 60. minucie wspomniany już bramkarz Czarnych nie miał nic do powiedzenia i tylko odprowadzał piłkę wzrokiem. Niestety, po bardzo dobrej wrzutce Vladimira Bednara Paweł Posmyk strzelił głową w poprzeczkę.

Te dwie niewykorzystane sytuacje szybko się na Zagłębiu zemściły. W 64. minucie Piotr Burski przedarł się lewą stroną boiska, odegrał do Waldemara Gancarczyk, a młodszy brat dwóch starszych braci grających w Ekstraklasie ograł Tomasza Łuczywka i pokonał Ołeksija Szlakotina.

W ciągu 4 kolejnych minut goście mieli dwie bardzo dobre sytuacje strzeleckie. Najpierw po strzale Jakuba Rejmera Ołeksij Szlakotin wybił piłkę na rzut rożny, a za chwilę po dośrodkowaniu Marka Tracza z narożnika boiska nasz bramkarz minął się z futbolówką i Piotr Burski, stojąc 5 metrów przed pustą bramką, zamiast kopnąc piłkę do przodu, skierował ją w bok, do naszego bramkarza. Tego nie można było nie trafić, ale napastnik Czarnych udowodnił, że niemożliwe nie istnieje.

Zagłębie mogło zdobyć zwycięską bramkę, ale dwie dogodne okazje zmarnował Paweł Posmyk. W 74. minucie po zamieszaniu w polu karnym spowodowanym złą interwencją Mateusza Abramowicza, uderzał na pustą bramkę, ale trafił w rozpaczliwie interweniującego Filipe, a w piątej minucie doliczonego czasu gry otrzymał idealne podanie od Krzysztofa Markowskiego, stał 12 metrów od bramki, żaden z rywali mu szczególnie nie przeszkadzał, a Posmyk skierował piłkę głową tuż przy słupku. Kibice Zagłębia mogli się wtedy już tylko złapać za głowy.

Niestety, nasi piłkarze nie skorzystali z pomocy Bałtyku Gdynia, który odebrał wczoraj punkty Miedzi Legnica i nie zniwelowali straty do 3 punktów. Status quo zostało zachowane, ciągle tracimy 5 punktów do miejsca premiowanego awansem, ale w tabeli spadliśmy o jedną pozycję, bo swój mecz wygrał dziś bydgoski Zawisza.

90.0000
90+6' gwizdek Po 50 minutach i 5 sekundach kończy się II połowa spotkania. Niestety, tylko remisujemy z Czarnymi Żagań.
90+5' Krzysztof Markowski zagrał piłkę z prawej strony boiska prosto na głowę Pawła Posmyka, a ten z około 12 metrów strzelił tuż obok słupka
90+5' Paweł Posmyk wrzucił w pole karne, a Michał Sudoł wybił piłkę na rzut rożny.
90+3' Filipe dośrodkował z prawego skrzydła, ale piłka wyszła poza końcową linię.
90+2' Tym razem z głębi pola piłkę wrzuca Tomasz Łuczywek i znowu interweniuje Mateusz Abramowicz.
90+1' Krzysztof Markowski z własnej połowy wrzuca na pole karne Czarnych, ale znowu nikt nie sięga piłki i trafia ona do rąk Mateusza Abramowicza.
90' doliczony czas Mecz potrwa jeszcze 4 minuty.
90' Ireneusz Gryboś fatalnym podaniem psuje kontrę Zagłębia
89' Marek Tracz strzelił z dystansu, ale tylko trafił w plecy Pawła Posmyka.
89' Vladimir Bednar bardzo, ale to bardzo źle zagrał piłkę z rzutu wolnego. A to mogła być jedna z ostatnich sytuacji do zdobycia gola.
88' Prawą nogą piłkę uderzył Marcin Lachowski, futbolówka odbiła się od muru i mamy róg, choć "Lacha" domaga się rzutu karnego, twierdząc, że stojący w murze gracz wybił piłkę ręką.
87' Grzegorz Dorobek sfaulował Michała Grunta 25 metrów od bramki i mamy rzut wolny.
86' zmiana Trzecia zmiana w Czarnych - Piotr Galuś za Fabiana Pawelę.
85' Uffff po raz drugi!!! Piotr Burski wbiegł z piłką w pole karne Zagłębia, mógłby się znaleźć w sytuacji sam na sam, ale kopnął piłkę prawą nogą w swoją lewą nogę i futbolówka wyleciała poza końcową linię.
84' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu - Michał Grunt zmienia Patryka Stefańskiego.
81' zmiana Druga zmiana w Czarnych - Mariusz Adaszek zmienia Jakuba Rejmera.
80' Vladimir Bednar zagrał piłkę po ziemi z rzutu wolnego z lewej strony boiska, ale w polu karnym brakowało jednej dobrej nogi, która by tę piłkę skierowała do bramki.
78' Filipe leży we własnym polu karnym. Ruszył w jego kierunku masażysta Czarnych, ale kuleje on na jedną nogę i pewnie dojście do Brazylijczyka zajęłoby mu ze 20 minut. Na szczęście Filipe szybko wstał i się otrząsnął, więc gramy dalej.
77' Marek Tracz wrzucił piłkę z rzutu wolnego w nasze pole karne, Jakub Rejmer strzelił głową w słupek z około 5 metrów, ale jakby trafił, to bramka i tak nie zostałaby uznana, bo znajdował się na spalonym.
74' Tomasz Łuczywek wrzucił piłkę w pole karne Czarnych. Mateusz Abramowicz minął się z piłką, którą przejął Patryk Stefański, zagrał na środek pola bramkowego do Pawła Posmyk, ale ten przy próbie strzału na pustą bramkę został zablokowany przez Filipe.
74' żóta kartka Fabian Pawela ukarany żółtą kartką za faul na Wojciechu Białku
73' Rajd Patryka Stefańskiego przez prawie pół boiska i tylko rzut rożny po wybiciu piłki przez Michała Sudoła.
71' zmiana Trzecia zmiana w naszym zespole - Ireneusz Gryboś za Michała Filipowicza.
70' Zagłębie próbuje zaskoczyć Czarnych wrzutami z autu, ale nie przynosi to nic konkretnego.
68' Uff!!! Ale fuks!!! Co za kiks!!! To powinno być 1:2. Z rzutu rożnego dośrodkował Marek Tracz, Ołeksij Szlakotin minął się z futbolówką i ta trafiła pod nogi Piotra Burskiego, który stał 5 metrów przed pustą bramką, ale zamiast strzelił do przodu kopnął piłkę w bok i trafił prosto w ręce nieco zagubionego w tej akcji Ołeksija Szlakotina
67' Co się dzieje z Zagłębiem? Jakub Rejmer uderzał z narożnika pola karnego i Ołeksij Szlakotin musiał wybić nad bramkę piłkę lecącą w okienko.
64' gol - piłka nożna 1:1 Niedobrze! Goście wyrównują, ale można było się tego obawiać, biorąc pod uwagę to, jak zaczęli grać po przerwie. Lewą stroną boiska przedarł się Piotr Burski, wpadł w pole karne, odegrał do Waldemara Gancarczyka, a ten minął Tomasza Łuczywka i wpakował piłkę do bramki.
60' Patryk Stefański zagrał prostopadłą piłkę do biegnącego prawą stroną Vladimira Bednara, a ten od razu wrzucił piłkę w pole karne do Pawła Posmyka, który uderzył piłkę głową nad wychodzącym z bramki Mateuszem Abramowiczem i trafił w poprzeczkę!
59' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu - Wojciech Białek zmienia Krzysztofa Naporę.
56' Mateusz Madej podał do Patryka Stefańskiego w pole karne. Stefański odegrał piłkę do Madeja, który przy próbie strzału się wywrócił, ale to nie koniec akcji. Futbolówka trafiła do Krzysztofa Napory, a ten uderzył z pierwszej piłki pod poprzeczkę i Mateusz Abramowicz sparował strzał nad poprzeczkę.
56' Patryk Stefański dośrodkował w kierunku Marcina Lachowskiego, ale w polu karnym wyżej wyskoczył Michał Sudoł.
55' Z rzutu wolnego dośrodkował Vladimir Bednar i kończy się na aucie z przeciwnej strony boiska.
54' żóta kartka Michał Sudoł ukarany żółtą kartką za faul na Krzysztofie Naporze.
51' Po dośrodkowaniu Michała Filipowicza próbował strzelać Paweł Posmyk, ale nic dobrego z tego nie wynikło.
51' Paweł Posmyk nabił piłkę o nogę Michała Wróbla i tym razem to Zagłębie rozpocznie z narożnika boiska.
50' Groźna akcja Czarnych. Radosław Flejterski zagrał do Piotra Burskiego, ten odegrał do Fabiana Paweli, a po jego strzale piłka przechodzi tuż nad poprzeczką, chyba jeszcze odbiła się po drodze od Ołeksija Szlakotina, bo goście mają róg.
49' Jakub Rejmer dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a Piotr Burski strzelił głową tuż obok bramki.
49' Sławomir Jarczyk przy próbie wybicia piłki trafia Piotra Burskiego w nos i mamy rzut wolny dla Czarnych.
49' Za sprawą Piotra Burskiego mogło być groźnie pod bramką Zagłębia, ale po raz kolejny dobrze w obronie zachował się Krzysztof Markowski
46' Z narożnika boiska dośrodkował Michał Filipowicz. W polu karnym gości powstało zamieszanie. Futbolówka spadła pod nogi Marcina Lachowskiego, a ten z około 13 metrów strzelił nad poprzeczką.
46' Filipe wybił piłkę głową na pierwszy rzut rożny dla Zagłębia w tej części spotkania.
46' gwizdek Rozpoczęła się II połowa meczu.
46' zmiana Przed drugą połową jedna zmiana w Zagłębiu - za Jakuba Dziółkę wchodzi Mateusz Madej. Także na jedną zmianę zdecydował się trener gości - Piotr Burski zmienia Macieja Kononowicza.
45+2' gwizdek Po 46 minutach i 6 sekundach gry kończy się I połowa spotkania.
45' doliczony czas Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.
45' Marek Tracz strzelił z wolnego prosto w bramkę, a Ołeksij Szlakotin interweniował trochę w stylu siatkarskiego libero, ale na szczęście była to udana interwencja.
45' Jakub Dziółka sfaulował Fabiana Pawelę tuż poza polem karnym Zagłębia. Będzie rzut wolny dla Czarnych.
44' Aut dla Czarnych. Po wrzucie Michała Wróbla piłka trafia przed pole karne do Radosława Flejterskiego, a jego uderzenie też zostaje zablokowane.
44' Radosław Flejterski przerzucił piłkę do Michała Wróbla, ale dobrze zachował się Krzysztof Napora.
43' Waldemar Gancarczyk uderzył z dystansu, ale Ołeksij Szlakotin nawet nie musiał interweniować, bo piłkę wybił Krzysztof Markowski.
41' Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Tomasz Łuczywek. Zakręcił piłkę lewą nogą i brakowało niewiele, aby umieścić piłkę w siatce. Przynajmniej z naszej perspektywy.
40' Michał Sudoł pociągnął za koszulkę Michała Filipowicza. Za to zagranie powinna być żółta kartka dla stopera Czarnych, ale sędzia okazał się wyjątkowo miłosierny.
39' Po wrzutce z rzutu rożnego małe zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Piłka grzęźnie gdzieś między zawodnikami aż w końcu sytuację wyjaśnia wybiciem Jakub Dziółka.
38' Z prawej strony dośrodkował Filipe, a Vladimir Bednar wybił piłkę na róg, uniemożliwiając tym samym 0ddanie strzału Jakubowi Rejmerowi.
36' Z prawej strony boiska dośrodkował Vladimir Bednar, a Marcin Lachowski stojąc przy bliższym słupku uderzył głowa piłkę, która leciała tuż nad ziemią. Mateusz Abramowicz nie dał się jednak zaskoczyć.
35' Vladimir Bednar rozpędził się prawym skrzydłem, uciekł Jakubowi Rejmerowi i powstrzymał go dopiero Michał Wróbel.
33' Michał Filipowicz dośrodkował w pole karne, na piłkę ruszyli Marcin Lachowski i Paweł Posmyk, żaden z nich jednak nie zdołał jej skierować do bramki i ostatecznie akcja zakończyła się w rękach Mateusza Abramowicza.
32' żóta kartka Jakub Rejmer obejrzał żółty kartonik za faul na Krzysztofie Naporze.
31' Vladimir Bednar daleko wrzucił piłkę z autu. Jakub Dziółka przedłużył podanie głową do Marcina Lachowskiego, ale od "Lachy" szybszy był Mateusz Abramowicz.
29' Zagłębie z łatwością odzyskuje piłkę w okolicy środka boiska, a nawet bliżej bramki gości, ale brakuje dokładności w zagraniach.
28' Zagłębie znowu odbiera piłkę w okolicy pola karnego Czarnych. Chwila zawahania pomiędzy Krzysztofem Naporą a Marcinem Lachowskim. Ostatecznie "Lacha" zabiera piłkę, dośrodkowuje piłkę po ziemi, ale w polu bramkowym gości zabrakło kogoś, kto mógłby wykończyć akcję i wpakować piłkę do siatki.
27' Patryk Stefański przedarł się w pole karne lewą stroną boiska, ale przy próbie podania piłkę wybił mu Filipe.
27' Jakub Dziółka wymienił podania głową z Vladimirem Bednarem, wydawało się, że w tej akcji piłka trafiła w polu karnym w rękę jednego z graczy gości, ale sędzia kazał grać dalej.
26' Z rzutu wolnego z prawej strony boiska dośrodkował Tomasz Łuczywek. Defensorzy gości wygrali pierwszą walkę o piłkę w polu karnym. Po chwili futbolówka trafiła do Krzysztofa Napory, ale jego wrzutka była niedobra.
25' Michał Sudoł trafił w głowę Michała Filipowicza. Na boisku są masażyści Zagłębia, a za chwilę będzie rzut wolny.
24' Fabian Pawela rozpędził się w środkowej strefie boiska, ale jeszcze przed polem karnym sosnowiczan powstrzymał go Krzysztof Napora.
23' Ofensywna akcja dwóch bocznych obrońców Czarnych. Z prawej strony piłkę wrzucił Filipe, do strzału w polu karnym szykował się Michał Wróbel, ale w akcję wmieszał się Krzysztof Markowski i wybił piłkę.
21' Akcja lewą stroną boiska. Paweł Posmyk zagrywa do Michała Filipowicza, który odgrywa z pierwszej piłki prostopadle w pole karne, ale Posmyk nie doszedł do podania.
20' Rzut wolny dla Zagłębia. Krzysztof Markowski zagrywa na prawą stronę do Vladimira Bednar. Słowak dośrodkowuje w pole karne, a tam najlepiej ustawiony był Grzegorz Dorobek i wyekspediował piłkę głową poza "szesnastkę".
18' Grzegorz Dorobek przerzucił piłkę z własnej połowy w pole karne Zagłębia, a Fabian Pawela z pierwszej piłki uderzył niezbyt dobrze i Ołeksij Szlakotin spokojnie opanował piłkę.
18' żóta kartka Jakub Dziółka ukarany żółtą kartką za faul na Jakubie Rejmerze.
15' Kolejne złe wznowienie gry przez bramkarza Czarnych i zawodnicy Zagłębia szybko przejmują piłkę. Patryk Stefański zagrywa do Marcina Lachowskiego, który decyduje się na strzał z 16 metrów, ale tym razem dobrze interweniuje golkiper Czarnych.
15' Z lewej strony boiska w pole karne zagrał Paweł Posmyk, a piłka wylądowała ostatecznie w rękach Mateusza Abramowicza.
14' Z autu dalekim wrzutem popisał się Filipe, ale w polu karnym Zagłębia jeden z graczy Czarnych dopuścił się faulu.
14' Maciej Kononowicz próbował akcji prawym skrzydłem, ale był dobrze zablokowany przez naszych graczy i nie miał możliwości dośrodkować.
12' Chwila przerwy w grze po tym, jak Waldemar Gancarczyk leżał na murawie, ale zawodnikowi Czarnych, a zarazem bratu dwóch znanych z boisk Ekstraklasy braci Gancarczyków nic się nie stało.
10' Vladimir Bednar przejął piłkę na połowie Czarnych, ruszył po skrzydle, dośrodkował, ale podobnie jak w przypadku wrzutki Tomasza Łuczywka - za mocno i za daleko.
9' Groźnie pod bramką Zagłębia. Z 20 metrów strzelał Waldemar Gancarczyk. Co prawda skiksował, ale piłka trafiła prosto pod nogi Fabiana Paweli, a ten uderzył z około 15 metrów prosto w Ołeksija Szlakotina
8' Z narożnika boiska dośrodkował Tomasz Łuczywek, ale trochę za mocno i nawet zamykający akcję na dalszym słupku Krzysztof Markowski nie dał rady dojść do piłki.
7' Vladimir Bednar wrzucił piłkę z autu, a Jakub Rejmer wybił ją głową poza końcową linię boiska. Mamy pierwszy róg.
4' gol - piłka nożna 1:0 GOOOOOOL!!!!! W piątym kolejnym meczu Zagłębie obejmuje prowadzenie już na początku meczu. Krzysztof Markowski zagrał ze środka boiska na prawą stronę pola karnego do Pawła Posmyka, a ten odegrał do wbiegającego między obrońców Patryka Stefańskiego, który wykończył akcję celnym strzałem. To trzeci gol wypożyczonego z Ruchu Chorzów zawodnika, ale dopiero pierwszy na Stadionie Ludowym.
3' Mateusz Abramowicz z autu bramkowego podał prosto do swojego trenera Zbigniewa Smółki.
2' Widzimy, że Krzysztof Markowski cofnął się do obrony na miejsce zwolnione przez Wojciecha Białka, a w środku pomocy defensywnego pomocnika Jakuba Dziółkę wspiera jako ofensywny pomocnik Marcin Lachowski. W ataku duet Michał Filipowicz-Patryk Stefański.
1' gwizdek Gramy!!!
0' 16:59 Piłkarze już są na murawie i witają się ze sobą i z sędziami. Trójka sędziowska ubrana jest na żółto, Zagłębia na czerwono-zielono-biało, a Czarni na biało-czarno.
0' 16:55 Tym, którzy nie wiedzą, przypominamy, że wczoraj Miedź Legnica zremisowała bezbramkowo w Gdyni z Bałtykiem i jeśli Zagłębie dziś pokona Czarnych Żagań, to będzie traciło do Miedzi już tylko 3 punkty.
0' 16:50 Do rozpoczęcia meczu 10 minut. Piłkarze już sobie poszli po rozgrzewce do szatni, a my na nich oczekujemy w napięciu, licząc na to, że stworzą dobre widowisko. Wczoraj oglądaliśmy w TV mecz Legii z Widzewem i wydaje nam się, że gorszego meczu już nie można obejrzeć. Oby piłkarze Zagłębia i Czarnych nie próbowali nam dzisiaj udowodnić, że jednak można.
0' 16:40 Troszkę kontrowersji w ekipie Zagłębia wzbudziła osoba sędziego. PZPN wyznaczył do prowadzenia dzisiejszego spotkania Marka Opalińskiego z Legnicy. Jak powiedział jednak trener Leszek Ojrzyński, "dajmy chłopu szansę". Nie podejrzewajmy go od razu o to, że przyjechał do Sosnowca "pomagać" Miedzi, tylko po to, żeby poprawnie poprowadzić mecz, a jeśli ewentualnie popełni jakieś pomyłki na niekorzyść Zagłębia, to uwierzmy w to, że wynikają one tylko z jego słabości i ludzkiej skłonności do błędów, a nie z jakichś nieczystych intencji.
0' 16:35 W składzie naszych dzisiejszych rywali jest trzech byłych zawodników Zagłębia - Grzegorz Dorobek, Michał Wróbel i Radosław Flejterski. Bramki drużyny z Żagania będzie strzegł... Abramowicz. Ale nie Roman - właściciel Chelsea, tylko Mateusz.
0' 16:30 Są już składy obu drużyn. W naszej ekipie dwie zmiany w porównaniu do spotkania w Turku. Niespodziewanie w bramce Jakuba Miszczuka zastąpił Ołeksij Szlakotin. Piszemy "niespodziewanie", bo przecież nasz młody bramkarz w dwóch swoich występach w Zagłębiu zanotował czyste konto. Za Wojciecha Białka do pierwszego składu wskoczył Krzysztof Napora, co oznacza, że pewnie będą jakieś przesunięcia w ustawieniu. No i najważniejsze - na ławce już siedzi Leszek Ojrzyński.
0' 16:20 Dla nas z tych wszystkich wcześniej wspomnianych wydarzeń najważniejszy jest oczywiście mecz Zagłębia. Wczorajszą uroczystość w Londynie oglądały podobno 2 miliardy osób. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Zagłębia z Czarnymi Żagań w naszym serwisie, chociaż podejrzewamy, że będzie ją śledzić troszeczkę mniej osób.
0' 16:15 Wczoraj w Londynie Książę William z Windsorów poślubił Pannę Kate z Middletonów i uczynił ją Jej Królewską Wysokością Księżną Cambridge. Jutro w Watykanie beatyfikowany zostanie Jan Paweł II. Dzisiaj w Sosnowcu Zagłębie gra z Czarnymi Żagań. Jak widać, atrakcji w ten weekend nie brakuje.
Skrót meczu: Zagłębie - Czarni ŻagańSkrót meczu: Zagłębie - Czarni Żagań Prezentujemy skrót meczu 26. kolejki II ligi zachodniej Zagłębie Sosnowiec - Czarni Żagań 1:1. » Czytaj więcej
Trenerzy po meczu Zagłębie-CzarniTrenerzy po meczu Zagłębie-Czarni Zapraszamy do przeczytania pomeczowych komentarzy trenerów obu drużyn, które zmierzyły się dzisiaj na Stadionie Ludowym - Leszka Ojrzyńskiego i Zbigniewa Smółki. » Czytaj więcej
Komentarze po meczu z CzarnymiKomentarze po meczu z Czarnymi Trzej piłkarze Zagłębia - Tomasz Łuczywek, Krzysztof Markowski, Patryk Stefański - oraz były zawodnik naszego zespołu, obecnie występujących w Czarnych Żagań Michał Wróbel skomentowali dzisiejsze spotkanie. » Czytaj więcej
Zwycięska seria przerwanaZwycięska seria przerwana Zagłębie zremisowało na Ludowym z Czarnymi Żagań 1:1 i przerwało serię trzech kolejnych zwycięstw. Sosnowiczanie prowadzili od 4. minuty po golu Patryka Stefańskiego. Wyrównał w 64. minucie Waldemar Gancarczyk. » Czytaj więcej