Wojciech Myć sędzią meczu z ŁKS-em Wojciech Myć sędzią meczu z ŁKS-em 2020-09-17, 15:28, Komentarze Komentarze: 0 Wojciech Myć z Lublina będzie arbitrem głównym sobotniego meczu Zagłębia Sosnowiec z ŁKS-em Łódź. Czytaj więcej
Stabilność po sosnowiecku Stabilność po sosnowiecku 2020-09-14, 11:48, Komentarze Komentarze: 4 Obecny sezon jest już dziesiątym z rzędu, w którym Zagłębie w pierwszych trzech kolejkach nie potrafiło wygrać więcej niż jednego meczu. Czytaj więcej
Skrót meczu w Opolu Skrót meczu w Opolu 2020-09-12, 11:19, Komentarze Komentarze: 1 Na stronie polsatsport.pl można zobaczyć, jak padła jedyna bramka we wczorajszym meczu Odry Opole z Zagłębiem Sosnowiec. Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w Opolu Konferencja prasowa po meczu w Opolu 2020-09-12, 00:53, Komentarze Komentarze: 8 Na konferencji prasowej po meczu Odry Opole z Zagłębiem Sosnowiec pojawili się trenerzy obu zespołów. Czytaj więcej
Galeria zdjęć z Opola Galeria zdjęć z Opola 2020-09-11, 22:17, Komentarze Komentarze: 0 Zachęcamy do obejrzenia 48 zdjęć z dzisiejszego meczu Zagłębia Sosnowiec w Opolu. Czytaj więcej
Połowa to za mało Połowa to za mało 2020-09-11, 21:41, Komentarze Komentarze: 3 Zagłębie nie wykorzystało wielu dobrych sytuacji w pierwszej połowie i przegrało w Opolu z Odrą 0:1. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 58. minucie Dawid Kort. Czytaj więcej
Przed meczem w Opolu Przed meczem w Opolu 2020-09-10, 17:33, Komentarze Komentarze: 3 Z meczami rozgrywanymi w piątki mamy w tym roku złe wspomnienia. Czy po wyjeździe do Opola to się zmieni? Czytaj więcej
Maia: Czas bywa najlepszym lekiem na wszystko Maia: Czas bywa najlepszym lekiem na wszystko 2020-09-10, 15:39, Komentarze Komentarze: 0 Kilka słów od Martima Mai, dla którego gra w Sosnowcu jest jest pierwszą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności poza granicami Portugalii. Czytaj więcej
Mecz z Widzewem w Polsacie Sport Mecz z Widzewem w Polsacie Sport 2020-09-10, 14:56, Komentarze Komentarze: 0 Mecz 6. kolejki Fortuna 1. Ligi pomiędzy Widzewem Łódź, a Zagłębiem Sosnowiec odbędzie się we wtorek 29 września i będzie transmitowany przez Polsat Sport. Początek spotkania o 18:10. Czytaj więcej
Damian Sylwestrzak arbitrem meczu w Opolu! Damian Sylwestrzak arbitrem meczu w Opolu! 2020-09-10, 13:35, Komentarze Komentarze: 0 Damian Sylwestrzak z Wrocławia będzie sędzią głównym jutrzejszego meczu Odry Opole z Zagłębiem Sosnowiec w ramach 3. kolejki Fortuna 1 Ligi.  Czytaj więcej
strona 6/1070 | pierwsza | poprzednia |  4   5   6  7   8   9   10   11   | następna | ostatnia