Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Zdjęcia z meczu Zagłębie - Stomil Zdjęcia z meczu Zagłębie - Stomil 2017-03-04, 20:40, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do oglądania dwóch galerii zdjęciowych z meczu Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn zakończonego remisem 1:1. Czytaj więcej
Konferencja po meczu ze Stomilem Konferencja po meczu ze Stomilem 2017-03-04, 20:19, Komentarze Komentarze: 6 - Nie tak wyobrażałem sobie mój debiut w Zagłębiu - powiedział po meczu trener Dariusz Banasik, podkreślając jednak determinację, jaką piłkarze pokazali po stracie bramki. Czytaj więcej
Remis na inaugurację wiosny Remis na inaugurację wiosny 2017-03-04, 18:53, Komentarze Komentarze: 2 Zagłębie zremisowało ze Stomilem Olsztyn w pierwszym meczu w 2017 roku. Goście prowadzili od 69. minuty po golu Grzegorza Lecha. Wyrównał w 90. minucie z karnego Sebastian Dudek. Czytaj więcej
Wyniki sondy - murem za prezesem! Wyniki sondy - murem za prezesem! 2017-03-04, 16:32, Komentarze Komentarze: 0 Znaczna większość biorących udział w naszej sondzie uznała, że mimo postawienia przez prokuraturę zarzutu, prezes Marcin Jaroszewski powinien pozostać na stanowisku. Czytaj więcej
Koszykarskie ostatki w weekend Koszykarskie ostatki w weekend 2017-03-03, 21:19, Komentarze Komentarze: 0 Ostatnie mecze we własnej hali w sezonie 2016/2017 rozegrają w weekend oba koszykarskie Zagłębia - panowie w sobotę, a panie w niedzielę. Czytaj więcej
Gracze Zagłębia w kadrach młodzieżowych. Mecz w Zabrzu przełożony? Gracze Zagłębia w kadrach młodzieżowych. Mecz w Zabrzu przełożony? 2017-03-03, 20:24, Komentarze Komentarze: 0 Trzech piłkarzy Zagłębia Sosnowiec zostało powołanych do młodzieżowych reprezentacji Polski. W związku z tym mecz z Górnikiem Zabrze może zostać przełożony. Czytaj więcej
Darmowe autobusy na mecz ze Stomilem Darmowe autobusy na mecz ze Stomilem 2017-03-03, 10:58, Komentarze Komentarze: 0 Trzy darmowe autobusy sosnowieckiego PKM dowiozą bezpłatnie kibiców na sobotni mecz ze Stomilem Olsztyn i rozwiozą do domów po meczu. Dwa z nich wyruszą z zajezdni w Sosnowcu Zagórzu, a jeden z Dąbrowy-Górniczej. Czytaj więcej
Stomil Olsztyn - drużyna z charakterem Stomil Olsztyn - drużyna z charakterem 2017-03-03, 00:11, Komentarze Komentarze: 0 Rundę wiosenną Zagłębie zainauguruje meczem z drużyną, która mimo trudnej sytuacji finansowej i organizacyjnej, jesienią radziła sobie nadspodziewanie dobrze. Czytaj więcej
Zapowiedź 20 kolejki Zapowiedź 20 kolejki 2017-03-02, 20:46, Komentarze Komentarze: 0 Przed nami 20 kolejka rozgrywek I ligi. Najciekawszym spotkaniem kolejki jest z pewnością starcie Chojniczanki z GKS-em Katowice. Ciekawie zapowiadają się też mecze w Zabrzu i w Sosnowcu. Czytaj więcej
Koniec zimowej przerwy! Czas na rundę wiosenną Koniec zimowej przerwy! Czas na rundę wiosenną 2017-03-02, 19:29, Komentarze Komentarze: 0 Po ponad trzech miesiącach przerwy Zagłębie wraca do ligowych zmagań. Już nie w I lidze, ale w "Nice I lidze". Na pierwszy ogień idzie Stomil Olsztyn, a my zadajemy kilka pytań. Czytaj więcej
strona 6/909 | pierwsza | poprzednia |  4   5   6  7   8   9   10   11   | następna | ostatnia