Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Tomasz Nowak: Niezłe 90 minut Tomasz Nowak: Niezłe 90 minut 2017-08-10, 23:59, Komentarze Komentarze: 4 - Powinnismy byli ich skarcić w kontrataku - mówił po meczu kapitan Zagłębia i jednocześnie były piłkarz Korony, Tomasz Nowak. Czytaj więcej
Druga galeria zdjęć z meczu z Koroną Druga galeria zdjęć z meczu z Koroną 2017-08-10, 23:45, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do oglądania drugiej galerii zdjęciowej z dzisiejszego meczu z Koroną Kielce. Czytaj więcej
Galeria zdjęć z meczu z Koroną Kielce Galeria zdjęć z meczu z Koroną Kielce 2017-08-10, 23:42, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych podczas meczu Zagłębia Sosnowiec z Koroną Kielce. W galerii prezentujemy aż 60 fotografii. Czytaj więcej
Konferencja po meczu z Koroną Konferencja po meczu z Koroną 2017-08-10, 23:41, Komentarze Komentarze: 1 - Wyglądaliśmy momentami bardzo dobrze na tle jednej z lepszych drużyn ekstraklasy - szukał powodów do optymizmu po kolejnej porażce prowadzonej przez siebie drużyny trener Dariusz Banasik. Czytaj więcej
Przeminęło z deszczem Przeminęło z deszczem 2017-08-10, 21:42, Komentarze Komentarze: 1 Zagłębie przegrało po dogrywce 1:2 z Koroną Kielce i odpadło z Pucharu Polski. Wszystkie gole w meczu padły po 10-minutowej przerwie zarządzonej przez arbitra ze względu na ulewę i opady gradu. Czytaj więcej
Puchar na pocieszenie? Puchar na pocieszenie? 2017-08-09, 17:23, Komentarze Komentarze: 4 Fatalny start ligowego sezonu piłkarze Zagłębia będą próbowali powetować sobie w meczu 1/16 finału Pucharu Polski z Koroną Kielce. Czytaj więcej
Tomasz Nowak: Wracają stare grzechy Tomasz Nowak: Wracają stare grzechy 2017-08-05, 21:24, Komentarze Komentarze: 2 - Dostajemy bramkę i wracają stare grzechy. W momencie, kiedy się wydaje, że my strzelimy bramkę i postawimy kropkę nad "i" dostajemy jednego dzwona, a potem drugiego - ocenił mecz w Łęcznej Tomasz Nowak Czytaj więcej
strona 17/1337 | pierwsza | poprzednia |  15   16   17  18   19   20   21   22   | następna | ostatnia