Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Łęcznej (pt), 2017-08-05, 21:01

- W tej chwili trzeba sobie powiedzieć, że nie takiego początku rozgrywek się spodziewaliśmy. Oczywiście biorę to na siebie, bo jestem odpowiedzialny za ten zespół - powiedział Dariusz Banasik.
Konferencja prasowa po meczu w Łęcznej

Dariusz Banasik:
- No cóż, nie zdobyliśmy żadnego punktu, chociaż nasze oczekiwania jeśli chodzi o ten mecz były na pewno zdecydowanie inne. Ciężko teraz na gorąco powiedzieć dlaczego tak się stało. Można powiedzieć, że aak jak w ostatnim meczu byliśmy stroną, która się utrzymywała przy piłce, starała się tworzyć, kreować. Już drugi mecz nam pokazuje, że w tej lidze się trochę inaczej gra i przede wszystkim wydaje się, że musimy się trochę przestawić.

- Rzut karny, potem zespół starał się zareagować i zaczął trochę lepiej grać. Potem dostajemy bramkę po stałym fragmencie gry, która ustawiła praktycznie całe to spotkanie. Przede wszystkim trzeba chłopaków pochwalić za walkę do samego końca. Pomimo tego, że przegrywaliśmy 0:2, zespół grał do końca, starał się cały czas odrobić straty. Strzeliliśmy bramkę i mieliśmy bardzo dobrą sytuację, praktycznie z metra, która powinna być zamieniona na wynik 2:2. Możliwe, że jeszcze ten mecz by się inaczej potoczył. Niestety, nie wykorzystaliśmy tej sytuacji i nie wywozimy punktów.

- Nasz początek jest bardzo trudny, bo na dwa mecze nie mamy żadnego punktu. Ja wierzę w ten zespół, wierzę, że się przełamiemy i zaczniemy punktować. Jeżeli wygramy, jeżeli zaczniemy punktować, to ten zespół na pewno pójdzie do góry. To jest kwestią czasu, ale na pewno w tej chwili trzeba sobie powiedzieć, że nie takiego początku rozgrywek się spodziewaliśmy. Oczywiście biorę to na siebie, bo jestem odpowiedzialny za ten zespół. Mówiłem to zawodnikom. Jest jeszcze wiele meczów do rozegrania. Musimy szukać zwycięstwa w kolejnych meczach. Trenerowi i zespołowi Górnika gratuluję bardzo dobrej postawy jeśli chodzi o aspekty ambicjonalne. Trzy punkty zostają w Łęcznej.

- Trudno o ocenę nowych piłkarzy po dwóch meczach. Patrzmy przez pryzmat tego, że oczekiwania wobec tych zawodników były inne. Nie wiem, czy potrzebują się zgrać, czy potrzebują poznać tę ligę tak jak Alex. Oczywiście wszyscy się spodziewaliśmy więcej, ale ja wierzę w to, że ten zespół zacznie grać lepiej, a przede wszystkim skuteczniej. Staramy się grać w piłkę i kreować sytuacje, ale nie strzelamy goli, bo dziś jedyna bramka po rzucie karnym. Rok temu miałem podobną sytuację w klubie, który prowadziłem. Po sześciu kolejkach mieliśmy cztery punkty, a zakończyliśmy rundę na czwartym miejscu. Wierzę w to, że potrzebujemy zwycięstwa i bodźca, żeby ten zespół uwierzył i się zgrał. To jest kwestią czasu. W tej chwili nowi zawodnicy rozczarowują.

Tomasz Kafarski (trener Górnika):
- Cieszę się, że skończył ten bardzo długi mecz i skończył wynikiem dla nas bardzo dobrym. Od rana było czuć w klubie atmosferę, że każdy chciał się jak najlepiej przygotować do dzisiejszego zadania. To zwycięstwo jest potrzebne piłkarzom, trenerom, wszystkim pracownikiem klubu i kibicom. W tej trudnej sytuacji pokazaliśmy, że w krótkim czasie potrafimy się pozbierać i zbudować zespół. Reakcja po pierwszym przegranym meczu dziś była bardzo dobra. Chłopakom należą się słowa uznania, że z tak dobrze zorganizowanym zespołem stanowili zwarty monolit i grali bardzo ambitnie i wytrzymali w końcówce ciśnienie przy wyniku 2:1, a sytuacja nie była łatwa bo Zagłębie tych sytuacji trochę stworzyło i trzeba było mieć odrobinę szczęścia w polu karnym.


Galeria Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
 • Podziel się tą informacją:
Komentarze (4)
 • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 06.08.2017 r, o godz. 17:35
  Bleblanie jak zwykle

 • Łysy Łysy napisał(a) 06.08.2017 r, o godz. 11:46


  W NASTEMPNYM OKIENKU CHCIALBYM NEYMARA SKORO MAMY TYLE KASY NA WYDAWANIE NIEPOTRZEBNE WIEC TAKI ZAWODNIK NA LAWKE NA SIE PRZYDA ZEBY POSIEDZIAL BO NAPEWNO NIE BEDZIE MIAL PASZPORTU
 • Łysy Łysy napisał(a) 06.08.2017 r, o godz. 11:44
  DOBRZE JEST KASY MAMY JAK LODU WIEC MOZEMY SZASTAC JAK SZEJKI W ARABI TYLKO TURBANOW IM BRAKUJE

 • pol13 pol13 napisał(a) 05.08.2017 r, o godz. 22:02
  A ja wciąż pytam dlaczego nikt nie wyciągnie konsekwencji względem pseudodyrektora który tak sprawdził Alexa ze chłop musi siedzieć na lawce bo jednak nie ma holenderskich papierów! !!!!
  Dlaczego nikt za taką amatorke nie beknie pytam?!


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
15 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed, samobójcza (Mariusz Magiera, Bełchatów)

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Mateusz Szwed
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 -
Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
4 -  Patryk Małecki,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz,  Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2 - Quentin Seedorf, Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-07-10, 20:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 2020-07-14, 17:00Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2020-07-17, 17:40Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2020-07-25, 17:40Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony