Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dawid Ryndak: Wisła wygrała zasłużenie kd, 2015-11-22, 15:34

Mecz z liderem zdecydowanie nie należał do udanych dla Zagłębia. Zapytani o ocenę meczu Dawid Ryndak i Krzysztof Markowski byli mocno niezadowoleni, podkreślali jednak, że Wisła wygrała ten mecz zasłużenie.
Dawid Ryndak: Wisła wygrała zasłużenie

Dawid Ryndak: - Wynik chyba jest podsumowaniem tego spotkania. W pierwszej sytuacji meczu Kuba Arak bardzo dobrze się zabrał z piłką i mogliśmy to my prowadzić. Taka jest piłka, że czasem niewykorzystuje się sytuacji, a później niby niegroźne dośrodkowanie, Reca zamyka akcję i jest 1-0 W pierwszej połowie Wisła narzuciła swój styl gry, może nie prowadząc piłkę i operując nią w naszych strefach, tylko po naszych błędach i po odbiorze tej drugiej piłki szybko przetransportowali ją do naszego pola karnego na 20 metr. Pod koniec pierwszej połowy złapaliśmy kontakt i wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku i złapaliśmy ten rytm. W szatni mówimy sobie, że gramy blisko, gramy agresywnie, a wychodzimy na drugą połowę, dostajemy bramkę w pierwszej sytuacji i pokrzyżowało nam to plany. Trzeba powiedzieć, że Wisła zasłużenie wygrała dzisiaj ten mecz, chociaż przebieg mógłby być całkiem inny, gdybyśmy byli bardziej skoncentrowani i grali bliżej siebie. Niestety zasłużenie przegrywamy. Zostały jeszcze dwa mecze. Teraz z gieksą muszą być 3 punkty.


Krzysztof Markowski: - Fakt, że nie wyszedł nam ten mecz. Wisła wygrała zasłużenie. Nie możemy wszystkiego tłumaczyć meczem pucharowym, bo jesteśmy przyzwyczajeni do grania co 3 dni, a nie był to nasz trzeci mecz w tym tygodniu tylko drugi.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
5 Harpagańska Dycha 5 Harpagańska Dycha  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery zima 2017/2018

Przychodzą:
Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań)
Callum Rzonca (North Ferriby United AFC)
Bartłomiej Babiarz (GS Apóllon Smýrnis)

Odchodzą:
Terence Makengo (?)
Wojciech Łuczak (ŁKS Łódź)
Łukasz Mozler (Znicz Pruszków -?)
Bartosz Pikul (Stal Stalowa Wola)


 

Sparingi - Zima 2017/2018
2018-02-24, 00:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów
więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-02-24Sparing: Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony