Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dawid Ryndak: Wisła wygrała zasłużenie kd, 2015-11-22, 15:34

Mecz z liderem zdecydowanie nie należał do udanych dla Zagłębia. Zapytani o ocenę meczu Dawid Ryndak i Krzysztof Markowski byli mocno niezadowoleni, podkreślali jednak, że Wisła wygrała ten mecz zasłużenie.
Dawid Ryndak: Wisła wygrała zasłużenie

Dawid Ryndak: - Wynik chyba jest podsumowaniem tego spotkania. W pierwszej sytuacji meczu Kuba Arak bardzo dobrze się zabrał z piłką i mogliśmy to my prowadzić. Taka jest piłka, że czasem niewykorzystuje się sytuacji, a później niby niegroźne dośrodkowanie, Reca zamyka akcję i jest 1-0 W pierwszej połowie Wisła narzuciła swój styl gry, może nie prowadząc piłkę i operując nią w naszych strefach, tylko po naszych błędach i po odbiorze tej drugiej piłki szybko przetransportowali ją do naszego pola karnego na 20 metr. Pod koniec pierwszej połowy złapaliśmy kontakt i wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku i złapaliśmy ten rytm. W szatni mówimy sobie, że gramy blisko, gramy agresywnie, a wychodzimy na drugą połowę, dostajemy bramkę w pierwszej sytuacji i pokrzyżowało nam to plany. Trzeba powiedzieć, że Wisła zasłużenie wygrała dzisiaj ten mecz, chociaż przebieg mógłby być całkiem inny, gdybyśmy byli bardziej skoncentrowani i grali bliżej siebie. Niestety zasłużenie przegrywamy. Zostały jeszcze dwa mecze. Teraz z gieksą muszą być 3 punkty.


Krzysztof Markowski: - Fakt, że nie wyszedł nam ten mecz. Wisła wygrała zasłużenie. Nie możemy wszystkiego tłumaczyć meczem pucharowym, bo jesteśmy przyzwyczajeni do grania co 3 dni, a nie był to nasz trzeci mecz w tym tygodniu tylko drugi.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery zima 2018/2019

Przychodzą:
Martin Tóth (Spartak Trnava)
Lukáš Greššák (Spartak Trnava)
Giorgi Gabedawa (Czichura Saczchere)
Olaf Nowak (Zagłębie II Lubin)
Mateusz Możdżeń (Korona Kielce)
Tomasz Nawotka (MFK Zemplín Michalovce)
Giórgos Mýgas (Panetolikós)
Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice)

Giorgi Iwaniszwili (Dinamo Tbilisi)
Lukáš Hroššo (FC Nitra)

Odchodzą:
Alexandre Cristóvão (Dinamo Bukareszt - ?)
Junior Torunarigha (?)
Nuno Malheiro (?)
Adam Banasiak (Radomiak Radom)
Callum Rzonca (GKS Katowice)
Giácomo Mello (?)
Dejan Vokić (?)
Konrad Wrzesiński (Kajrat Ałmaty)
Adam Kokoszka (?)
Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice)

 


 

Rozkład jazdy kibica 2019-02-23, 15:30Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 2019-03-02, 15:30Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2019-03-09, 15:30Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 2019-03-16Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 2019-03-30Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony