Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
ZSTV: Limanovia - Zagłębie 3:4 (pk), 2015-03-21, 16:17 źródło: własne

Prezentujemy wszystkie 7 goli, które padły w meczu 22. kolejki II ligi, w którym Zagłębie Sosnowiec pokonało w wyjazdowym pojedynku Limanovię Limanowa 4:3.
ZSTV: Limanovia - Zagłębie 3:4
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (7)
  • Spectator Spectator napisał(a) 21.03.2015 r, o godz. 23:10
    Dziś jest sobota ZAGŁĘBIA. Najpierw piłkarze odrabiają 0:2 w Limanowej i wychodzą zwycięsko z tego trudnego terenu a potem hokeiści odrabiają 0:2 i też wygrywają w iście dramatycznych okolicznościach. Brawo dla jednych i drugich za zaangażowanie!
    Piłkarze grali szybko i nie popełniali znaczących błędów poza jedynym Matusiakiem. Zmartwiło mnie też posunięcie sztabu szkoleniowego w momencie gdy prowadziliśmy 4:2 nastąpiły zmiany przykre w konsekwencjach. Zszedł Tylec (wiadomo napracował się w tym meczu), Arak (bez sensu zmiana bo to walczak i może z przodu piłkę też przytrzymać) a za niego bezproduktywny Tumicz i Dudek (dobrze grający w tym meczu) a za niego bezproduktywny Szatan. W efekcie bramka na 3:4 i nerwowa końcówka. Po co? Najważniejsze, że wywozimy 3 bardzo ważne punkty z Limanowej.
    To co zrobili dziś hokeiści na Zimowych to prawdziwy dreszczowiec z happy endem! Gratuluję im determinacji do ostatnich sekund. Półtorej minuty przed końcem przy stanie 3:4 graliśmy w osłabieniu. Wola walki była taka, że złamaliśmy kij w ataku a na 9 sekund przed końcem doprowadziliśmy do remisu. Uczcie się panowie bo tak się gra do końca i opłaciło się!

  • szsz szsz napisał(a) 21.03.2015 r, o godz. 22:28


    Fonfara rzucił przypomną piłkę do Huberta i to mu trzeba oddać
  • kosa kosa napisał(a) 21.03.2015 r, o godz. 22:00
    Pawelek72 skoro się tak czepiasz to napisz w jakich okolicznościach padły bramki dla Limanovii czy były to super akcje czy błędy obrony a co do gry to opisałem wyżej grę Limanowii i wypowiedz trenera Wieczorka
  • Pawelek72 Pawelek72 napisał(a) 21.03.2015 r, o godz. 21:49

    A co do sędziego to typowy kibic Poloni Warszawa.Drugi karny to z kapelusza.


  • Pawelek72 Pawelek72 napisał(a) 21.03.2015 r, o godz. 21:47

    panowie kosa i miro chyba tylko skróty oglądali.Nie było aż tak żle,dobry mecz wszystko pod kątrolą.Brawo chłopaki byle tak dalej.


  • --miro-- --miro-- napisał(a) 21.03.2015 r, o godz. 18:04
    Jest też inne rozwiązanie.
    Zamiast słabego Fonfary, od początku meczu Wrzesień, tym samym zwiększamy siłę rażenia.
    Dużo akcji do przodu, więc przeciwnik musi się bronić, wtedy Nasi defensorzy mają luz :)

  • kosa kosa napisał(a) 21.03.2015 r, o godz. 17:48
    z tego co widać na filmiku bramki dla Limanovii to przede wszystkim zasługa obrońców Zagłębia błąd za błędem i to trzeba koniecznie poprawić