2017-03-11, 17:45 Miejsce rozgrywania meczu:
Sandecja Nowy Sącz
Stroje: (4-5-1)
5:0(2:0)
1. Michał Gliwa 3. Lukáš Kubáň 5. Dawid Szufryn 28. Michal Piter-Bučko 24. Kamil Słaby 9. Mateusz Wdowiak 7. Grzegorz Baran 33. Bartłomiej Kasprzak (75' 18. Michał Gałecki) 10. Wojciech Trochim (78' 21. Charles Trafford) 8. Maciej Małkowski (79' 20. Adrian Danek) 37. Bartłomiej Dudzic   Rezerwowi: 16. Łukasz Radliński 17. Adrian Basta 19. Adrian Jurkowski 29. Tomasz Zając  Trener: Radosław Mroczkowski
1:0 - Mateusz Wdowiak 16' 2:0 - Maciej Małkowski 45+1' (k.) 3:0 - Dawid Szufryn 47' 4:0 - Wojciech Trochim 69' 5:0 - Wojciech Trochim 71'
85' Michał Gałecki 90' Žarko Udovičić
92. Jakub Szumski 7. Marcin Sierczyński (53' 11. Konrad Michalak)4. Kamil Wiktorski 93. Łukasz Bogusławski 22. Žarko Udovičić 8. Robert Bartczak 29. Łukasz Matusiak(73' 21. Sebastian Milewski) 17. Sebastian Dudek (54' 9. Michał Fidziukiewicz) 6. Tomasz Nowak 19. Martin Pribula 89. Wojciech Łuczak   Rezerwowi: 12. Wojciech Fabisiak 10. Krzysztof Markowski 16. Dawid Ryndak 18. Arkadiusz Najemski  Trener: Dariusz Banasik
Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań) - Marcin Lis (Katowice), Maciej Cebulski (Poznań)
90.0000
90+2' gwizdek Koniec tego dramatu
90+1' Charles Trafford sfaulował Sebastiana Milewskiego.
90' doliczony czas +2
90' żóta kartka Żółta kartka dla Žarko Udovičicia za niesportowe zachowanie
88' Obok bramki strzelał Charles Trafford.
85' żóta kartka Żółta kartka dla Michała Gałeckiego za faul na Sebastianie Milewskim
84' Po dośrodkowaniu Konrada Michalaka z prawego skrzydła piłkę odbija Dawid Szufryn.
83' Rzut wolny dla Zagłębia - Wojciech Łuczak obił mur.
80' Sędzia jeszcze przed rzutem karnym odesłał do szatni trenera przygotowania fizycznego w Zagłębiu Bartłomieja Grzelaka.
80' Bartłomiej Dudzic strzelił z rzutu karnego nad poprzeczką!
80' Rzut karny dla Sandecji za faul na Adrianie Danku.
79' zmiana Trzecia zmiana w Sandecji - Adrian Danek za Macieja Małkowskiego.
78' zmiana W przerwie mamy dwie zmiany - Charles Trafford za bohatera spotkania Wojciecha Trochima.
77' Sędzia przerwał mecz i czeka na wiatr, co rozgoni ciemne skłębione zasłony.
76' Miejscowi fanatycy zaprezentowali pirotechnikę i nad boiskiem unosi się siwy dym.
75' zmiana Pierwsza zmiana w Sandecji - Michał Gałecki za Bartłomieja Kasprzaka.
74' W takich chwilach jak ta, należy się zastanowić, czy w grudniu zamiast zwolnić Piotra Mandrysza, prezes Marcin Jaroszewski powinien był raczej poprzeć szkoleniowca i zrobić porządki w kadrze.
73' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu - Sebastian Milewski za Łukasza Matusiaka.
73' Michal Piter-Bucko powstrzymał Michała Fidziukiewicza.
72' Ten mecz powinien już zostać zakończony przez nokaut. Dariusz Banasik powinien rzucić ręcznik.
71' gol - piłka nożna 5:0 Rajd Wojciecha Trochima i kolejny gol dla Sandecji po strzale lewą nogą.
69' gol - piłka nożna 4:0 Po podaniu Bartłomieja Kasprzaka Wojciech Trochim precyzyjnym strzałem pokonuje Jakuba Szumskiego.
68' Wojciech Trochim faulowany przez Wojciecha Łuczaka.
67' Maciej Małkowski urwał się rywalom, zbiegł z piłką z lewej strony do środka i strzelił z około 20 metrów, ale wysoko nad bramką.
66' Žarko Udovičić już wyjechał z piłką poza końcową linię boiska.
65' Łukasz Bogusławski stracił piłkę na środku boiska. Zdążył jednak naprawić swój błąd,
63' Tomasz Nowak z rzutu wolnego zagrał po ziemi do Wojciecha Łuczaka, który strzelił prawą nogą w ręce Michała Gliwy.
62' Faul na Robercie Bartczaku.
60' Po podaniu Łukasza Matusiaka na spalonym Martin Pribula.
59' Kamil Słaby odpychał Roberta Bartczaka w polu karnym sosnowiczan.
59' Rzut rożny dla Sandecji po zablokowanym strzale Macieja Małkowskiego.
58' Przykro to pisać, ale Zagłębie gra dziś tak słabo, jak gdyby nadal trenerem był Piotr Mandrysz, a piłkarze mieli go dosyć.
56' Po dośrodkowaniu Wojciecha Łuczaka obrona Sandecji nie pozwala na oddanie strzału.
55' Po podaniu Tomasza Nowaka strzelał Wojciech Łuczak. Michał Gliwa wybił piłkę na róg.
54' zmiana Michał Fidziukiewicz zmienił Sebastiana Dudka.
53' zmiana Konrad Michalak wszedł na boisko za Marcina Sierczyńskiego.
53' Po rzucie rożnym Kamil Słaby wybija piłkę z pola karnego.
52' Dawid Szufryn wybił piłkę na rzut rożny.
52' Faul Martina Pribuli na Grzegorzu Baranie.
51' Bartłomiej Kasprzak przy bocznej linii sfaulował Marcina Sierczyńskiego.
50' Bartłomiej Dudzic w ataku faulował Łukasza Bogusławskiego.
48' Po trzecim golu dla Sandecji bardzo niedobrze zachowywał się Wojciech Trochim, który pokazywał różne nieładne rzeczy w stronę sektora gości.
47' gol - piłka nożna 3:0 Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do bramki skierował Dawid Szufryn.
47' Kamil Wiktorski zablokował strzał Kamila Słabego z lewej strony pola karnego. Róg dla Sandecji
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa meczu. Na razie bez zmian w składach.
45+1' gwizdek Koniec pierwszej połowy.
45+1' gol - po karnym 2:0 Lewą nogą z rzutu karnego uderzył Maciej Małkowski. Jakub Szumski rzucił się w drugą stronę i piłka wpadła do siatki
45' Bartłomiej Dudzic faulowany w polu karnym przez Kamila Wiktorskiego. "Jedenastka" dla Sandecji.
44' Podawał Wojciech Trochim, a nieprzyjemnie strzelił z około 25 metrów Maciej Małkowski. Obok bramki.
43' Jakub Szumski wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Macieja Małkowskiego z rzutu wolnego.
42' Wojciech Łuczak sfaulował Lukasa Kubana.
40' Dawid Szufryn wybił z pola karnego piłkę dośrodkowaną przez Žarko Udovičicia.
39' Bartłomiej Dudzic doskoczył do odbitej piłki i nieczysto strzelił z pola karnego. Łapie Jakub Szumski.
38' Wojciech Trochim faulowany przez Łukasza Matusiaka.
38' Robert Bartczak nie opanował piłki przy bocznej linii boiska.
37' Niecelny strzał Łukasza Matusiaka zza pola karnego.
36' Po podaniu Macieja Małkowskiego Bartłomiej Dudzic strzelił z pola karnego. Piłkę ręką odbił Jakub Szumski, a potem asekurował Žarko Udovičić.
35' Maciej Małkowski faulowany.
35' Kamil Wiktorski zagrał z rzutu wolnego do Roberta Bartczaka, który nie zdołał przejść obrońcy Sandecji.
34' Kolejne ostre wejście Grzegorza Barana w Tomasza Nowaka.
33' Przy bocznej linii boiska faulował Žarko Udovičić.
32' Tomasz Nowak faulowany na własnej połowie przez Grzegorza Barana.
31' Krótko rozegrany róg. Dośrodkowanie Wojciecha Łuczaka i strzał nad bramką w wykonaniu Kamila Wiktorskiego.
31' Po podaniu Tomasza Nowaka z ostrego kąta strzelał Robert Bartczak i wywalczył pierwszy róg dla sosnowiczan.
29' Łukasz Bogusłąwski faulowany przez Wojciecha Trochima.
28' Po rzucie rożnym niecelnie główkował Dawid Szufryn.
27' Podawał Wojciech Trochim. Bartłomiej Kasprzak uderzył pod poprzeczkę, a Jakub Szumski sparował piłkę na róg.
27' Wojciech Trochim zwiódł Žarko Udovičicia, ale nie dał rady w polu karnym przejść Łukasza Bogusławskiego.
26' Tomasz Nowak szukał prostopadłego podania do Wojciecha Łuczaka, ale szybciej do piłki dopadł Michał Gliwa, a na domiar złego nasz napastnik jeszcze faulował rywala.
24' Łukasz Matusiak wybija z pola karnego piłkę dośrodkowaną przez Wojciecha Trochima.
24' Bartłomiej Dudzic faulowany przez Łukasza Matusiaka w okolicy narożnika boiska.
22' Bartłomiej Kasprzak przestrzelił zza narożnika pola karnego.
21' Tomasz Nowak zagrał w kierunku Wojciecha Łuczaka, ale ten niepotrzebnie przepuścił piłkę. Za nim stali tylko rywale.
20' Złe dośrodkowanie Mateusza Wdowiaka z prawej strony boiska.
19' Kibice Zagłębia dojechali do Nowego Sącza, ale piłkarze nadal są w drodze.
18' Łukasz Matusiak powstrzymał szarżę Mateusza Wdowiaka.
16' gol - piłka nożna 1:0 Po błędzie w obronie Zagłębia Mateusz Wdowiak przejął piłkę i strzałem prawą nogą z 18 metrów pokonał Jakuba Szumskiego.
15' Maciej Małkowski zagrał na prawe skrzydło do Bartłomieja Dudzica. Piłkę głowa do bramkarza zgrał Marcin Sierczyński.
15' Po podaniu Wojciecha Trochima lekko z 20 metrów uderzył Maciej Małkowski. Piłkę złapał Jakub Szumski.
14' Łukasz Bogusławski interweniuje głową w polu karnym po dośrodkowaniu Lukasa Kubana z prawej strony boiska.
12' Po wrzucie z autu Bartłomiej Dudzic strzelił w boczną siatkę z lewej strony pola karnego.
11' W środku boiska Grzegorz Baran faulował Wojciecha Łuczaka.
10' Na spalonym Robert Bartczak.
10' Po dośrodkowaniu Wojciecha Trochima głową strzelał Kami Słaby. Jakub Szumski odbija piłkę.
9' Łukasz Bogusławski powstrzymał akcję Macieja Małkowskiego. Trzeci róg dla Sandecji.
7' Kamil Słaby płasko dośrodkował z lewego skrzydła, a strzał Wojciecha Trochima z kilku metrów został odbity przez Jakuba Szumskiego.
7' Łukasz Bogusławski trochę nonszalancko we własnym polu karnym, ale na szczęście szybko naprawił swój błąd.
6' Łukasz Bogusławski zwiódł Mateusza Wdowiaka, ale zagrał za mocno w stronę Martina Pribuli.
5' Kamil Wiktorski faulowany przez Wojciecha Trochima tuż obok pola karnego sosnowiczan.
3' Krótkie rozegranie rogu i po dośrodkowaniu Macieja Małkowskiego podbita przez Žarko Udovičicia piłka trafia w ręce Jakuba Szumskiego.
3' Po dośrodkowaniu Wojciecha Trochima Kamil Wiktorski główkuje piłkę na kolejny korner.
2' Sandecja natarła prawą stroną i Mateusz Wdowiak wywalczył pierwszy róg dla miejscowych.
1' gwizdek Gramy! Zaczęło Zagłębie
0' 17:42 Sędziowska trójka już wyprowadziła na boisko piłkarzy obu zespołów. Sandecja zagra w swoich tradycyjnych biało-czarnych pasiakach i czarnych spodenkach, z kolei Zagłębie całe na czerwono.
0' 17:40 W Nowym Sączu nie mogło dziś zabraknąć kibiców Zagłębia, który na poprzednim wyjazdowym meczu z Sandecją nie mogli się pojawić ze względu na zakaz wyjazdowy będący pokłosiem meczu w Katowicach.
0' 17:35 Tym, którzy jeszcze nie wiedzą, albo zapomnieli, przypominamy, że dzisiejsze spotkanie jest transmitowane na żywo w Polsacie Sport. Tydzień temu wyjątkowo meczu sosnowiczan zabrakło w telewizji, ale dziś już jest.
0' 17:30 Czołowa dwójka Nice I ligi już wczoraj rozgrywała swoje mecze i ich wyniki na pewno nie zasmuciły Zagłębia ani Sandecji. Chojniczanka zremisowała 3:3 w Pruszkowie, a GKS Katowice podzielił się punktami ze Stomilem Olsztyn po meczu zakończonym wynikiem 2:2. Jeśli Zagłębie wygra z Sandecją co najmniej dwoma bramkami, to do piątkowego meczu z katowiczanami przystąpi z wyższej pozycji.
0' 17:25 Trochę statystyki - Zagłębie i Sandecja grają ze sobą po raz szósty. Zagłębie cztery wygrywało po 2:0, a jeden mecz zakończył się remisem 3:3. W tym sezonie o wygraną w Nowym Sączu jest niezmiernie trudno - ta sztuka udała się tylko GKS-owi Katowice. Sądeczanie mogą się pochwalić najszczelniejszą defensywą w całej Nice I lidze - w sezonie 2016/2017 stracili tylko 13 bramek.
0' 17:15 Drużyna z Nowego Sącza, która zaczęła wiosenne zmagania od zwycięstwa 4:0 z Pogonią Siedlce, także przystępuje do dzisiejszego meczu z jedną zmianą. Na ławce usiadł Michał Gałecki, a od pierwszej minuty zagra Bartłomiej Kasprzak.
0' 17:05 Mamy jedną zmianę w składzie Zagłębia w porównaniu do meczu ze Stomilem Olsztyn. Na ławce usiadł zawodnik, który zdaniem biorących udział w sondzie na naszej stronie, był w tamtym meczu najlepszy w naszej drużynie, czyli Konrad Michalak. Do pierwszej jedenastki powrócił natomiast Robert Bartczak. Nadal niezdolny do gry jest Francuz Terence Makengo, ale z tego, co udało nam się podejrzeć na liście VIP-ów z Sosnowca, którzy licznie przybędą do Nowego Sącza, nasz nowy napastnik będzie się przyglądał meczowi z Sandecją z wysokości trybun.
0' 17:00 Witamy ze stadionu w Nowym Sączu i zapraszamy na relację z meczu 21. kolejki Nice I ligi pomiędzy Sandecją a Zagłębiem Sosnowiec
ZSTV: Doping Zagłębiaków w meczu w Nowym Sączu i oprawa SandecjiZSTV: Doping Zagłębiaków w meczu w Nowym Sączu i oprawa Sandecji Prezentujemy doping kibiców Zagłębia Sosnowiec na wyjazdowym meczu z Sandecją Nowy Sącz. W materiale wideo również oprawa Sączersów. » Czytaj więcej
Galeria zdjęć z meczu w Nowym SączuGaleria zdjęć z meczu w Nowym Sączu Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych podczas meczu Sandecji Nowy Sącz z Zagłębiem Sosnowiec. W galerii prezentujemy 51 fotografii. » Czytaj więcej
Skrót meczu Sandecja - ZagłębieSkrót meczu Sandecja - Zagłębie Stacja Polsat Sport opublikowała skrót dzisiejszego meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec. » Czytaj więcej
Konferencja po meczu z SandecjąKonferencja po meczu z Sandecją Nie jest łatwo po takim meczu powiedzieć coś sensownego. Przegraliśmy mecz 5-0 i myślę, że w każdym aspekcie byliśmy gorsi - powiedział po przegranym meczu w Nowym Sączu trener Zagłębia Dariusz Banasik » Czytaj więcej
Pomeczowe wypowiedzi Wojciecha Trochima i Roberta BartczakaPomeczowe wypowiedzi Wojciecha Trochima i Roberta Bartczaka Prezentujemy skróty wypowiedzi jakich udzielili stacji Polsat Sport po meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec Wojciech Trochim i Robert Bartczak. » Czytaj więcej
Kompromitacja w Nowym SączuKompromitacja w Nowym Sączu Piłkarze Zagłębia skompromitowali się w Nowym Sączu i po beznadziejnej grze ulegli Sandecji Nowy Sącz aż 0:5. » Czytaj więcej