25. Kamil Zalewski
23. Patryk Mularczyk
9. Mateusz Wrzesień
77. Testowany Bośniak o imieniu Armin
1:0 - Patryk Mularczyk 12' 2:0 - Konrad Zaradny 29' (k.) 3:0 - Armin 50' 3:1 - Przemysław Antoniak 53'

Sędziowie: Michał Zając (Sosnowiec)

90.0000
90' gwizdek Koniec
53' gol - piłka nożna 3:1 Szybka odpowiedź rywali z Nowej Huty i bramka Przemysława Antoniaka.
50' gol - piłka nożna 3:0 Trzeciego gola dla sosnowiczan zdobył testowany napastnik z Bośni i Hercegowiny o imieniu Armin.
46' Zaczęła się druga część sparingu
45' Koniec pierwszej połowy
29' gol - po karnym 2:0 Pewnym wykonawcą jedenastki okazał się 17-letni Konrad Zaradny
29' Rzut karny dla Zagłębia po faulu Kacpra Orłowskiego na Mateuszu Wrześniu.
20' W zespole Zagłębia testowany jest stoper Arkadiusz Koprucki ze Stomilu Olsztyn oraz bośniacki napastnik o imieniu Armin. Pierwszy skład uzupełni również Konrad Zaradny z rocznika 1997.
12' gol - piłka nożna 1:0 Prowadzenie dał Zagłębiu Patryk Mularczyk po strzale prawą nogą ze środka pola karnego.
1' gwizdek Rozpoczął się sparing Zagłębia z Hutnikiem Nowa Huta. Będziemy starali się informować na bieżąco o zmianach wyniku.