21. Aleksander Wolańczyk
24. Krystian Buszta

Trener: Rafał Pawlak
0:1 - Rafał Jankowski 27' 1:1 - Dawid Borys 30'
11' Marcin Sierczyński 21' Bartosz Biel 28' Łukasz Matusiak 63' Norbert Dregier 64' Mariusz Ragaman 83' Michał Mikołajczyk

Trener: Mirosław Kmieć

Sędziowie: Jarosław Przybył - Daniel Szpila, Marcin Filarski (Opole)
90.0000
90+3' gwizdek Koniec meczu. Zagłębie remisuje z Turem Turek 1:1
90+3' Potężny strzał Łukasza Staronia mija bramkę Zagłębia z prawej strony.
90' Sędzia zdecydował się doliczyć 3 minuty do regulaminowego czasu gry.
90' zmiana Zmiana w drużynie Tura Mateusz Miłosz wchodzi na boisko za Bartosza Biela
87' Strzał Tomasza Szatana tuż zza linii pola karnego nieznacznie nad bramką
86' Strzał głową Rafała Jankowskiego minimalnie obok bramki
85' zmiana Zmiana w drużynie Zagłębia. Adrian Pajączkowski zastąpił na boisku Łukasza Grube
83' żóta kartka Żółta kartka dla Michała Mikołajczyka za faul na Tomaszu Szatanie
82' Bliski zdobycia bramki dla gospodarzy był Łukasz Staroń, po którego płaskim strzale piłka minimalnie minęła z prawej strony bramkę Zagłębia
77' zmiana Zmiana w drużynie gospodarzy. Bartłomiej Grala wchodzi na boisko za Dawida Borysa
75' Rzut rożny dla gospodarzy. Pewnie piłkę wyłapuje Dawid Kudła
73' Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony przez Adriana Łuckiego zakończony niecelnym strzałem przewrotką przez Bartosza Biela.
70' zmiana Zmiana w drużynie Tura. Artur Bogusz wchodzi na boisko za Norberta Dregiera.
69' Wejście Tumicza prawą stroną zakończone niecelnym strzałem z narożnika pola karnego
67' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu. Łukasz Tumicz za Dawida Ryndaka
65' Krótkie podanie z rzutu wolnego Łukasza Grube na środek do Rafała Jankowskiego, który płaskim strzałem przez środek próbował znaleźć drogę do bramki Tura, jednak trafił w jednego z obrońców.
64' żóta kartka Żółta kartka dla Mariusza Ragamana za faul na Dawidzie Ryndaku
63' żóta kartka Żółta kartka dla Roberta Dregiera za faul na Tomaszu Szatanie
62' Dośrodkowanie Dawida Ryndaka w pole karne do Rafała Jankowskiego, którego pewną interwencją uprzedza bramkarz Tura.
59' zmiana Zmiana w Zagłębiu. Za Huberta Tylca na boisku pojawił się Michał Cyganek
56' Piłka po dośrodkowaniu Ninkovića minimalnie minęła bramkę Tura.
52' Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia głową strzelił Książek, ale trafił w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Dawida Kudłę
50' Z rzutu wolnego piłkę w pole karne wrzucił Łukasz Grube, tam co prawda Sławomir Jarczyk wygrał pojedynek w powietrzu z obrońcą, jednak strzelił zbyt lekko aby zaskoczyć bramkarza Tura.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa meczu Tur - Zagłębie
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy remis 1:1.
44' Strzał Tomasza Szatana z rzutu wolnego. Broni Kolba.
43' "Mistrzem Polski jest Legia" rozległo się na trybunie zajmowanej przez kibiców Zagłębia i Legii. :) Gratulacje!
41' Strzał głową Jankowskiego. Piłka trafia prosto do rąk bramkarza Tura.
40' Po podaniu Matusiaka nad bramką strzelił Hubert Tylec
38' Kontra Tura prawą stroną. Dawid Borys podaje na środek do Bartosza Biela, który mocno uderza w kierunku lewego słupka bramki Zagłębia. Na szczęście minimalnie niecelnie.
33' Brawo Dawid Kudła! Fantastyczna Interwencja naszego bramkarza po strzale Bartosza Biela, z okolicy linii pola karnego.
30' gol - piłka nożna 1:1 Wyrównującego gola dla Tura zdobył Dawid Borys. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ze środka boiska wykorzystał błędy w kryciu i umieścił piłkę przy słupku bramki Dawida Kudły
28' żóta kartka Żółta kartka dla Łukasza Matusiaka
27' gol - piłka nożna 0:1 Zagranie Tomasza Szatana z lewej strony boiska do środka pola do Dawida Ryndaka, który wyłożył piłkę na 18 metr do Rafała Jankowskiego a ten mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gospodarzy
21' żóta kartka Żółta kartka dla Bartosza Biela, który sfaulował na naszej połowie jednego z graczy Zagłębia.
16' Strzał Jankowskiego tuż zza pola karnego ponad bramką gości.
15' Dwukrotna próba dośrodkowania piłki pole karne przez Bartosza Biela, jednak nie stworzyło to żadnego zagrożenia pod bramką Zagłębia
13' Ładne zagranie Matusiaka ze środka pola do wychodzącego prawą stroną Ryndaka, który był niestety na pozycji spalonej.
11' żóta kartka Żółta kartka dla Marcina Sierczyńskiego, który sfaulował jednego z rywali.
8' Ja na razie na boisku nie dzieje się nic wartego uwagi. Za to w sektorze kibiców gości rozpoczął się doping naszej drużyny. "To my fani z Sosnowca, za nas cała Polska, za nasz, za nasz KS pójdziemy aż po życia kres"
3' Po strzale jednego z graczy Tura, drużyna gości sygnalizowała zagranie ręką u Sławomira Jarczyka, Jednak zagrania ręką w tej sytuacji wg sędziego nie było.
1' gwizdek Rozpoczęli gracze Turka
0' Zagłębie rozpocznie w takim samym składzie jak ostatnie spotkanie z Ruchem Zdzieszowice.
0' Witamy ze stadionu w Turku. Pogoda nas dzisiaj nie rozpieszcza. Jest zimno i bardzo prawdopodobne, że za chwilę zacznie padać deszcz. Za chwilę podamy składy w jakich obie drużyny zagrają w dzisiejszym spotkaniu.
ZSTV: Bramki z meczu z TuremZSTV: Bramki z meczu z Turem Prezentujemy bramki z meczu 31. kolejki II ligi zachodniej, w którym Tur Turek zremisował z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu w TurkuZdjęcia z meczu w Turku Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania pomiędzy Turem Turek a Zagłębiem Sosnowiec. W galerii znajdują się 54 fotografie. » Czytaj więcej
Wypowiedzi trenerów po meczu z Turem TurekWypowiedzi trenerów po meczu z Turem Turek Zapraszamy do lektury pomeczowych komentarzy trenerów obu drużyn: Mirosława Kmiecia oraz Rafała Pawlaka » Czytaj więcej
Remis w TurkuRemis w Turku Zakończyła się seria zwycięstw Zagłębia. W 31. kolejce sosnowiczanie zremisowali na wyjeździe z Turem Turek 1:1. Prowadzenie dał Zagłębiu w 27. minucie Rafał Jankowski, a 3 minuty potem wyrównał Dawid Borys. » Czytaj więcej
Zapisy na wyjazd do TurkaZapisy na wyjazd do Turka Ruszyły zapisy na wyjazdowe spotkanie 31. kolejki II ligi zachodniej, w którym Zagłębie Sosnowiec zagra z Turem Turek. Mecz odbędzie się w sobotę 25 maja o godzinie 17:00. » Czytaj więcej