12. Mateusz Wieczorek
15. Piotr Bryk
30. Patryk Rumiński

Trener: Piotr Stach
0:1 - Mateusz Hałambiec 21' 0:2 - Mateusz Sroka 43' (s.) 1:2 - Rafał Jankowski 71' (k.) 1:3 - Mateusz Hałambiec 79' (k.) 2:3 - Rafał Jankowski 89' (k.)
25' Patryk Stefański 41' Michał Michalec 56' Konrad Kaczmarek 64' Konrad Koźmiński 68' Maciej Soboń 70' Mateusz Hałambiec 77' Dariusz Bernaś 79' Sławomir Jarczyk 88' Michał Michalec. 88' Michał Michalec. 90+1' Mateusz Madej

Trener: Ireneusz Mamrot
Sędziowie: Robert Marciniak - Mariusz Ocieczek, Radosław Wilk (Kraków)
90.0000
90+5' gwizdek Po 49 minutach i 15 sekundach sędzia kończy mecz. Emocji nie zabrakło, szkoda tylko, że nie ma punktów.
90+4' Dawid Ryndak do Dariusza Bernasia w pole karne, ale niestety strzał zablokowany
90+3' Rzut wolny dla Zagłębia. Wrzucał Dawid Ryndak, ale na spalonym było chyba aż dwóch naszych graczy.
90+1' żóta kartka Mateusz Madej obejrzał żółty kartonik za dyskusje z sędzią.
90' doliczony czas Jeszcze 4 minuty gry.
89' gol - po karnym 2:3 Rafał Jankowski znowu pokonuje bramkarza z rzutu karnego!
88' druga żółta -czerwona Michał Michalec sfaulował Konrada Koźmińskiego w polu karnym. Jest żółta kartka, jest czerwona kartka i jest rzut karny.
86' zmiana Ostatnia zmiana w Chrobrym - Konrad Kosmała za Konrada Kaczmarka.
84' Rafał Jankowski ścięty równo z trawą w polu karnym, a gwizdek tego sędziowskiego nieudacznika milczy. Szkoda słów!
83' zmiana Trzecia zmiana w Chrobrym - Konrad Węglarz za Macieja Sobonia.
82' zmiana Czwarta zmiana w Zagłębiu - Michał Cyganek za Marcina Sierczyńskiego
82' Dariusz Bernaś podał do Dawida Ryndaka, który znalazł się w sytuacji sam na sam i dobrze interweniował w tej sytuacji Łukasz Zaremba.
79' gol - po karnym 1:3 Mateusz Hałambiec podszedł do piłki ustawionej na 11. metrze i posłał ją do bramki. Czy nieudolny sędzia Robert Marciniak jest z siebie dumny? Czy może postanowił dorównać Szymonowi Marciniakowi w dyktowaniu karnych z powietrza?
79' żóta kartka Sławomir Jarczyk obejrzał żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.
79' Kompromitacja sędziego! Dariusz Bernaś sfaulował Michała Bukrabę przed polem karnym Zagłębia, a arbiter wskazał na "wapno"
77' żóta kartka Dariusz Bernaś ukarany żółtą kartką za faul na Przemysławie Stasiaku.
77' Co oni robią? Dariusz Bernaś nie porozumiał się z Mateuszem Madejem. Była sytuacja sam na sam, ale Jakub Miszczuk nie dał się pokonać Przemysławowi Stasiakowi.
75' Przemysław Stasiak dośrodkował z lewej strony boiska, a Adam Filbier uderzył piłkę z woleja z około 15 metrów. Na szczęście nad poprzeczką.
74' Dariusz Bernaś zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył w środek bramki i Łukasz Zaremba nie miał kłopotów z opanowaniem piłki
74' Rzut rożny dla Zagłębia. Bramkarz gości znowu ma kłopoty z oceną lotu piłki, popełnia błąd, ale ponownie nie udaje się tego zamienić na bramkę.
73' Tym razem po dośrodkowaniu z prawej strony boiska do własnego bramkarza zagrywa głową Mateusz Madej.
72' Piotr Zieliński chciał wypuścić podaniem Rafała Jankowskiego, ale akcję dobrze przeczytał Adam Samiec i zagrał wślizgiem do własnego bramkarza.
72' Po wrzucie piłki z autu z półobrotu strzela Przemysław Stasiak, ale nie trafia w światło bramki.
71' gol - po karnym 1:2 Do piłki ustawionej na 11. metrze podchodzi Rafał Jankowski. Strzela prawą nogą po ziemi i pakuje piłkę do siatki.
70' żóta kartka Mateusz Hałambiec zagrał ręką w polu karnym. Jest żółta kartka i jest rzut karny!
69' Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkował Dawid Ryndak. Błąd popełnił bramkarz. Strzału głową próbował Piotr Zieliński i kończy się na kolejnym rogu.
69' zmiana Kolejna zmiana w ekipie gości - Adam Filbier wchodzi za Bartosza Machaja.
68' żóta kartka Maciej Soboń obejrzał żółty kartonik za faul na Dariuszu Bernasiu.
67' Mateusz Madej przedarł się prawą stroną boiska. Był nie do zatrzymania, mijał rywali
66' zmiana Pierwsza zmiana w Chrobrym - Łukasz Ochmański wchodzi za Zbigniewa Grzybowskiego.
64' żóta kartka Konrad Koźmiński obejrzał żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.
63' Mateusz Sroka oddał przed chwilą tak zły strzał, że ciężko będzie komukolwiek oddać w tym spotkaniu gorszy strzał.
62' zmiana Trzecia zmiana w naszym zespole - Konrad Koźmiński za Sebastiana Domańskiego.
61' Sebastian Domański zagrał w pole karne do Dariusza Bernasia, który przy strzale został zablokowany przez Krzysztofa Sucheckiego.
58' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu - Marcin Strojek za Patryka Stefańskiego.
57' Sebastian Domański przerzucił piłkę z prawej strony boiska na lewą stronę pola karnego do Patryka Stefańskiego, a ten przy próbie strzału został zablokowany przez Krzysztofa Sucheckiego.
56' żóta kartka Konrad Kaczmarek ukarany żółtą kartką za faul na Mateuszu Sroce.
53' Mateusz Sroka dośrodkował, a raczej posłał bardzo wysoko zawieszoną piłkę w pole karne. Łukasz Zaremba wyszedł do piłki i pewnie ją złapał.
50' Z rzutu wolnego z boku pola karnego dośrodkował Dawid Ryndak, ale znowu za wysoko i nawet zamykający akcję na dalszym słupku Piotr Zieliński nie był w stanie doskoczyć do piłki.
49' Z prawej strony boiska dośrodkował Mateusz Sroka. Piłkę poza polem karnym opanował Patryk Stefański i został sfaulowany przez Michała Bukrabę.
48' Na początku pierwszej połowy mieliśmy ulewę i burze. Na początku drugiej połowy mamy piękne słońce. I to w zasadzie jedyna pozytywna wiadomość na początku tej połowy
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa spotkania.
46' zmiana Przed rozpoczęciem drugiej połowy jedna zmiana w Zagłębiu - Dariusz Bernaś za Tomasza Szatana.
45+2' gwizdek Po 46 minutach i 10 sekundach kończy się pierwsza połowa spotkania. Jest źle.
45+1' doliczony czas Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.
45+1' Tomasz Szatan zagrał prostopadłą piłkę do Rafała Jankowskiego, który przegrał pojedynek z obrońcą gości, ale futbolówka spadła pod nogi Mateusza Sroki, który strzelił z prawej strony pola karnego prosto w ręce Łukasza Zaremby
45' Tym razem udało się naszym zawodnikom obronić po dośrodkowaniu z rogu.
45' Przemysław Stasiak zablokowany przy próbie dośrodkowania przez Dawida Ryndaka i znowu jest róg dla Chrobrego.
43' gol samobójczy 0:2 Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do własnej bramki pakuje głową Mateusz Sroka. To już jest dramat.
43' Z rzutu rożnego dośrodkował Maciej Soboń, a stojący na dalszym słupku Mateusz Sroka wybił piłkę na róg po drugiej stronie boiska.
42' Z 28 metrów mocno strzela Zbigniew Grzybowski. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale świetnie interweniował ręką Jakub Miszczuk i wybił piłkę na rzut rożny.
41' żóta kartka Michał Michalec ukarany żółtą kartką za faul na Marcinie Sierczyńskim.
40' Chrobry przed polem karnym Zagłębia. Podawał Konrad Kaczmarek, chociaż chyba to nie było podanie, tylko kiks przy strzale i to zaskoczyło Zbigniewa Grzybowskiego, który nie opanował piłki.
38' Rzut wolny dla Zagłębia zakończył się dobrą sytuacją... Chrobrego. Po dośrodkowaniu Dawida Ryndaka rywale wybijają piłkę z własnego pola karnego i od razu ruszają z kontrą. Piłka trafia na lewą stronę do Bartosza Machaja, który ucieka Mateuszowi Sroce, z wysokości linii pola karnego uderza lewą nogą w długi róg. Piłka mija interweniującego Jakuba Miszczuka, a także - ku naszej radości - mija bramkę.
37' Maciej Soboń spróbował dośrodkowania z lewej strony boiska, ale efekty były bardzo mizerne i dalekie od oczekiwań gracza z Głogowa.
37' Dawid Ryndak przedarł się lewą stroną boiska, minął Michała Bukrabę, wpadł w pole karne i powstrzymał go dopiero wślizg Łukasza Zaremby
35' Z rzutu rożnego dośrodkował Dawid Ryndak, a próba strzała Mateusza Madeja została zablokowana. Za chwilę piłka powróciła jeszcze na prawą stronę do Ryndaka, który ponownie posłał ją w pole karne, ale tym razem zbyt mocno i zbyt wysoko. Nawet zamykający akcję Sławomir Jarczyk nie zdołał do futbolówki dojść.
35' Zagłębie wywalczyło dopiero pierwszy rzut rożny, a jest już 35. minuta.
34' Kibice Chrobrego pozdrawiają PZPN i policją, a spiker Jacek ich z dobrego serca ostrzega, że stadion jest monitorowany i następnym razem na wyjazd już nie wszyscy się mogą załapać.
31' Jakub Miszczuk wybiegł z pola karnego, aż w okolice narożnika boiska i tam powstrzymał akcję Bartosza Machaja. Najpierw opanował piłkę nogą, a potem wbiegł z nią w pole karne, gdzie już miał prawo złapać futbolówkę.
28' Piotr Zieliński prostopadłym zagraniem uruchomił na prawym skrzydle Sebastiana Domańskiego, który uciekł Adamowi Samcowi, dośrodkował w pole karne, ale tam dobrze interweniował głową Krzysztof Suchecki.
25' żóta kartka Patryk Stefański obejrzał żółty kartonik za faul na Michale Bukrabie.
23' Trzeci rzut rożny dla Chrobrego. Po dośrodkowaniu Macieja Sobonia piłkę wybija głową Sławomir Jarczyk.
21' gol - piłka nożna 0:1 Z rzutu rożnego dośrodkował Maciej Soboń. W polu bramkowym powstało dosyć spore zamieszanie, aż w końcu piłka wpadła do siatki. Za bardzo nie widać było, kto wpakował futbolówkę do bramki, ale ponieważ koledzy z zespołu zaczęli gratulować Mateuszowi Hałambcowi, to chyba jemu należy zapisać tę bramkę.
20' Po dośrodkowaniu Macieja Sobonia z rzutu rożnego piłkę głową na rzut rożny wybija Dawid Ryndak.
20' Z rzutu wolnego lewą nogą uderzał Zbigniew Grzybowski, piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale Jakub Miszczuk zdołał wybić ją dłonią na rzut rożny.
19' Przed polem karnym Zagłębia Mateusz Sroka sfaulował Przemysława Stasiaka i może być groźnie.
19' Rafał Jankowski zagrał prostopadłe podanie w kierunku Tomasza Szatana, ale szybszy od naszego gracza okazał się Maciej Soboń. Szkoda, że nie biegł tam Patryk Stefańskim, bo on jest zdecydowanie szybszy i miałby szansę dogonić piłkę.
17' Przemysław Stasiak wygrał przebitkę z Dawidem Ryndakiem, wpadł z piłką w pole karne, ale Jakub Miszczuk wygarnął piłkę z ziemi.
15' Patryk Stefański i Sebastian Domański zamienili się stronami i teraz Stefański gra na prawym skrzydle, a Domański na prawym. (Info dla kolegi F. - teraz już jest włączone).
12' Konrad Kaczmarek po akcji prawą stroną zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze ustawiony Piotr Zieliński wybił piłkę do przodu.
9' Po dośrodkowaniu Dawida Ryndaka piłkę głową z własnego pola karnego wybił Maciej Soboń, a deszcz znowu się rozpadał po krótkiej przerwie.
9' Rafał Jankowski sfaulowany z boku boiska przez Adama Samca i mamy rzut wolny.
6' Bramkarz gości Łukasz Zaremba wyszedł aż do narożnika pola karnego, aby złapać piłkę i nie pozwolić na jej przejęcie Rafałowi Jankowskiemu.
5' Deszcz popadał, popadał i przestał. Teraz jeszcze tylko słychać w oddali jakieś grzmoty, a na boisku póki co bez większych fajerwerków.
3' Tomasz Szatan zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Rafała Jankowskiego, jednak Adam Samiec okazał się szybszy i podał głową do swojego golkipera.
1' gwizdek 18:01 Rozpoczęła się pierwsza część spotkania. Zaczęli nasi.
0' 17:58 Deszcz nie przestraszył sędziów oraz zawodników i właśnie pojawili się oni na boisku. Trójka arbitrów z Krakowa ubrana jest na żółto-czarno. Zagłębie w czerwonych koszulkach, zielonych spodenkach i białych getrach, Chrobry w białych koszulkach i czarnych spodenkach. Kibice Chrobrego jeszcze doszli, jest ich więcej niż przed kilkoma minutami, a przed opadami deszczu niektórzy chowają się w toi-toiach.
0' 17:55 Nad Ludowym zaczyna padać, a tzw. dach licencyjny już zaczyna przeciekać, ale może to będą tylko przelotne opady deszczu. Piłkarze uciekli do szatni, ale za chwilę powrócą, aby walczyć z rywalem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
0' 17:50 Przed chwilą coś błysnęło. Myśleliśmy, że jupitery się rozgrzewają, ale to był raczej błysk burzy, bo za chwilę usłyszeliśmy grzmot.
0' 17:45 W sektorze gości pojawiła się grupa fanatyków Chrobrego. Na razie jest ich około dwudziestu i już zamawiają kiełbasy z cateringu. Ogólnie rzecz biorąc na trybunach dzisiaj jest raczej pusto. Nie wiadomo, czy to długi weekend, czy nie najlepsza pogoda, czy też porażka z Calisią się do tego przyczyniły.
0' 17:40 Małe przypomnienie z przeszłości - Zagłębie Sosnowiec po raz ostatni grało u siebie z Chrobrym Głogów 9 czerwca 2004 w przedostatniej kolejce rozgrywek III ligi pokonało u siebie głogowian 3:2, a na bramce stało aż trzech zawodników - do 45. minuty Grzegorz Kurdziel, od 46. minuty Rafał Brzeziański, a gdy został on ukarany czerwoną kartką w 86. minucie, między słupkami stanął Daniel Treściński. Dwóch zawodników z obecnego składu Chrobrego pamięta tamto spotkanie - są to Michał Bukraba i Konrad Węglarz.
0' 17:35 Pod nieobecność Marcina Lachowskiego kapitańską opaskę założy dzisiaj najstarszy w składzie Zagłębia Sławomir Jarczyk, dla którego będzie to już drugi występ w roli kapitana. Debiutował w przegranym meczu rundy przedwstępnej Pucharu Polski z Pelikanem Łowicz.
0' 17:30 Jak już wcześniej informowaliśmy, Zagłębie gra dzisiaj osłabione brakiem kontuzjowanego Marcina Lachowskiego. W wyjściowym składzie w jego miejsce zagra Piotr Zieliński. Można powiedzieć, że to nazwisko w dzisiejszych meczach Ekstraklasy jest całkiem szczęśliwe - Michał Zieliński z Korony strzelił w Białymstoku bramkę w trzecim kolejnym meczu, a Jacek Zieliński poprowadził swoją Polonię Warszawa do zwycięstwa z ŁKS-em Łódź. Dwaj inni Zielińscy zawiesili więc Piotrowi poprzeczkę dosyć wysoko. Poza tym bez zmian - pozostała dziesiątka to ci sami zawodnicy, którzy grali od pierwszej minuty w potyczkach z Energetykiem ROW-em Rybnik oraz Calisią Kalisz.
0' 17:25 Czwarta kolejka II ligi zachodniej, trzeci w tym sezonie mecz na Stadionie Ludowym, Zagłębie Sosnowiec podejmuje Chrobrego Głogów. Zapraszamy na relację na żywo w naszym serwisie
Bramki z meczu z ChrobrymBramki z meczu z Chrobrym Zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu 4. kolejki II ligi zachodniej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Chrobrym Głogów. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu z ChrobrymZdjęcia z meczu z Chrobrym Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych w trakcie dzisiejszego spotkania pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Chrobrym Głogów. W galerii znajduje się 35 zdjęć. » Czytaj więcej
Komentarze po meczu z ChrobrymKomentarze po meczu z Chrobrym Mecz z Chrobrym skomentowali dla nas debiutujący w podstawowym składzie Zagłębia Piotr Zieliński oraz Dariusz Bernaś, który wszedł na boisko po przerwie. Obaj nie mieli żadnych wątpliwości, że sędzia Robert Marciniak oszukał naszą drużynę. » Czytaj więcej
Trenerzy po meczu Zagłębie-ChrobryTrenerzy po meczu Zagłębie-Chrobry Prezentujemy zapis pomeczowej konferencji prasowej, w której udział wzięli szkoleniowcy obu zespołów - Piotr Stach z Zagłębia i Ireneusz Mamrot z Chrobrego. » Czytaj więcej
Sędzia przekręcił Zagłębie!Sędzia przekręcił Zagłębie! Zagłębie Sosnowiec przegrało z Chrobrym Głogów 2:3, a negatywnym bohaterem meczu był sędzia Robert Marciniak, którzy przekręcił Zagłębie akurat wtedy, gdy sosnowiczanie zaczęli zagrażać Chrobremu! » Czytaj więcej