Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Rozmowa z Konradem Ko¼mińskim (pt), 2010-01-12, 20:56

Po nieudanym powrocie do Zagłębia, Konrad Ko¼miński szuka pracy w Pelikanie £owicz. Ma nadzieję na to, że otrzyma tam szansę pokazania swoich umiejętności. Szansę, której jak mówi, w Zagłębiu nie dostał…

Podpisałeś już kontrakt z Pelikanem?
- Jeszcze nie. Przez najbliższy tydzień będę trenował w £owiczu i mam nadzieję, że podpiszę po tym okresie. Poza tym cały czas mam ważny kontrakt z Zagłębiem. W £owiczu jest ciekawa drużyna, pomieszanie zawodników doświadczonych z młodymi. No i jest też trener Piotr Stach, którego znam z Zagłębia.


Pelikan swoje mecze rozgrywa w niedzielę o 11 rano. Grałeś kiedyś oficjalne spotkania o tak wczesnej porze?
- Ostatni raz chyba w juniorach. Ale są też plusy tego, bo z tego co słyszałem w niedziele przyjeżdżają do £owicza menedżerowie z Warszawy i £odzi, którzy obserwują piłkarzy. Także jest szansa pokazania się.

Klub z £owicza walczy o utrzymanie w II lidze. Nie miałeś ciekawszych ofert?
- Było zainteresowanie ze Stali Stalowa Wola, ale nie chciałem już tam je¼dzić na testy. Co do utrzymania, to jestem spokojny. Jesienią mieli tu dużo kontuzji i dlatego wyglądało to tak, jak wyglądało. Z kolei temat GKS-u Tychy spaliłem, przenosząc się do Zagłębia. Poza tym sytuacja w Tychach wygląda teraz niezbyt ciekawie.

Żałujesz, że latem, mając konkretną ofertę z Tychów, wybrałeś Zagłębie?

- Nie żałuję. Jestem Zagłębiakiem i moim marzeniem był powrót do Zagłębia. Skąd mogłem wiedzieć, że to wszystko się pó¼niej tak potoczy…

A dlaczego tak się to potoczyło?
- Nie wiem. I nie wiem czy jest sens drążenia tego tematu.

Trener Pierścionek powiedział, że w pewnym momencie spuściłeś głowę. Zabrakło zaangażowania w treningi?

- Ja byłem zawsze fair wobec trenera Pierścionka, dlatego zdziwiło mnie, że trener tak powiedział. Ciężko pracowałem na treningach, nie mieliśmy żadnego konfliktu, jak pisały media. Kiedy trener mógł zobaczyć w jakiej jestem formie? W czasie rozruchów, czy gry w „dziadka”? Zresztą wchodząc na boisko pokazywałem, że z tą moją formą nie jest tak ¼le. Trenowałem, robiłem swoje, naprawdę nie wiem, czemu nie dostawałem szans.

Rozmawiałeś o tym z trenerem? Pytałeś, czemu nie widzi cię w składzie?

- Była taka rozmowa. Trener zawołał mnie i powiedział, że w następnym meczu dostanę szansę, po czym wylądowałem na trybunach. Z przypadku dostałem szansę po słabym meczu, jaki drużyna zagrała w Tychach. W Żaganiu strzeliłem bramkę i następne spotkanie zaczynałem na ławce. Bolało mnie tylko, jak media pisały, że nie chce mi się trenować.

Skoro miałeś problem z miejscem w składzie, to pewnie po rundzie jesiennej sam myślałeś o zmianie barw?
- Nie szukałem sobie nowego klubu. Chciałem zostać w Zagłębiu. Trener zdecydował, że nie widzi mnie już w drużynie.

Zagłębie gra niedługo sparing z Pelikanem, będziesz miał okazje wrócić do Sosnowca…

- Najpierw muszę podpisać kontrakt. Chciałbym związać się z Pelikanem półroczną umową i odbudować się tam. Fajnie byłoby wrócić do Sosnowca, choć będzie to dla mnie zwykły mecz towarzyski. Bardzo liczę na to, że Zagłębie awansuje. Proszę napisać, że życzę tego chłopakom z całego serca.

  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
10 -
Jewgienij Szykawka
5 - 
Kacper Skóra
3 - 
Patryk Gogół, Bartosz Snopczyński
2 - 
Michał Barć, Linus Rönnberg
1 - 
Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Igor Dziedzic, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot, Jędrzej Zając, samobójcza (Eryk Woliński, Unia Skierniewice)

ASYSTY:
5
- Patryk Gogół 
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Jewgienij Szykawka
2 - Bartosz Chęciński, Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot, 
1 - Emmanuel Agbor, Michał Barć, Marcel Broniewski, Bartosz Boruń, Igor Dziedzic, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, 

CZERWONE KARTKI:
2 -
Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Matras, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk

ŻÓŁTE KARTKI:
9
- Filip Laskowski (7 w Sokole Kleczew)
7 - 
Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
6 - 
Igor Dziedzic
5 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
4 - Grzegorz Janiszewski, Mateusz Matras, Linus Rönnberg
3 - Bartosz Boruń, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
2 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Patryk Mucha, Szymon Sobczak, Jędrzej Zając (1 w ŁKS II Łódź)
1 - Michał Barć, Marcel Broniewski,  Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Kacper Mironowicz, Marcel Predenkiewicz, Bartosz Zawojski 

REZERWY:

BRAMKI (V LIGA):
21 
- Michał Barć
15 - Kacper Wołowiec
- Aleksander Steczek
4 - Jan Marcinkowski, Piotr Płuciennik
3 - Szymon Krawiec, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Igor Dziedzic, Maciej Figura, Igor Gaszewski, Kacper Kopera, Piotr Zakrzewski, Bartosz Zawojski
1 - Dominik Blecharczyk,  Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Miłosz Pawlusiński, Dawid Ryndak, Kamil Wawrowski

BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
- Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2026 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony