Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Ważne zmiany w Zagłębiu [TYLKO U NAS!] Matka Trollka, 2024-04-01, 00:07

Większościowy właściciel i zarząd Zagłębia Sosnowiec podjęli decyzję o dokonaniu zmiany na ważnym stanowisku w klubie.
Ważne zmiany w Zagłębiu [TYLKO U NAS!]

"Zarząd Zagłębia Sosnowiec informuje o rozwiązaniu za porozumieniem stron kontraktu z Wilkiem Łowcą. Dziękujemy Łowcy za zaangażowanie w dotychczasową pracę i życzymy powodzenia na nowej drodze zawodowej kariery. Jednocześnie informujemy, że od 1 kwietnia maskotką Zagłębia zostanie Wilczyca Olena (zdjęcie poniżej)" - czytamy w komunikacie nadesłanym przez rzecznika prasowego klubu.Skontaktowaliśmy się z zainteresowanymi, aby uzyskać ich komentarz do tej decyzji.

- Początek rundy wiosennej nie przebiegł zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jesteśmy w sytuacji trudnej, ale jeszcze nie beznadziejnej. Przed nami dziesięć meczów i 30 punktów do zdobycia. Potrzebowaliśmy w klubie jakiegoś nowego impulsu. Okno transferowe już jest zamknięte i nie można kontraktować nowych piłkarzy, więc zdecydowaliśmy o zmianie maskotki. Nowa maskotka nieprzypadkowo będzie nosić strój w kolorach ukraińskiej flagi. W naszym zespole jest aż pięciu piłkarzy z Ukrainy i chcieliśmy przez tę symboliczną zmianę sprawić, aby poczuli się w Sosnowcu jak u siebie w domu. Dodatkowo proszę zwrócić uwagę na pazury nowej maskotki. Piłkarze Zagłębia mają grać na boisku z takim pazurem i wydrapywać punkty przeciwnikom. Wierzę, że Wilczyca Olena będzie dla naszych zawodników inspiracją do walki - podsumował prezes Zagłębia Sosnowiec Arkadiusz Aleksander.

- Szanowni Państwo! Mój partyjny kolega, minister sportu Sławomir Nitras, oprócz różnych głupot wygadywanych na temat kibiców Legii, niedawno powiedział także coś mądrego, a mianowicie zaproponował, aby we władzach związków sportowych stosowano parytety płci i zasiadało w nich co najmniej 30 procent kobiet. Jako reprezentant większościowego akcjonariusza Zagłębia uznałem, że trzeba dać paniom więcej szans na zaistnienie w piłce nożnej także w innych rolach i zdecydowałem, aby nową maskotką klubu była postać kobieca, która zastąpi postać męską. Dodatkowo będzie ona symbolizowała bliskie więzi łączące Sosnowiec i Polskę z naszymi wschodnimi sąsiadami. Przypomnę, że po ataku Rosji na Ukrainę przyjęliśmy w Sosnowcu uchodżców z Ukrainy, wśród których byli młodzi piłkarze Dynama Kijów, a teraz pozwalamy realizować ukraińskim piłkarzom marzenia o grze w piłkę nożną w pierwszoligowym klubie - skomentował zwycięzca zaplanowanych na nadchodzącą niedzielę wyborów na Prezydenta Miasta Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

- Z wielkim smutkiem przyjąłem decyzję klubu, bo praca maskotki sprawiała mi wiele radości, a myślę, że także kibice byli zadowoleni z mojej działalności. Nasi przedsiębiorcy z róznych januszeksów często motywują swoich pracowników tekstem "Mamy Ukraińca na Twoje miejsce" i, niestety, w moim przypadku się to sprawdziło, choć nie jest to Ukrainiec, a Ukrainka o typowo słowiańskiej urodzie. Mojej następczyni życzę wszystkiego najlepszego, a ja jeszcze nie zdecydowałem, co będe dalej robił. Niewykluczone, że dołączę do słynnej "farmy trolli". Rozważam również zaangażowanie się w politykę. W najbliższych wyborach samorządowych jeszcze nie wystartuję, ale już za 5 lat chciałbym zostać Prezydentem Miasta Sosnowca. Mam nawet swoje hasło wyborcze - "Tylko Łowca z Sosnowca może pokonać PeOwca" - stwierdził wyraźnie rozżalony Wilk Łowca.

Mimo starań nie udało nam się uzyskać komentarza nowej maskotki, która za pośrednictwem rzecznika prasowego klubu przekazała nam tylko, że skupia się na przygotowaniach do meczu z GKS-em Katowice.


(Na zdjęciu: Wilk Łowca w towarzystwie jednego z trolli)


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

I LIGA

BRAMKI:
7 - Kamil Biliński
2 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Meik Karwot, Hubert Matynia, Adrian Troć, Joel Valencia, Marcel Ziemann, samobójcza (Patryk Procek, Podbeskidzie)

ASYSTY:
3 -
Kamil Biliński
2 - Juan Camara, Michał Janota, Adrian Troć
1 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Dean Guezen,  Meik Karwot, Maksymilian Rozwandowicz, Dominik Sokół, Paweł Szostek, Nikodem Zielonka, Marcel Ziemann

ŻÓŁTE KARTKI:
8 - 
Sebastian Bonecki,
6 - Ołeksij Bykow,
Dominik Jończy
4 - 
Vedran Dalić, Marek Fabry, Meik Karwot, Joel Valencia
3 -
Maksymiian Rozwandowicz, Michał Janota, Konrad Wrzesiński,
2 - Kamil Biliński, Patryk Caliński, Dean Guezen,  Mateusz Kos, William Remy,  Marcel Ziemann
1 - Juan Camara, Ołeksij Dowhyj,  Tymoteusz Klupś, Mateusz Machała, Hubert Matynia, Antonio Pavić,  Artem Polarus,  Dominik Sokół, Artem Suchoćkyj, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Nikodem Zielonka


CZERWONE KARTKI:
1 - Sebstian Bonecki, Marek Fabry, Marcel Ziemann


PUCHAR POLSKI

BRAMKI:
2 - Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Dawid Ryndak

ASYSTY:
2 - Sebastian Bonecki
1 - Dawid Ryndak

ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Mateusz Machała, Dawid Ryndak


IV LIGA - REZERWY

BRAMKI:
6 - Antoni Kulawiak
5 - Bartosz Paszczela
3 - Mikołaj Staniak
2 - Kamil Bębenek, Igor Dziedzic, Mateusz Machała, Bartosz Martosz, Hubert Matynia,
1 - Karol Adamiec, Marek Fabry, Tymoteusz Klupś, Kamil Lipka, Piotr Płuciennik, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Kacper Wołowiec, Nikodem Zielonka, Marcel Ziemann, samobójcza (Tymoteusz Trzepizur, Unia Rędziny)

PUCHAR POLSKI - REZERWY

BRAMKI:
5 - Bartosz Paszczela
3 - Jan Janosz, Bartosz Martosz, Kacper Wołowiec
2 - Kamil Bębenek, Mateusz Mielczarek,
1 - Michał Barć, Szymon Celej, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, samobójcza (Adrian Czaplak, Ostoja Żelisławice)

Marek Fabry
Rozkład jazdy kibica 2024-04-23, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Stal Rzeszów 2024-04-27, 20:00GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2024-05-06, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2024-05-12, 12:40Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2024-05-18Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
© 1998 - 2024 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony