Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Hubert Matynia odchodzi z Zagłębia Paulina Skóra, 2024-07-04, 15:15

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o odejściu Huberta Matyni. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.
Hubert Matynia odchodzi z Zagłębia

28-letni Hubert Matynia, który wcześniej występował w Miedzi Legnica, został piłkarzem Zagłębia w czerwcu 2023 roku i zadebiutował 4 sierpnia 2023 w wyjazdowym meczu ze Zniczem Pruszków. Matynia łącznie rozegrał w barwach Zagłębia 18 oficjalnych meczów (17 w lidze i 1 w Pucharze Polski), w których zdobył jedną bramkę (w meczu z Odrą Opole 10 marca 2024).

Hubert Matynia jest dziewiętnastym piłkarzem, który opuścił Zagłębie tego lata, ale pierwszym, z którym kontrakt rozwiązano za porozumieniem stron. Wcześniej z naszego klubu odeszli zawodnicy, których kontrakty wygasły z końcem ubiegłem sezonu: Sebastian Bonecki, Patryk Caliński, Ołeksij Dowhyj, Marek Fabry, Dean Guezen, Michał Janota, Dominik Jończy, Kamil Lipka, Artem Polarus, William Remy, Maksymilian Rozwandowicz, Dominik Sokół, Ołeksij Szewczenko, Adrian Troć, Konrad Wrzesiński i Marcel Ziemann, a po okresie wypożyczeń do swoich macierzystych klubów powrócili Nikodem Zielonka i Gabriel Kirejczyk.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:

ASYSTY:

ŻÓŁTE KARTKI:

CZERWONE KARTKI:Marek Fabry

Rozkład jazdy kibica 2024-07-21, 19:35Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2024-07-27, 15:00Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2024-08-04, 19:35Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów 2024-08-07Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2024-08-10Zagłębie II Lubin - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2024 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony