Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jeden chętny na akcje Zagłębia JP, 2024-05-13, 14:12

Jak poinformował prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, złożono jeden wniosek w ogłoszonym przez miasto przetargu na zbycie do 90 % akcji Zagłębia Sosnowiec
Jeden chętny na akcje Zagłębia

Dziś o 12:00 uplynął trzeci termin składania wniosków w przetargu w sprawie zbycia należących do miasta akcji Zagłębia Sosnowiec. Przypomnijmy, że pierwszy termin upłynął 5 kwietnia. Następnie został on przedłużony o miesiąc i wreszcie przed tygodniem przedłużono go o kolejne siedem dni.

O zmianach poprzednich terminów składania ofert można się było dowiedzieć z Biuletynu Informacji Publicznej, natomiast dziś nie pojawiła się tam żadna informacja, za to na swoim profilu na Facebooku Arkadiusz Chęciński napisał:

"Pytacie od rana, więc informacja dla kibiców: mamy potencjalnego zainteresowanego, który złożył wniosek o dopuszczenie do negocjacji ws. zakup pakietu akcji Zagłębia Sosnowiec. Teraz przychodzi pora na procedury, w tym badanie wniosku. Dopiero w dalszym toku będziemy rozmawiali o konkretach. O tym wszystkim będę Was informował."

Nie ujawniono personaliów zainteresowanego zakupem akcji Zagłębia, natomiast wiadomo, że nie będzie to Rafał Collins, który w piątek poinformował, że wycofuje się z działalności w Zagłębiu i odstępuje od zamiaru zakupu większej liczby akcji niż posiadane przez niego do tej pory 0,74 %. W swoim oświadczeniu Rafał Collins napisał m.in. "Czasem należy włożyć do wody palec aby sprawdzić czy jest zimna, czy nie jest bagnem czy...szambem". No cóż, najwidoczniej okazało się, że ta woda jest zbyt mętna.

Prezydent nie poinformował również, czy złożona oferta ma związek z usługami doradczymi prowadzonymi przez firmę Matix Capital. Przypominamy, że na mocy podpisanej w grudniu umowy z tą firmą, do końca marca miał powstać raport z jej działań. Niestety, do dzisiaj nic nie słychać na temat efektów pracy Matix Capital.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

I LIGA

BRAMKI:
8 - Kamil Biliński
2 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Meik Karwot, Hubert Matynia, Maksymilian Rozwandowicz, Adrian Troć, Joel Valencia, Marcel Ziemann, samobójcza (Patryk Procek, Podbeskidzie)

ASYSTY:
3 -
Kamil Biliński
2 - Juan Camara, Michał Janota, Adrian Troć
1 - Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Dean Guezen,  Meik Karwot, Maksymilian Rozwandowicz, Dominik Sokół, Paweł Szostek, Nikodem Zielonka, Marcel Ziemann

ŻÓŁTE KARTKI:
10 - 
Sebastian Bonecki
8 - Dominik Jończy

6 - Ołeksij Bykow

5 - Joel Valencia
4 - 
Vedran Dalić, Marek Fabry, Meik Karwot, Maksymiian Rozwandowicz, Dominik Sokół
3 - Patryk Caliński, Michał Janota, Mateusz Kos, Artem Polarus,  Konrad Wrzesiński,
2 - Kamil Biliński, Dean Guezen, Kamil Lipka, William Remy, Marcel Ziemann
1 - Juan Camara, Ołeksij Dowhyj,  Tymoteusz Klupś,  Mateusz Machała, Hubert Matynia, Antonio Pavić, Artem Suchoćkyj, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Nikodem Zielonka


CZERWONE KARTKI:
1 - Sebastian Bonecki, Marek Fabry, Artem Polarus, Marcel Ziemann


PUCHAR POLSKI

BRAMKI:
2 - Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Dawid Ryndak

ASYSTY:
2 - Sebastian Bonecki
1 - Dawid Ryndak

ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Mateusz Machała, Dawid Ryndak


IV LIGA - REZERWY

BRAMKI:
6 - Antoni Kulawiak, Bartosz Paszczela
3 - Mikołaj Staniak
2 - Michał Barć, Kamil Bębenek, Igor Dziedzic, Mateusz Machała, Bartosz Martosz, Hubert Matynia,
1 - Karol Adamiec, Marek Fabry, Gabriel Kirejczyk, Tymoteusz Klupś, Kamil Lipka, Maciej Małkowski, Mateusz Mielczarek, Nikodem Zielonka, Piotr Płuciennik, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Kacper Wołowiec, Bartosz Zawojski, Marcel Ziemann, samobójcza (Tymoteusz Trzepizur, Unia Rędziny)

PUCHAR POLSKI - REZERWY

BRAMKI:
5 - Bartosz Paszczela
3 - Jan Janosz, Bartosz Martosz, Mateusz Mielczarek, Kacper Wołowiec
2 - Kamil Bębenek,
1 - Michał Barć, Szymon Celej, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Piotr Wojdas, samobójcza (Adrian Czaplak, Ostoja Żelisławice)

Marek Fabry
Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2024 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony