Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Filip Karbowy po meczu z Wigrami Suwałki Paulina Skóra, 2020-07-25, 20:43

Po ostatnim gwizdku sędziego o kilka słów poprosiliśmy Filipa Karbowego, który zdobył pierwszego gola w dzisiejszym meczu z Wigrami Suwałki.
Filip Karbowy po meczu z Wigrami Suwałki

Filip Karbowy:

- W kilka tygodni nasze cele zmieniły się o 180 stopni. W jednej chwili walczyliśmy o wejście do baraży, a w drugiej o utrzymanie. Ta liga nas zweryfikowała, po dwóch porażkach z rzędu zaczęło się robić nieciekawie. Ale to wszystko już nieważne, najważniejsze, że zostajemy w tej lidze. Osobiście jednak uważam, że to jest nasze minimum, musimy walczyć o wyższe cele. Mam nadzieję, że w następnym sezonie pokażemy więcej jakości i damy radość kibicom.

- Podszedłem do tego karnego po trzech niestrzelonych z rzędu przez Fabiana i Szymona, więc jakaś tam presja na pewno była. Ja pewnie przystąpiłem do tej jedenastki i cieszę się, że udało się strzelić. Strzeliłem już wiele karnych w drużynach juniorskich Legii czy w Wigrach. Byłem pewny swego i cieszę się, że pomogłem drużynie.

- Nie wiedzieliśmy, jak układają się wyniki na innych boiskach, dopiero po ostatnim gwizdku dowiedzieliśmy się, że te wyniki były dla nas korzystne. Najważniejsze jednak, że my zdobyliśmy trzy punkty.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
12 -
Kamil Biliński
8 - Bartosz Snopczyński
6 - Emmanuel Agbor
3 - Andrzej Niewulis, Bartłomiej Wasiluk
2 - Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Joel Valencia,
1 - Ołeksij Bykow, Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Artem Suchoćkyj,

ASYSTY:
6 -
Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 -
Emmanuel Agbor
4 - Bartosz Boruń
3 - Bartosz Chęciński, Deniss Rakels
2 - Kamil Biliński, Piotr Marciniec, Andrzej Niewulis, Artem Suchoćkyj, Łukasz Uchnast
1 - Miguel Acosta, Roko Kurtović, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński,  Bartosz Snopczyński, Bartosz Zawojski

ŻÓŁTE KARTKI:
12 -
Emmanuel Agbor
10 - Bartłomiej Wasiluk (7 w Resovii)
7 - Grzegorz Janiszewski
6 - Bartosz Chęciński,  Szymon Zalewski
5 - Roko Kurtović,  Piotr Marciniec, Artem Suchoćkyj,
4 - Patryk Mularczyk, Andrzej Niewulis, Joel Valencia, Bartosz Zawojski
3 - Mateusz Duda, Piotr Mielczarek, Miłosz Pawlusiński, Łukasz Uchnast,
2 - Miguel Acosta, Kamil Biliński, Bartosz Boruń, Deniss Rakels (1 w Hutniku), Kacper Siuta
1 - Ołeksij Bykow, Antoni Kulawiak

CZERWONE KARTKI:
2 -
Emmanuel Agbor (za dwie żółte)

REZERWY - V LIGA

BRAMKI:
14
- Kacper Wołowiec
12 - Michał Barć
6 - Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas
4 - Tomasz Mędrala, Kacper Mironowicz, Bartosz Paszczela, Piotr Płuciennik, samobójcze
3 - Szymon Celej, Łukasz Uchnast
2 - Dominik Blecharczyk, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Paweł Szostek, Kamil Szlachta, 
1 - Mateusz Duda, Maciej Figura, Igor Gaszewski, Wojciech Górkiewicz, Dawid Ryndak, Mikołaj Staniak, Filip Wołodkiewicz, Maciej Wybański

REZERWY - PUCHAR POLSKI
5
- Kacper Wołowiec
3
- Michał Barć, Wojciech Górkiewicz
2 - Antoni Kulawiak
1 - Maciej Figura, Łukasz Matusiak, Tomasz Mędrala, Piotr Płuciennik, Kamil Szlachta, Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas, Maciej Wybański

Marek Fabry

 

Rozkład jazdy kibica 2025-05-24, 15:00Wieczysta Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2025-05-31, 15:00Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 2025-06-07, 17:30Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2025 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony