2019-07-20, 11:00 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
6:1(4:0)
Lechia Tom. Maz.
Stroje: zielone (4-4-2)
23. Matko Perdijić 16. Dawid Ryndak 25. Piotr Polczak 66. Płamen Kraczunow 98. Wojciech Słomka 10. Stanisław Biłeńkyj 20. Jakub Sinior 40. Zawodnik testowany (46' 6. Bartłomiej Babiarz) 8. Szymon Pawłowski 30. Patryk Małecki 99. Fabian Piasecki   Rezerwowi: 1. Mateusz Czyż 17. Kacper Radkowski 77. Błażej Radwanek 11. Patryk Mularczyk 9. Mateusz Szwed
1:0 - Piotr Polczak 22' 2:0 - Fabian Piasecki 36' 3:0 - Wojciech Słomka 40' 4:0 - Fabian Piasecki 43' 5:0 - Szymon Pawłowski 51' 6:0 - Stanisław Biłeńkyj 52' 6:1 - Kamil Szymczak 64'
1. Adrian Czaplak (46' 33. Wiktor Bieniek) 16. Patryk Jakubczyk (65' 5. Mateusz Bąkowicz) 4. Kamil Cyran (65' 2. Kacper Świątczak) 26. Kamil Sosna (65' 18. Jakub Pawlik) 20. Łukasz Buczkowski (65' 23. Kacper Giełzak) 5. Mateusz Bąkowicz (46' 7. Felipe Eduardo) 15. Jacek Wuwer (65' 6. Bartosz Cieślik) 8. Eryk Kaproń (65' 77. Marcel Sieroń) 9. Kamil Kubiak (46' 13. Tomasz Żyliński) 10. Kamil Szymczak (65' 21. Igor Kania) 17. Bartosz Snopczyński (46' 27. Adrian Marcioch)

90.0000
90' gwizdek Koniec sparingu.
84' Wolej Szymona Pawłowskiego z prawej strony pola karnego po dośrodkowaniu Wojciecha Słomki. Piłka przeleciała nad poprzeczką.
80' Po strzale Adriana Marciocha zza narożnika pola karnego piłka poszybowała nad poprzeczką.
75' Była szansa na siódmą bramkę. Stanisław Biłeńkyj w polu karnym wyłożył piłkę piętą Szymonowi Pawłowskiemu, ale nasz na kapitan jej nie opanował.
69' Po strzale Tomasza Żylińskiego z pola karnego piłka trafia w słupek.
65' zmiana Siedem zmian w zespole gości.
64' gol - piłka nożna 6:1 Kamil Szymczak strzałem ze środka pola karnego pokonał Matko Perdijicia. Skorzystał z tego, że piłka pechowo odbiła się od jednego z naszych obrońców po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.
60' Szymon Pawłowski wycofał piłkę na 20. metr do Jakuba Siniora, który uderzył na bramkę, ale piłka odbiła się rykoszetem od jednego z rywali i wyszła na róg.
52' gol - piłka nożna 6:0 Patryk Małecki z prawej strony boiska podał w pole karne do Stanisława Biłenkiego, a Ukrainiec strzelił z bliska pod poprzeczkę.
51' gol - piłka nożna 5:0 Kontra Zagłębia. Stanisław Biłeńkyj zagrał prostopadła piłkę w pole karne, a Szymon Pawłowski przymierzył z lewej strony pola karnego prawą nogą po ziemi i umieścił piłkę przy dalszym słupku braki
50' Zagłębie w drugiej połowie gra w ustawieniu 4-4-2. Stanisław Biłeńkyj w ataku wspiera Fabiana Piaseckiego. Patryk Małecki przeszedł na prawą pomoc, a Szymon Pawłowski na lewą.
46' zmiana Jedna zmiana w Zagłębiu przed drugą połową. Bartłomiej Babiarz zmienił zawodnika testowanego.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa sparingu.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu
43' gol - piłka nożna 4:0 Po strzale Fabiana Piaseckiego z rzutu karnego Adrian Czaplak paruje piłkę na słupek, ale strzelec dobiegł do futbolówki i wpakował ją z bliska pod poprzeczkę.
42' Stanisław Biłeńkyj faulowany w polu karnym przez Łukasza Buczkowskiego.
40' gol - piłka nożna 3:0 Wojciech Słomka ruszył pod bramkę gości, na skraju pola karnego odebrał piłkę Patrykowi Jakubczykowi, potem ograł Kamila Cyrana i strzelił po ziemi lewą nogą. Piłka wpadła do bramki między nogami Adriana Czaplaka.
40' Bartosz Snopczyński uderzał lewą nogą po ziemi z lewej strony pola karnego. Piłkę nogą zatrzymał Matko Perdijić.
37' Zawodnik testowany podał w pole karne do Szymona Pawłowskiego, który chciał zawinąć piłkę w okienko, ale przestrzelił.
36' gol - piłka nożna 2:0 Dawid Ryndak wrzucił piłkę z prawej strony boiska, a Fabian Piasecki uderzył prawą nogą z półobrotu z około 13 metrów i pokonał Adriana Czaplaka.
35' Po dośrodkowaniu Patryka Małeckiego z rzutu wolnego nad bramką główkował Fabian Piasecki.
34' Faul Łukasza Buczkowskiego na Stanisławie Biłeńkim tuż za narożnikiem pola karnego.
32' Szymon Pawłowski z lewej strony boiska dośrodkował w pole karne, a Stanisław Biłeńkyj zdecydował się na strzał z woleja, jednak przestrzelił.
31' Dawid Ryndak wrzucił piłkę z prawego skrzydła, a Szymon Pawłowski efektownie złożył się do strzału przewrotką. Udało mu się trafić w piłkę, ale nie udało się jej skierować w stronę bramki. Kibice nagrodzili tę akcję brawami.
26' Po strzale Szymona Pawłowskiego Adrian Czaplak odbija piłkę przed pole karne. Dobijał Patryk Małecki, a tym razem bramkarza Lechii wyręczył Kamil Cyran, który wybił futbolówkę sprzed linii.
22' gol - piłka nożna 1:0 Rzut wolny dla Zagłębia z prawej strony boiska. Dośrodkował Patryk Małecki, a Piotr Polczak strzelił celnie lewą nogą z około 5 metrów.
20' Dwie świetne interwencje Matko Perdijicia w jednej akcji. Najpierw odbił piłkę po strzale Kamila Kubiaka z lewej strony pola karnego a potem zdążył jeszcze zatrzymać uderzenie Bartosza Snopczyńskiego z około 10 metrów.
17' Prostopadłe podanie Wojciecha Słomki w pole karne do Fabiana Piaseckiego. Nasz napastnik przegrał jednak pojedynek z Kamilem Sosną i tylko mamy róg.
11' Kolejny celny strzał gości. Kamil Kubiak uderzył z 20 metrów. Matko Perdijić odbija piłkę.
6' Groźna akcja gości. Po podaniu Kamila Szymczaka strzelał Mateusz Bąkowicz. Matko Perdijić paruje piłkę na rzut rożny.
1' gwizdek Rozpoczął się sparing Zagłębia z Lechią Tomaszów.
Galeria zdjęć ze sparingu z Lechią Tomaszów MazowieckiGaleria zdjęć ze sparingu z Lechią Tomaszów Mazowiecki Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć ze sparingu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Lechią Tomaszów Mazowiecki. » Czytaj więcej
Sparing: Zagłębie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 6:1Sparing: Zagłębie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 6:1 W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem nowego sezonu, Zagłębie Sosnowiec pokonało Lechię Tomaszów Mazowiecki 6:1. » Czytaj więcej