2019-06-29, 10:00 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
1:4(0:2)
GKS Tychy
Stroje: czarne (4-5-1)
56. Krystian Stępniowski (46' 23. Matko Perdijić) 22. Zawodnik testowany (46' 34. Andrei Ciofu) 25. Piotr Polczak (46' 31. Kacper Radkowski 3. Płamen Kraczunow (46' 24. Tomasz Pietrzak) 2. Rafał Grzelak (46' 5. Wojciech Słomka) 77. Mateusz Szwed (77' 27. Błażej Radwanek) 6. Konrad Budek 17. Carl Stewart 87. Zawodnik testowany (33' 10. Zawodnik testowany) 16. Patryk Małecki (46' 21. Zawodnik testowany) 27. Błażej Radwanek (46' 87. Zawodnik testowany)
0:1 - Mateusz Piątkowski 28' 0:2 - Sebastian Steblecki 32' 1:2 - Zawodnik testowany 65' (k.) 1:3 - Michał Staniucha 74' 1:4 - Łukasz Sołowiej 82'
Konrad Jałocha (46' Marek Igaz) 7. Maciej Mańka (46' 2. Jakub Piątek) 10. Marcin Biernat (46' 18. Florian Pfertzel) 77. Marcin Kowalczyk (46' 3. Łukasz Sołowiej) 34. Dawid Abramowicz (46' 79. Paweł Szołtys) 97. Aleksander Biegański (46' 19. Michał Staniucha) 14. Dario Kristo (46' 6. Wojciech Szumilas) 31. Keon Daniel (46' 47. Kacper Laskoś) 8. Łukasz Grzeszczyk (46' 11. Mathieu Scalet) 32. Sebastian Steblecki (46' 44. Nikolas Wróblewski) 29. Mateusz Piątkowski (46' 24. Dawid Rogalski)

90.0000
90+1' gwizdek Koniec sparingu
82' gol - piłka nożna 1:4 Po dośrodkowaniu Wojciecha Szumilasa z rzutu wolnego piłkę głową do bramki skierował Łukasz Sołowiej.
77' zmiana Błażej Radwanek zmienia Mateusza Szweda
74' gol - piłka nożna 1:3 Fatalny błąd w defensywie Zagłębia. Podawaną do Matko Perdijicia piłkę przejął na 20. metrze Michał Staniucha, minął naszego bramkarza i wjechał z futbolówką do pustej bramki.
65' gol - po karnym 1:2 Bramkę dla Zagłębia strzelił z rzutu karnego zawodnik testowany z numerem 10.
64' Rzut karny dla Zagłębia za faul Łukasza Sołowieja na zawodniku testowanym z numerem 87
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa sparingu.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy.
44' Tragikomedia na Ludowym. Krystian Stępniowski przy interwencji poza polem karnym trafia w Piotra Polczaka i go nokautuje. Wydaje się, że po odbiciu od Polczaka piłka wyjdzie poza bzoisko, ale odbija się od narożnej chorągiewki. Jeden z tyskich graczy do niej dobiegł i mógł kontynuować akcję, ale sędzia zlitował się i widząc leżącego na murawie Polczaka przerwał grę.
40' Pierwszy celny strzał Zagłębia. Zawodnik testowany z numerem 22 uderzył z 18 metrów. Broni Konrad Jałocha.
35' Na boisku mieliśmy małą przepychankę pomiędzy graczami obu zespołów, ale sędziowie powstrzymali piłkarzy przed większym mordobiciem.
33' zmiana Za zawodnika testowanego z numerem 87 wchodzi zawodnik testowany z numerem 10.
32' gol - piłka nożna 0:2 Rzut rożny dla GKS-u. Po dośrodkowaniu Łukasza Grzeszczyka gracze Zagłębia wybijają piłkę poza pole karne, a Sebastian Steblecki strzałem lewą nogą z około 20 metrów pokonał Krystiana Stępniowskiego.
30' Świetna okazja dla Zagłębia, ale zawodnik testowany z numerem 87 nie trafił w piłkę na 5. metrze i mamy tylko rzut rożny.
28' gol - piłka nożna 0:1 Łukasz Grzeszczyk zagrał górną piłkę w pole karne, a Mateusz Piątkowski w sytuacji sam na sam przelobował Krystiana Stępniowskiego
1' gwizdek Rozpoczął się sparing Zagłębia z GKS-em Tychy.
Sparing: Zagłębie - GKS Tychy 1:4Sparing: Zagłębie - GKS Tychy 1:4 W rozegranym na Stadionie Ludowym sparingu Zagłębie przegrało z GKS-em Tychy 1:4 (0:2). Jedyną bramkę dla sosnowiczan strzelił z rzutu karnego jeden z testowanych zawodników. » Czytaj więcej