2018-07-16, 17:30 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
2:1(0:1)
Ślęza Wrocław
Stroje: niebieskie (4-4-2)
23. Matko Perdijić 97. Zawodnik Testowany (46' 27. Vamara Sanogo; 79' 97. Zawodnik Testowany) 56. Jakub Pawlik 16. Mateusz Cichocki 70. Nuno Malheiro 89. Zawodnik Testowany 10. Callum Rzonca 24. Bartłomiej Babiarz 13. Mello 66. Adam Banasiak 20. Szymon Lewicki
0:1 - Maciej Matusik 44' 1:1 - Szymon Lewicki 55' 2:1 - Vamara Sanogo 63'
17' Hubert Muszyński 37' Adrian Niewiadomski 66' Adrian Niewiadomski 66' Adrian Niewiadomski
31. Łukasz Palmowski (46' 12. Tomasz Malisz) 17. Dawid Molski (46' 7. Kamil Mańkowski) 22. Hubert Muszyński 19. Marcin Wdowiak 18. Kajetan Łątka (65' 21. Adrian Niewiadomski; 69' 11. Kornel Traczyk) 10. Maciej Matusik (46' 5. Mateusz Stempin) 25. Zawodnik Testowany (46' 6. Adrian Repski) 21. Adrian Niewiadomski (46' 8. Jakub Bohdanowicz) 11. Kornel Traczyk (46' 16. Jakub Berkowicz) 15. Zawodnik Testowany (46' 24. Zawodnik Testowany) 14. Jakub Jakóbczyk (46' 4. Zawodnik Testowany)

90.0000
90' gwizdek Koniec sparingu.
79' zmiana Zmiana powrotna w Zagłębiu. Z boiska zszedł Vamara Sanogo, a wszedł testowany zawodnik, który w pierwszej połowie grał na obronie.
78' Goście mogli wyrównać, ale Hubert Muszyński przestrzelił z 7 metrów.
69' Ślęza gra w jedenastu. Za ukaranego czerwoną kartką Adriana Niewiadomskiego na boisku pojawił się Kornel Traczyk.
67' Mello z rzutu wolnego z około 20 metrów posłał piłkę nad bramką.
66' druga żółta -czerwona Druga żółta kartka dla Adriana Niewiadomskiego za faul na Vamarze Sanogo.
65' Zmiana powrotna w Ślęzie. Adrian Niewiadomski zmienił Kajetana Łątkę.
64' Ależ pudło! Błąd bramkarza Ślęzy, który zagrał piłkę do Bartłomieja Babiarza, a ten odegrał na 10. metr do Szymona Lewickiego, który nie trafił na pustą bramkę.
63' gol - piłka nożna 2:1 Szymon Lewicki odwdzięczył się Vamarze Sanogo podaniem, po którym Francuz z bliska wpakował piłkę do siatki.
61' Vamara Sanogo znalazł się w sytuacji sam na sam, ale golkiper Ślęzy zdołał odbić piłkę na róg.
55' gol - piłka nożna 1:1 Vamara Sanogo urwał się prawą stroną boiska, wpadł w pole karne i już niemal z końcowej linii zagrał przed bramkę, a Szymon Lewicki tylko dopełnił formalności.
46' zmiana W Zagłębiu jedna zmiana. Za testowanego zawodnika z numerem 97 wszedł Vamara Sanogo.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa sparingu
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu
44' gol - piłka nożna 0:1 Po prostopadłym podaniu w pole karne Maciej Matusik uciekł obrońcy, minął interweniującego Matko Perdijicia i posłał piłkę do pustej bramki.
41' Bartłomiej Babiarz minimalnie chybił zza pola karnego.
37' żóta kartka Żółta kartka dla Adriana Niewiadomskiego za faul na Callumie Rzoncy.
23' Do piłki podszedł Adam Banasiak. Uderzył lewą nogą w lewą stronę bramkarza, który wyczuł zamiary strzelca i odbił piłkę.
22' Zagłębie w akcji trzech na dwóch. Callum Rzonca podał do Szymona Lewickiego, którego sfaulował bramkarz Ślęzy. Sędzia dyktuje "jedenastkę".
21' Szansa dla Ślęzy. Po strzale Macieja Matusika z pola karnego piłkę odbija Matko Perdijić.
17' żóta kartka Żółta kartka dla Huberta Muszyńskiego za faul na Mello.
10' W składzie Zagłębia mamy dwóch testowanych zawodników. Jeden z nich gra na prawej obronie, a drugi na prawej pomocy. Ich personalia nie zostały ujawnione, ale jak informują tzw. internety, obrońca to Niemiec Michael Heinloth
2' Po dośrodkowaniu Nuno Malheiro z lewej strony boiska Szymon Lewicki główkował w poprzeczkę.
1' gwizdek Rozpoczął się sparing Zagłębia ze Ślęzą Wrocław.