2018-05-12, 19:00 Miejsce rozgrywania meczu: Olsztyn
Stomil Olsztyn
0:2(0:1)
13. Michał Leszczyński 18. Janusz Bucholc 23. Paweł Baranowski 16. Łukasz Sołowiej 71. Remigiusz Szywacz 34. Wołodymyr Tanczyk 7. Paweł Głowacki (59' 44. Adrian Karankiewicz) 97. Wiktor Biedrzycki (66' 8. Marcin Stromecki) 5. Grzegorz Lech (78' 6. Dani Ramirez) 10. Piotr Głowacki 9. Artur Siemaszko   Rezerwowi: 33. Jakub Miszczuk 27. Tomasz Wełnicki 29. Tomasz Zając 90. Paweł Abbott   Trener: Kamil Kiereś
0:1 - Tomasz Nowak 17' (k.) 0:2 - Szymon Lewicki 58'
16' Łukasz Sołowiej 79' Arkadiusz Jędrych 84' Dani Ramirez 89' Mateusz Cichocki
23. Matko Perdijić 7. Tomasz Nawotka 4. Arkadiusz Jędrych 16. Mateusz Cichocki 99. Tymoteusz Puchacz 77. Konrad Wrzesiński (90+2 70. Nuno Malheiro) 24. Bartłomiej Babiarz 10. Callum Rzonca 6. Tomasz Nowak 23. Žarko Udovičić (46' 42. Alexandre Cristovao) 20. Szymon Lewicki (86' 8. Rafał Makowski)   Rezerwowi: 92. Aleksander Kłosek 11. Patryk Mularczyk 87. Konrad Kumor  Trener: Dariusz Dudek
Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź) - Marcin Hankiewicz, Dariusz Bohonos
90.0000
90+6' gwizdek Po 50 minutach i 20 sekundach gry Paweł Pskit kończy drugą połowę. Wracamy z Olsztyna z kompletem punktów.
90+6' Piotr Głowacki faulował w ataku Tomasza Nawotkę.
90+4' Zagłębie już szanuje piłkę i próbuje zyskać sekundy blokując futbolówkę przy narożniku boiska.
90+3' Na spalonym Paweł Baranowski.
90+2' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu - Nuno Malheiro za Konrada Wrzesińskiego.
90+2' Na spalonym Tomasz Nowak.
90' doliczony czas +5
90' Jeszcze jeden rzut wolny dla Stomilu i znowu nasz bramkarz łapie futbolówkę dośrodkowaną przez Piotra Głowackiego.
89' Matko Perdijić łapie piłkę na przedpolu po wrzutce Piotra Głowackiego z rzutu wolnego.
89' żóta kartka Żółta kartka dla Mateusza Cichockiego za faul na Wołodymyrze Tanczyku.
87' Po dośrodkowaniu Piotra Głowackiego z rogu niecelnie strzelał Paweł Baranowski.
87' Róg dla Stomilu po interwencji Arkadiusza Jędrycha.
86' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu - Rafał Makowski za Szymona Lewickiego.
84' żóta kartka Dani Ramirez ukarany żółtym kartonikiem za faul na Konradzie Wrzesińskim.
82' Kontra Stomilu. Po strzale Daniego Ramireza z 20 metrów Matko Perdijić odbija piłkę w bok, a Wołodymyr Tanczyk z około 7 metrów trafia w boczną siatkę.
82' Mateusz Cichocki powstrzymał akcję Wołodymyra Tanczyka.
81' Piotr Głowacki faulował Tomasza Nawotkę.
80' Po strzale Piotra Głowackiego z rzutu wolnego piłka trafia w słupek bramki Zagłębia. Paweł Baranowski z bliska przestrzelił przy dobitce, ale i tak był na spalonym.
79' żóta kartka Żółta kartka dla Arkadiusza Jędrycha za faul na Arturze Siemaszce 18 metrów przed bramką.
78' zmiana Ostatnia zmiana w Stomilu. Dani Ramirez za Grzegorza Lecha.
78' Kontra sosnowiczan. Prostopadłe podanie Tomasza Nowaka. Szymon Lewicki zdołał oddać strzał lewą nogą, ale trafił w nogę bramkarza Stomilu.
77' Tomasz Nowak podał głową w pole karne do Konrada Wrzesińskiego, który jednak uderzył za lekko, aby zaskoczyć Michała Leszczyńskiego.
76' Arkadiusz Jędrych wybił piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Piotra Głowackiego z rogu.
76' Arkadiusz Jędrych trafiony piłką przy dośrodkowaniu z lewego skrzydła i róg dla Stomilu.
75' Wołodymyr Tanczyk wrzucił z autu w stronę Grzegorza Lecha, któremu piłkę odebrał Tymoteusz Puchacz.
74' Nieporozumienie między Tomaszem Nowakiem a Alexandre Cristovao. Polak zagrywał do środka, a Angolczyk zbiegał do linii bocznej.
72' Matko Perdijić rzucił się do piłki w polu karny i został stratowany przez Mateusza Cichockiego, który był popychany przez Wołodymyra Tanczyka.
71' Konrad Wrzesiński zagrał przed bramkę z prawej strony pola karnego, ale na spalonym był Alexandre Cristovao.
70' Callum Rzonca podał z prawej strony boiska na 18. metr do Alexandre Cristovao, ale Angolczyk skiksował.
69' Tomasz Nowak przymierzył prawa nogą zza pola karnego i trafił w poprzeczkę.
69' Callum Rzonca najpierw stracił piłkę na połowie Stomilu, a potem ruszył za akcją gospodarzy odebrał futbolówkę Marcinowi Stromeckiemu.
68' Po dośrodkowaniu Piotra Głowackiego z rzutu wolnego piłkę głową wybił Mateusz Cichocki.
68' Tomasz Nowak za wysoko uniósł nogę na 30. metrze
68' Mateusz Cichocki interweniuje na 16. metrze po zagraniu Artura Siemaszki w stronę Grzegorza Lecha.
66' zmiana Druga zmiana w Stomilu. Marcin Stromecki za Wiktora Biedrzyckiego.
65' Ależ zamieszanie powstało pod bramką Zagłębia po akcji zapoczątkowanej rzutem karnym. W tym zamieszaniu strzał oddał jeden z olsztynian, a piłkę sprzed linii bramkowej wybił Tymoteusz Puchacz,
64' Piotr Głowacki wstrzelił piłkę w pole karne z prawego skrzydła. Mateusz Cichocki wybił na róg.
64' Bartłomiej Babiarz na połowie Stomilu zagrał ręką.
63' Alexandre Cristovao wrócił do obrony i po nieudanej interwencji Tymoteusza Puchacza ofiarnym wejściem przerwał akcję Piotra Głowackiego. Gracz Stomilu jeszcze faulował Angolczyka.
61' Nie będziemy oszukiwać - jest dobrze. Obawiamy się jednak, że wzorem meczów z Chrobrym i Bytovią Zagłębie straci gola na 1:2 i do końca będzie nerwowo.
61' Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony boiska. Po podaniu Grzegorza Lecha źle dośrodkował Paweł Baranowski.
59' zmiana Przed wznowieniem gry Adrian Karankiewicz zmienił Pawła Głowackiego.
58' gol - piłka nożna 0:2 Callum Rzonca podał na lewą stronę pola karnego do Alexandre Cristovao, który zwiódł Janusz Bucholca i oddał strzał z ostrego kąta. Michał Leszczyński odbił piłkę przed siebie, a tam czyhał Szymon Lewicki, który strzałem lewą nogą podwyższył prowadzenie.
57' Po dośrodkowaniu Remigiusza Szywacza z lewego skrzydła piłka w rękach Matko Perdijicia.
56' Piłka zagrana na lewą stronę do nadbiegającego Tymoteusza Puchacza. Boisko okazało się za krótkie.
54' Po dośrodkowaniu Artura Siemaszki z prawej strony boiska piłkę z pola karnego wybija głową Tymoteusz Puchacz.
54' Kontra Zagłębia. Tomasz Nowak zagrywa w "szesnastkę". ale golkiper Stomilu zdążył uprzedzić Konrada Wrzesińskiego.
54' Alexandre Cristovao wybija piłkę głową po centrze Grzegorza Lecha.
54' Róg dla gospodarzy po interwencji Tymoteusza Puchacza.
53' Piłka w bramce Stomilu, ale w górze chorągiewka sędziego asystenta. Z lewej strony podawał Konrad Wrzesiński. Bartłomiej Babiarz przyjął piłkę w polu karnym, zwiódł rywala i uderzył na bramkę. Michał Leszczyński odbił futbolówkę, a Szymon Lewicki z 5 metrów wpakował ją do siatki. Był jednak na ofsajdzie.
52' Niedokładne dośrodkowanie Tymoteusza Puchacza z lewego skrzydła.
51' Kontra Zagłębia. Tomasz Nowak na lewo do Konrada Wrzesińskiego, który daje się ubiec Grzegorzowi Lechowi.
50' Faul Wołodomyra Tanczyka na Mateuszu Cichockim.
50' Strzał Grzegorza Lecha z 20 metrów. Piłka trafia w stojącego na 16. metrze Konrada Wrzesińskiego.
48' Tomasz Nawotka dośrodkował w pole karne z prawego skrzydła. Za plecy Szymona Lewickiego i za daleko jak na Konrada Wrzesińskiego.
48' Wołodymyr Tanczyk podawał do Artura Siemaszki i akcję w ostatniej chwili przerwał Tymoteusz Puchacz.
47' Niedokładne podanie Calluma Rzoncy w kierunku Alexandre Cristovao.
47' Alexandre Cristovao gra na prawej pomocy, a Konrad Wrzesiński został przesunięty na lewą stronę boiska.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa.
46' zmiana Jedna zmiana w drużynie Zagłębia przed drugą połową. Za Žarko Udovičicia na murawę wszedł Alexandre Cristovao.
45+3' gwizdek Po 48 minutach gry sędzia Paweł Pskit zakończył pierwszą połowę meczu.
45+3' Po dośrodkowaniu Tymoteusza Puchacza Łukasz Sołowiej uniemożliwił oddanie strzału głową Szymonowi Lewickiemu.
45+2' Tomasz Nawotka faulowany przez Artura Siemaszkę.
45' doliczony czas +2
45' Na spalonym Paweł Baranowski.
45' Po dośrodkowaniu Piotra Głowackiego z rzutu wolnego piłkę z pola karnego wybija Tomasz Nawotka.
44' Konrad Wrzesiński faulował Wiktora Biedrzyckiego przy bocznej linii boiska na wysokości 40. metra.
43' Zagłębie zaatakowało lewym skrzydłem, ale Tymoteusz Puchacz nie zdążył do piłki zagranej przez Žarko Udovičicia.
42' Mateusz Cichocki faulowany przez Grzegorza Lecha przy bocznej linii boiska.
41' Piotr Głowacki sfaulował Tomasza Nawotkę w polu karnym sosnowiczan.
41' Callum Rzonca za mocno wypuścił sobie piłkę przed polem karnym Stomilu i jeszcze sfaulował Wiktora Biedrzyckiego.
40' Po dośrodkowaniu Wiktora Biedrzyckiego z lewego skrzydła pewny chwyt Matko Perdijicia.
39' Arkadiusz Jędrych leży w polu karnym Stomilu i sprawia wrażenie, jakby został uderzony w głowę.
38' Bezpośrednio z rzutu wolnego na bramkę uderzył Žarko Udovičić. Michał Leszczyński odbił piłkę zmierzającą w krótki róg.
38' Tomasz Nowak faulowany przez Remigiusza Szywacza na wysokości 16 metra z prawej strony boiska.
37' Sosnowiczanie zaatakowali prawą stroną boiska. Konrad Wrzesiński do Tomasza Nawotki, a ten zatrzymany przez Pawła Baranowskiego.
37' Tymczasem w Chorzowie GKS przegrał. Tym bardziej trzeba wygrać dziś w Olsztynie.
36' Za mocne dośrodkowanie Tomasza Nowaka z rzutu wolnego. Nasz kapitan uniesioną dłonią przeprasza kolegów za swój błąd.
35' Mateusz Cichocki faulowany przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy przez Łukasza Sołowieja.
35' Szymon Lewicki faulował w ataku Wiktora Biedrzyckiego.
34' Z około 30 metrów po ziemi uderzał Bartłomiej Babiarz. Około 2 metry od słupka.
33' Przy próbie wyprowadzenie kontry przez Zagłębie faulowany Bartłomiej Babiarz, ale sędzia stosuje prawo korzyści, bo przy piłce utrzymał się Konrad Wrzesiński.
32' Z narożnika boiska zagrywał Grzegorz Lech. Piłka nieco zaskoczyła Pawła Baranowskiego.
32' Po dośrodkowaniu Piotra Głowackiego z rogu strzał Pawła Baranowskiego blokowany przez Arkadiusz Jędrycha. Kolejny korner.
31' Artur Siemaszko przedarł się w pole karne Zagłębia, a Mateusz Cichocki wybił piłkę wślizgiem na róg.
30' Podobne rozegranie stałego fragmentu gry, ale tym razem z gorszym efektem.
30' Uff... Grzegorz Lech dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy róg. Wiktor Biedrzycki zgrał piłkę na środek pola bramkowego, a Paweł Baranowski z bliska trafił w słupek. Jeden z naszych piłkarzy zdołał wybić odbitą od słupka piłkę na korner.
29' Po interwencji Konrada Wrzesińskiego Stomil ma rzut rożny.
28' Kontra Stomilu. Grzegorz Lech w pole karne do Artura Siemaszki i udana interwencja Arkadiusza Jędrycha.
28' Szymon Lewicki niedokładnie podawał w kierunku Tomasza Nowaka przed polem karnym Stomilu.
27' Aut dla Stomilu na wysokości pola karnego. Daleki wrzut Pawła Głowackiego i wykop Arkadiusza Jędrycha.
26' Wrzucał Žarko Udovičić, ale zanim piłka doleciała w pole karne, arbiter odgwizdał faul jednego z sosnowiczan.
26' Przed kolejnym rogiem sędzia uspokaja piłkarzy zgromadzonych w polu karnym.
25' Z narożnika boiska wrzucał Tomasz Nowak. Arkadiusz Jędrych strzelał głową i piłka po odbiciu od jednego z olsztynian wyszła na kolejny róg.
24' Tymoteusz Puchacz podał w pole karne do Žarko Udovičić, a Serb zrobił jeden zamach i oddał strzał lewą nogą. Po interwencji Pawła Baranowskiego mamy róg.
24' Po dośrodkowaniu Janusza Bucholca niecelnie główkował Artur Siemaszko.
23' Remigiusz Szywacz szukał podaniem Grzegorza Lecha. Piłkę przejął Mateusz Cichocki.
21' Dwóch nerwowych kibiców Stomilu zeszło w okolice naszej ławki rezerwowych i zaczęło coś tam pokrzykiwać. Konieczne było małe przegrupowanie służb ochroniarskich.
20' W jednym z poprzednich wpisów napisaliśmy, że Dawid Kudła jest nieobecny w Olsztynie. Jest to prawda, jeśli chodzi o boisko. Nasz podstawowy bramkarz pojawił się na trybunie VIP i ogląda mecz m.in. w towarzystwie prezesa Marcina Jaroszewskiego i innych notabli.
19' Z rzutu wolnego piłkę w stronę bramki dokręcił Grzegorz Lech. Matko Perdijić przy interwencji był faulowany przez rywala.
18' Arkadiusz Jędrych faulował Piotra Głowackiego.
17' W środę do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Szymon Lewicki i zdobył bramkę. Dziś z "wapna" uderzył Tomasz Nowak. Może dlatego, że "Lewy" był faulowany, to nie chciał podchodzić do "jedenastki"
17' gol - po karnym 0:1 GOOOL! Tomasz Nowak nie daje szans Michałowi Leszczyńskiemu.
16' żóta kartka Po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka z rogu Szymon Lewicki faulowany w polu karnym przez Łukasza Sołowieja. Żółta kartka dla stopera Stomilu.
15' Tomasz Nowak podał po ziemi w pole karne do Konrada Wrzesińskiego, który z około 13 metrów uderzył na bramkę Stomilu. Michał Leszczyński odbił piłkę przed siebie, a Łukasz Sołowiej uprzedził Szymona Lewickiego i wybił piłę na róg.
14' Po dośrodkowaniu Žarko Udovičicia z rzutu wolnego Paweł Baranowski w powietrzu lepszy niż Szymon Lewicki.
13' Wiktor Biedrzycki faulował Tomasza Nowaka około 30 metrów od bramki Stomilu.
13' Prostopadła piłka w pole karne do Artura Siemaszki. Napastnik Stomilu zdołał tylko przytrzymać futbolówkę piętą na końcowej linii boiska, a sam wybiegł poza plac gry.
12' W ostatnim meczu Matko Perdijicia w Zagłębiu bramkę dla naszego zespołu zdobył właśnie Łukasz Sołowiej. Było to w ostatniej kolejce sezonu 2015/2016. Dziś Chorwat wskoczył do bramki Zagłębia ze względu na nieobecność pauzującego za kartki Dawida Kudły.
11' Z rogu wrzucił Grzegorz Lech. Sosnowiczanie mieli problemy z wybiciem piłki poza pole karne. W końcu zrobił to Tymoteusz Puchacz, ale zagrał na 25. metr pod nogi Łukasza Sołowieja, który oddał celny strzał na naszą bramkę. Broni Matko Perdijić.
10' Bartłomiej Babiarz wybił piłkę na róg dla Stomilu, a Szymon Lewicki już wrócił na boisko.
10' Mateusz Cichocki uprzedził w polu karnym Janusza Bucholca i wybił piłkę na aut.
9' Szymon Lewicki potrzebuje pomocy fizjoterapeuty i jest poza boiskiem.
8' Szymon Lewicki faulowany w środku boiska przez Łukasza Sołowieja.
8' Tomasz Nowak wdarł się z piłką w pole karne, ale przy próbie podania do Szymona Lewickiego piłka najpierw odbiła się od rywala, a potem jeszcze raz od naszego kapitana i wyszła poza boisko.
7' Po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka Arkadiusz Jędrych blokowany w polu karnym przez Janusza Bucholca.
7' Žarko Udovičić wywalczył pierwszy róg dla Zagłębia.
6' Dośrodkowanie Piotra Głowackiego z lewego skrzydła i znowu piąstkuje Matko Perdijić
6' Po strzale Tomasza Nowaka z dystansu piłka odbija się od podeszwy Pawła Głowackiego i wpada w ręce Michała Leszczyńskiego.
5' Piotr Głowacki faulował w ataku Arkadiusza Jędrycha
5' Wołodymyr Tanczyk dośrodkował z prawej strony boiska. Piłkę wypiąstkował Matko Perdijić
4' Szymon Lewicki wybił piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Grzegorza Lecha z rzutu wolnego.
3' Bartłomiej Babiarz faulował Grzegorza Lecha około 35 metrów przed bramką.
3' Konrad Wrzesiński na połowie Stomilu faulował Wiktora Biedrzyckiego.
2' Akcja Stomilu, ale Artur Siemaszko nie opanował piłki w polu karnym i grę wznowi Matko Perdijić (musimy się pilnować, żeby się nie pomylić i nie napisać Rafał Siemaszko).
1' W ataku faulował Tomasz Nawotka, który gra dziś na prawej obronie. Konrad Wrzesiński na prawej pomocy.
1' gwizdek Gramy! Zaczął Szymon Lewicki.
0' 18:57 Sędziowska trójka wyprowadziła piłkarzy obu drużyn na murawę. Stomil dziś wystąpi ubrany na biało z niebieskimi elementami, z kolei Zagłębie zamieniło czarne koszulki na czerwone stroje.
0' 18:55 Meczu w Olsztynie nie transmituje Polsat Sport, więc nie możecie nigdzie obejrzeć tego, co się dzieje na stadionie. Jeśli nie wystarcza wam nasza relacja tekstowa i chcecie usłyszeć, co się dzieje w meczu, to możecie to zrobić włączając transmisję radiową na stronie sport.egit.pl. Jeden z komentatorów tego radia podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i wypytywał nas o różne rzeczy związane z Zagłębiem.
0' 18:50 Pogoda w Olsztynie jak najbardziej sprzyja graniu w piłkę. Bezchmurnie, około 23 stopnie, lekki wiaterek. Według prognoz do końca meczu nie powinna spaść z nieba ani jedna kropla deszczu, W Olsztynie nie mogło zabraknąć również fanatyków Zagłębia, których wspierają kibice zaprzyjaźnionej Olimpii Elbląg.
0' 18:40 Dobre wieści nadchodzą do nas z Chorzowa. Walczący o utrzymanie Ruch prowadzi do przerwy z GKS-em Katowice. Jeśli taki wynik utrzyma się do końca, to sosnowiczanie mają dziś szansę wskoczyć na drugie miejsce w tabeli, ale do tego jeszcze długa droga - 45 minut meczu na Cichej i całe 90 minut spotkania w Olsztynie. W poprzednim meczu na tym stadionie sosnowiczanie zremisowali 0:0. Lepiej było przed dwoma sezonami, gdy Zagłębiu triumfowało 4:2, a hat trickiem popisał się nieobecny dziś z powody kontuzji Martin Pribula.
0' 18:30 W tym sezonie w Olsztynie ze względu na stan murawy aż trzy razy odwoływano mecze. Dwukrotnie taki pech spotkał Wigry Suwałki (szczęście w nieszczęściu, że dla nich to najbliższy wyjazd), a raz Ruch Chorzów. Dziś płyta boiska już się nadaje do gry, choć z perspektywy trybun nie wydaje się ona aż takim "dywanem" jak płyta Stadionu Ludowego W o wiele gorszym stanie jest sam obiekt. Razem ze Stadionem Ludowym to dwa największe "skanseny" w Nice I lidze. Poza trybuna krytą niemal cała pozostała część trybun (za wyjątkiem sektora gości) jest wyłączona z użytku i albo porośnięta trawą albo pokryta nieco przybrudzonymi już płachtami reklamowymi. Zza stadionu nieodmiennie pozdrawia nas ludzik Michelin wymalowany na wysokim budynku fabryki opon.
0' 18:20 Zagłębie wygrało trzy ostatnie spotkania, a Stomil triumfował w dwóch poprzednich meczach. Nic więc dziwnego, że w takiej sytuacji szkoleniowcy ograniczają zmiany do niezbędnego minimum. W składzie zespołu z Olsztyna, podobnie jak w Zagłębiu, jedyna zmiana dokonana przez Kamila Kieresia wynika z pauzy za żółte kartki. Grać dziś nie może Lukas Kuban i za niego do składu wskoczył Janusz Bucholc. Pozostałych dziesięciu graczy wyszło od pierwszej minuty w środowym meczu w Opolu zakończonym wygraną olsztynian 4:2.
0' 18:10 Znamy już składy w jakich do dzisiejszego meczu przystąpią piłkarze Zagłębia. Trener Dariusz Dudek dokonał trzech zmian wymuszonych kartkami. Za Dawida Kudłę zagra Matko Perdijić, za Adama Banasiaka Tomasz Nawotka, a w miejsce Sebastiana Milewskiego wystąpi Bartłomiej Babiarz. Z zespołem Zagłębia nie przyjechał do Olsztyna Vamara Sanogo, który z powodów rodzinnych wyjechał do Francji.
0' 18:00 Po 470-kilometrowej podróży witamy ze stadionu w Olsztynie i zapraszamy na relację na żywo z meczu 31. kolejki Nice I ligi pomiędzy Stomilem Olsztyn a Zagłębiem Sosnowiec.
Galeria zdjęć z meczu w OlsztynieGaleria zdjęć z meczu w Olsztynie Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu Stomilu Olsztyn z Zagłębiem Sosnowiec. W galerii prezentujemy 54 fotografie. » Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w OlsztynieKonferencja prasowa po meczu w Olsztynie Dariusz Dudek na pomeczowej konferencji prasowej sporo miejsca poświęcił pochwałom dla Matko Perdijicia, który zagrał dla Zagłębia po raz pierwszy od czerwca 2016. » Czytaj więcej
Wielki krok do awansuWielki krok do awansu Po bramkach Tomasza Nowaka (17' - rzut karny) i Szymona Lewickiego (58') Zagłębie Sosnowiec wygrało w Olsztynie 2:0 i wyprzedziło w tabeli drużynę GKS-u Katowice. » Czytaj więcej