2017-07-15, 12:00 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
Stroje: białe (4-5-1)
2:3(1:1)
ŁKS Łódź
Stroje: niebieskie (4-5-1)
1. Dawid Kudła (46' 56. Matko Perdijić) 14. Robert Sulewski 4. Arkadiusz Jędrych 16. Mateusz Cichocki (46' 18. Arkadiusz Najemski) 22. Żarko Udovicić (46' 8. Nuno Malheiro) 29. Adam Banasiak (76' 33. Michał Kieca) 21. Sebastian Milewski (46' 30. zawodnik testowany) 6. Tomasz Nowak 89. Wojciech Łuczak (76' 11. Patryk Mularczyk) 7. Tomasz Nawotka (46' 9. zawodnik testowany) 93. Alexander Christovao   Rezerwowi: 25. Igor Krzykowski 77. Konrad Wrzesiński
1:0 - Sebastian Milewski 22' 1:1 - Jewhen Radionow 45+1' (k.) 1:2 - Filip Burkhardt 72' 2:2 - Michał Kieca 83' 2:3 - Maksymilian Rozwandowicz 84'
32' Paweł Pyciak 40' Maksymilian Rozwandowicz 74' Kamil Rozmus 80' zawodnik testowany
25. Michał Kołba (46' 1. Przemysław Kazimierczak) 16. Paweł Pyciak (73' 3. Damian Nowacki) 29. Maksymilian Rozwandowicz 24. Kamil Juraszek 5. Bartosz Widejko (46' 8. Kamil Rozmus) 18. Piotr Pyrdoł (73' 14. Jakub Kostyrka) 17. Mateusz Gamrot (46' 11. Filip Burkhardt) 4. Tomasz Margol (61' 15. Przemysław Kocot) 22. Mikołaj Maschera (73' 23. Damian Guzik) 7. Patryk Bryła (89' 28. Jan Sobociński) 10. Jewhen Radionow (73' 19. Łukasz Zagdański)

90.0000
90' gwizdek Koniec meczu
84' gol - piłka nożna 2:3 Bramka z serii "stadiony świata". Maksymilian Rozwandowicz w okienko z ponad 25 metrów.
83' gol - piłka nożna 2:2 Z lewego skrzydła dośrodkował Nuno Malheiro, a z kilku metrów piłkę nogą do bramki posłał Michał Kieca.
80' żóta kartka Żółta kartka dla zawodnika testowanego grającego z numerem 30.
76' zmiana Michał Kieca i Patryk Mularczyk zmieniają Adama Banasiaka i Wojciecha Łuczaka.
74' żóta kartka Kamil Rozmus ukarany żółtą kartką za faul.
73' zmiana Kolejne zmiany w ekipie z Łodzi.
72' gol - piłka nożna 1:2 Kontra gości i Filip Burkhardt strzałem prawą nogą z pola karnego pokonał Matko Perdijicia.
69' Szansa dla sosnowiczan na ponowne objęcie prowadzenia. Strzał Tomasza Nowaka zza pola karnego minimalnie mija bramkę.
61' zmiana Dwie zmiany w składzie gości. Z boiska zszedł były gracz Zagłębia Tomasz Margol oraz bramkarz Michał Kołba.
50' zmiana W przerwie nastąpiło pięć zmian w składzie Zagłębia. Z boiska zeszli Dawid Kudła, Mateusz Cichocki, Żarko Udovicić, Sebastian Milewski i Tomasz Nawotka. Weszli Matko Perdijić, Arkadiusz Najemski, Nuno Malheiro, a także dwóch zawodników testowanych.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa
45+1' gwizdek Koniec pierwszej połowy.
45+1' gol - po karnym 1:1 Bramkę wyrównującą z rzutu karnego strzelił Jewhen Radionow.
45' Rzut karny dla ŁKS-u za faul Roberta Sulewskiego na Mikołaju Mascherze.
40' żóta kartka Żółta kartka dla Maksymiliana Rozwandowicza za niesportowe zachowanie.
32' żóta kartka Żółta kartka dla Pawła Pyciaka za faul na Tomaszu Nawotce.
22' gol - piłka nożna 1:0 Rzut wolny dla Zagłębia po faulu Pawła Pyciaka na Tomaszu Nawotce w okolicy narożnika boiska. Po dośrodkowaniu Adama Banasiaka piłka została wybita poza pole karne i z pierwszej piłki z ponad 20 metrów prawą nogą mocno strzelił Sebastian Milewski.
20' Kolejna dobra sytuacja, ale po podaniu Żarko Udovicicia za lekko z lewej strony pola karnego strzelił Alexander Christovao.
17' Pierwsza dobra okazja dla Zagłębia. Po prostopadłym podaniu Roberta Sulewskiego w sytuacji sam na sam znalazł się Wojciech Łuczak, ale golkiper łodzian zdołał sparować strzał lewą ręką.
1' gwizdek Gramy! Mecz rozpoczął się o 12:18.
0' Sparing zaplanowany na 12:00 rozpocznie się z około 15-minutowym opóźnieniem.
Zdjęcia ze sparingu z ŁKS ŁódźZdjęcia ze sparingu z ŁKS Łódź Zapraszamy do oglądania zdjęć z dzisiejszego meczu sparingowego Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź wygranego przez drużynę z Łodzi 3-2. » Czytaj więcej