7. Daniel Dybiec
16. Łukasz Wójcik

Trener: Dariusz Banasik
0:1 - Arkadiusz Najemski 39' 0:2 - Tomasz Nowak 90'
55' Marcin Sierczyński 68' Tin Matić 83' Daniel Gołębiewski 87' Daniel Chyła

90.0000
90+4' gwizdek Koniec meczu! Wygrywamy w Siedlcach!
90+3' Jakub Szumski łapie dośrodkowanie Michała Bajdura z prawego skrzydła.
90+3' Daniel Chyła faulowany w środku boiska.
90+2' Tomasz Nowak zagrał pod nogi Daniela Chyły, który próbował lobować Jakuba Szumskiego, ale chybił.
90' gol - piłka nożna 0:2 Kontra Zagłębia. Tin Matić zagrywa na prawą stronę pola karnego do Tomasza Nowaka, a ten strzelił prawą nogą pod poprzeczkę!
90' Žarko Udovičić w narożniku boiska próbował nabić rywala i wywalczyć róg, ale przekombinował.
88' Fatalne rozegranie rzutu wolnego przez Zagłębie, ale gospodarze też się pogubili i Marcin Sierczyński przejął piłkę, podał na pole karne do Martina Pribuli, któremu w oddaniu strzału przeszkodził Michał Bajdur.
87' żóta kartka Żółta kartka dla Daniela Chyły za faul na Marcinie Sierczyńskim.
85' Žarko Udovičić dośrodkował po akcji lewą stroną boiska, a Daniel Chyła wygrał powietrzną walkę z Dawidem Ryndakiem.
85' Marcin Burkhardt zagrał górną piłkę w pole karne. Cezary Demianiuk powalczył z Kamilem Wiktorskim i z "piątki" zacznie Jakub Szumski.
84' zmiana Žarko Udovičić wchodzi na boisko w miejsce Jakuba Wilka
83' żóta kartka Żółta kartka dla Daniela Gołębiewskiego za faul na Marcinie Sierczyńskim.
83' Zbyt mocne podanie Tina Maticia w pole karne Pogoni. Dawid Ryndak nie był w stanie dobiec do piłki.
82' Interwencja Kamila Wiktorskiego po zagraniu Piotra Kurbiela w pole karne Zagłębia.
80' Kamil Wiktorski wybił z pola karnego Zagłębia piłkę dośrodkowaną z lewego skrzydła.
79' zmiana Sebastian Dudek wchodzi za Wojciecha Łuczaka, a Piotr Kurbiel zmienia Tomasza Lewandowskiego.
79' Martin Pribula strzelił prawą nogą z lewej strony boiska. Obok dalszego słupka bramki.
78' Jakub Szumski złapał piłkę dośrodkowaną przez Daniela Chyłę z lewej flanki.
77' Wojciech Łuczak złożył się do strzału z 20 metrów i trafił w Mateusza Żytkę.
77' Marcin Sierczyński w środku boiska faulowany przez Daniela Chyłę.
75' Z prawej strony boiska dośrodkował Cezary Demianiuk. Piłkę z pola karnego wybił Marcin Sierczyński.
73' Prawą nogą z lewej strony boiska, z około 25 metrów, strzelił Michał Bajdur. Obok bramki.
72' zmiana Marcin Paczkowski wszedł na murawę za Rafała Makowskiego.
71' Niecelny strzał głową Tomasza Lewandowskiego po dośrodkowaniu Rafała Makowskiego.
70' Łukasz Matusiak przerwał akcję Pogoni i zagrał do przodu do Tina Maticia, ale młody Chorwat nie zabrał się z piłką.
69' Marcin Burkhardt podawał z prawej strony pola karnego przed bramkę do Michała Bajdura. Piłkę zatrzymał Marcin Sierczyński.
68' żóta kartka Żółta kartka dla Tina Maticia za faul na Rafale Makowskim.
68' Marcin Sierczyński przerwał akcję Pogoni.
66' Jakub Wilk zabrał piłkę Cezaremu Demianiukowi, a potem został faulowany przez rywala.
65' Tomasz Lewandowski faulował Martina Pribulę przed polem karnym sosnowiczan.
64' Po dośrodkowaniu Michała Bajdura z rogu piłkę wybił Łukasz Matusiak.
64' Cezary Demianiuk wywalczył rzut rożny.
63' Szybko rozegrany róg bez efektu.
63' Po dośrodkowaniu Jakuba Wilka strzelał Tin Matić. Piłkę na kolejny korner wybił Daniel Gołębiewski.
62' Prostopadła piłka od Łukasza Matusiaka do Dawida Ryndaka. Na róg wybija Mateusz Żytko.
61' Spiker poinformował, że na trybunach jest 1442 kibiców.
61' Michał Bajdur w ataku faulował Dawida Ryndaka.
60' Zza pola karnego strzelał Tomasz Nowak. Rafał Misztal wypiąstkował piłkę do przodu.
59' Faul Łukasza Matusiaka na Danielu Gołębiewskim w środku boiska.
58' Tomasz Lewandowski uprzedził Martina Pribulę po podaniu Tina Maticia.
57' zmiana Cezary Demianiuk wszedł za Damiana Świerblewskiego.
56' Uff, sporo się działo w jednej akcji. Dwa razy dośrodkował Marcin Burkhardt. Raz z wolnego, a potem, gdy piłka do niego powróciła. Raz w polu bramkowym interweniował Arkadiusz Najemski, aż w końcu nad poprzeczką uderzył Daniel Gołębiewski.
55' żóta kartka Żółta kartka dla Marcina Sierczyńskiego za faul na Michale Bajdurze.
55' Jakub Wilk odebrał piłkę składającemu się do dośrodkowania Damianowi Świerblewskiemu.
54' Wojciech Łuczak nie zrozumiał się z Tomaszem Nowakiem i piłką w polu karnym gospodarzy trafiła pod nogi naszych rywali.
52' Po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka z rogu piłkę w narożniku pola karnego dostał Łukasz Matusiak. Strzelił, ale trafił w rywala.
52' Róg dla Zagłębia po akcji Wojciecha Łuczaka.
51' Zamieszanie pod bramką Zagłębia po dośrodkowaniu Marcina Burkhardta z rogu. Akcję kończy strzał Grzegorza Tomasiewicza z dystansu. Broni Jakub Szumski.
51' Po dośrodkowaniu Grzegorza Tomasiewicza Kamil Wiktorski zablokował strzał Daniela Gołębiewskiego. Róg dla Pogoni.
49' Marcin Burkhardt dośrodkował z lewego skrzydła. Jakub Szumski złapał piłkę na 8. metrze.
47' Tin Matić faulował w ataku Arkadiusza Jędrycha.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa spotkania.
45+2' gwizdek Koniec pierwszej połowy meczu.
45+2' Daniel Chyła wybija piłkę po dośrodkowaniu Jakuba Wilka z rogu.
45+1' Grzegorz Tomasiewicz uprzedził Dawida Ryndaka i wybił piłkę na rzut rożny.
45+1' Damian Świerblewski dośrodkował z prawego skrzydła, a Michał Bajdur nie opanował piłki na 16. metrze.
44' Michał Bajdur strzelił z rzutu wolego w stojącego w murze Arkadiusza Najemskiego.
43' Michał Bajdur faulowany przez Tomasza Nowaka na 24. metrze od bramki.
43' Podobnie rozegrany korner. Piłka do tyłu do Dawida Ryndaka i za wysokie dośrodkowanie naszego prawego pomocnika.
42' I kolejny rzut rożny, po zablokowane zostało podanie Dawida Ryndaka.
42' Kontra sosnowiczan i róg po zablokowaniu podania Tina Maticia.
41' Miękka wrzutka Marcina Burkhardta z rzutu wolnego. Niema z końcowej linii strzelał Daniel Chyła. Piłkę odbija Jakub Szumski.
39' gol - piłka nożna 0:1 Z rzutu wolnego dośrodkował Jakub Wilk. Futbolówka trafiła na dalszy słupek pod nogi Arkadiusza Najemskiego, który uderzył po ziemi i pokonał Rafała Misztala.
38' Faul Arkadiusza Jędrycha na Tinie Maticiu po lewej stronie boiska.
37' Złe zagranie Łukasza Matusiaka. Piłka trafia do golkipera siedlczan.
36' Dawid Ryndak faulowany przez Michała Bajdura w środku boiska.
35' Niskie dośrodkowanie Michała Bajdura z rogu. Piłkarze Zagłębia przejęli piłkę, ale Tomasz Nowak źle zagrał w kontrze.
34' Róg dla Pogoni. Jakub Wilk zablokował wrzutkę Damiana Świerblewskiego.
34' Faul Tomasza Nowaka na Damianie Świerblewskim.
33' Jakub Wilk dośrodkował zbyt wysoko jak na możliwości Dawida Ryndaka.
31' Z narożnika boiska wrzucał Jakuba Wilk. Kamil Wiktorski przyjął piłkę na klatkę piersiową, ale nie miał już jak oddać strzału.
31' Po dośrodkowaniu Jakuba Wilka z lewej strony boiska. Arkadiusz Jędrych uprzedził Tina Maticia i wybił piłkę na róg.
30' Daniel Gołębiewski pomagał sobie ręką w opanowaniu piłki.
28' Martin Pribula zwiódł Damiana Świerblewskiego i uderzył z 16 metrów. Na linii bramkowej piłkę złapał Rafał Misztal.
27' Martin Pribula podał w pole karne do Tomasza Nowaka, któremu piłkę odebrał Grzegorz Tomasiewicz, a nasz pomocnik jeszcze sfaulował rywala.
26' Daniel Gołębiewski po podaniu Grzegorza Tomasiewicz strzelił nad bramką zza pola karnego.
25' Wojciech Łuczak zagrał na prawą stronę do Dawida Ryndaka, który szukał podaniem Tina Maticia. Akcję przerwał Arkadiusz Jędrych.
24' Damian Świerblewski powstrzymał szarżę Martina Pribuli.
23' Faul Dawida Ryndaka na Danielu Chyle.
22' Z rzutu rożnego dośrodkował Marcin Burkhardt. Głową zagrał Arkadiusz Jędrych, a akcję sfinalizował strzałem z przewrotki nad poprzeczką Daniel Gołębiewski.
21' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Dawid Ryndak za Roberta Bartczaka.
21' Róg dla Pogoni po interwencji Marcina Sierczyńskiego.
20' Daniel Gołębiewski z końcowej linii boiska zagrał piętą do Michała Bajdura, ale ten nie opanował piłki.
18' Robert Bartczak upadł na murawę. Wbiegli masażyści naszego zespołu i pokazali, że konieczna jest zmiana.
18' Kontra Zagłębia. Z piłką w pole karne wpadł Robert Bartczak, ale nie poradził sobie w fizycznym starciu z silniejszym rywalem.
17' Po dośrodkowaniu Michała Bajdura z rogu interweniował Kamil Wiktorski.
17' Daniel Gołębiewski wywalczył róg dla Pogoni.
16' Na skraju pola karnego Pogoni starły się dwie "ósemki" - Daniel Chyła i Robert Bartczak. Nasz zawodnik upadł, ale bez gwizdka.
16' Martin Pribula faulowany przez Tomasza Lewandowskiego jeszcze na połowie Zagłębia.
14' Michał Bajdur faulowany przez Marcina Sierczyńskiego.
14' Jakub Wilk dośrodkował z lewej strony boiska. Mateusz Żytko wybił piłkę głową na 25. metrze, a Łukasz Matusiak zakończył akcję niecelnym strzałem.
13' Wojciech Łuczak faulowany na połowie Pogoni.
12' Arkadiusz Najemski wybił piłkę na aut po dośrodkowaniu Michała Bajdura z lewego skrzydła.
11' Z rzutu rożnego zagrywał Jakub Wilk. Gracze Pogoni wybili piłkę do przodu.
11' Tomasz Lewandowski potknął się w polu karnym, dzięki czemu piłka dotarła do Martina Pribuli. Słowak uderzył pod poprzeczkę, a Rafał Misztal wybił piłkę na róg.
10' Szukamy pozytywów - już jest lepiej niż w marcowym meczu w Siedlcach. Wtedy od 9. minuty Pogoń prowadziła 2:0.
9' Tomasz Nowak zagrał w pole karne do Wojciecha Łuczaka, który wycofał futbolówkę na 18. metr do nadbiegającego Roberta Bartczaka, a ten uderzył po ziemi obok bramki.
8' Niecelnie z dystansu strzelał Tomasz Nowak.
7' Jakub Wilk wstrzelił piłkę w pole karne z lewego skrzydła, ale Wojciechowi Łuczakowi nie udało się w porę dostawić nogi.
5' Nieporozumienie pomiędzy stoperami Zagłębia i piłka ląduje poza boczną linią.
3' Po dośrodkowaniu Marcina Burkhardta z rzutu wolnego z kilku metrów strzelał Arkadiusz Jędrych. Piłka zmierzała przy słupku i wybił ją Jakub Szumski.
3' Michał Bajdur faulowany na 28. metrze.
2' Robert Bartczak przerwał akcję Daniela Chyły lewą stroną boiska.
1' gwizdek Gramy! Zaczęli gospodarze
0' 17:42 Już są! Sędziowska trójka pod kierownictwem Mateusza Złotnickiego wyprowadziła piłkarzy obu zespołów na boisko. Zagłębie dziś całe na czerwono. Pogoń w białych koszulkach i getrach oraz niebieskich spodenkach.
0' 17:40 W Siedlcach wszystko jest już przygotowane do meczu. Czekamy na pojawienie się na murawie zawodników i liczymy na to, że Zagłębie przyzwoicie zakończy ten rok.
0' 17:30 Zaplanowana przez Polsat Sport transmisja meczu, a także niezbyt przyjazne temperatury chyba odstraszyły od przyjścia na stadion wielu widzów. Na marcowym meczu Pogoni Siedlce z Zagłębiem Sosnowiec pojawiło się nieco więcej osób. Tamto spotkanie opóźniło się z uwagi na awarię elektryczności na stadionie, która szczególnie dała się we znaki ekipie Polsatu. Tym razem już chyba wyciągnięto wnioski z tamtych zaniedbań.
0' 17:20 Stawką dzisiejszego meczu jest, tylko albo aż, trzecie miejsce w I lidze przed przerwą zimową. Po wczorajszych meczach wyjaśniło się, że liderem pozostanie Chojniczanka Chojnice (36 punktów), a tuż za nią zimę spędzi GKS Katowice (35 punktów). Zagłębie będzie trzecie jeśli nie przegra w Siedlcach. W przeciwnym przypadku, sosnowiczanie spadną na czwartą pozycję. Przypomnijmy, że przed rokiem po 19 kolejkach Zagłębie było trzecie, miało 33 punkty i traciło trzy punkty do drugiej w tabeli Arki Gdynia.
0' 17:10 Zaledwie jednej zmiany w wyjściowym składzie dokonał szkoleniowiec Zagłębia w porównaniu do środowej porażki w Tychach. Konrada Budka, który zawinił przy dwóch golach dla rywali i zszedł już po pierwszej połowie, zastąpił Wojciech Łuczak. Nadal w odstawce znajdują się kapitan zespołu Sebastian Dudek, najstarszy w kadrze Krzysztof Markowski oraz Serb Žarko Udovičić.
0' 17:00 Witamy ze Stadionu Miejskiego w Siedlcach i zapraszamy na relację z ostatniego tegorocznego meczu piłkarzy Zagłębia.
Galeria zdjęć z meczu w SiedlcachGaleria zdjęć z meczu w Siedlcach Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z rozegranego w Siedlcach meczu 19. kolejki I ligi pomiędzy Pogonią a Zagłębiem Sosnowiec. » Czytaj więcej
Skrót z meczu w SiedlcachSkrót z meczu w Siedlcach Telewizja Polsat Sport, która przeprowadziła transmisję z meczu Pogoni Siedlce z Zagłębiem Sosnowiec, udostępniła w internecie skrót tego spotkania. » Czytaj więcej
Zwycięstwo na koniec rokuZwycięstwo na koniec roku Zagłębie przerwało serię czterech spotkań bez zwycięstwa i w ostatnim meczu w 2016 roku wygrało w Siedlcach z Pogonią 2:0. Bramki strzelili Arkadiusz Najemski (39') i Tomasz Nowak (90'). » Czytaj więcej