(59' 87. Tin Matić)

Rezerwowi:
36. Jakub Wiśniewski

Trener: Jacek Magiera
1:0 - Martin Pribula 3' 1:1 - Sebastian Zalepa 22' 1:2 - Žarko Udovičić 63' (s.) 1:3 - Szymon Sobczak 78'
22' Arkadiusz Najemski 67' Piotr Marciniec

90.0000
90+1' gwizdek Koniec sparingu!
83' Rzut wolny dla Zagłębia z lewej strony boiska. Po strzale Tomasza Nowaka Tomasz Libera wybija piłkę na róg.
78' gol - piłka nożna 1:3 Złe wyjście Wojciecha Fabisiaka do dośrodkowania. Piłkę przejął Szymon Sobczak i strzelił na pustą bramkę. Piłka po drodze jeszcze odbiła się od słupka.
73' zmiana Zmiana powrotna w Stali. Do gry wrócił Przemysław Lech, który zmienił Jakuba Żubrowskiego.
67' Obok bramki Stali strzelał Robert Bartczak.
67' żóta kartka Żółta kartka dla Piotra Marcińca za faul na Sławomirze Musioliku.
66' Rzut wolny dla Zagłębia z około 25 metrów. Po uderzeniu Tomasza Nowaka piłka odbija się od muru i wychodzi na róg.
63' gol samobójczy 1:2 Ładna bramka, szkoda, że niestety samobójcza. Wojciecha Fabisiaka zaskoczył Žarko Udovičić
60' Już w pierwszej akcji po zmianach w sytuacji sam na sam znalazł się Robert Bartczak. Tomasz Libera odbił piłkę na róg.
59' zmiana Zbiorowa zmiana w Zagłębiu - schodzi ośmiu graczy i wchodzi też ośmiu.
58' Rzut rożny dla Zagłębia. Po dośrodkowaniu Jakuba Wilka piłkę łapie Tomasz Libera.
55' Patryk Mularczyk i Jakub Wilk przeszkadzali sobie wzajemnie w oddaniu strzału zza pola karnego.
50' zmiana W przerwie byłą tylko jedna zmiana w Zagłębiu. Za Martina Pribulę wszedł Konrad Handzlik, natomiast Stal wymieniła ośmiu zawodników. Z pierwszego składu zostali tylko Krzysztof Kiercz i Jakub Żubrowski.
47' Rzut rożny dla Stali. Po dośrodkowaniu Damiana Bożka głową uderzał Michał Bierzało. Kapitalnie jedną ręką interweniował Wojciech Fabisiak, który jedną ręką odbił piłkę na kolejny róg.
46' gwizdek Zaczęła się druga część sparingu.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy.
42' zmiana Zmiana w Stali Mielec. Damian Bożek wszedł za Pawła Oziębłę.
38' Patryk Mularczyk dośrodkował w pole karne po rajdzie prawym skrzydłem, ale nikt nie zamknął akcji. Szkoda.
33' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Paweł Broniszewski za Sebastiana Dudka.
30' Prostopadłe podanie Sebastiana Łętochy do Mateusza Cholewiaka. W polu karnym szybszy był Wojciech Fabisiak.
29' Sebastian Dudek z rzutu wolnego trafił prosto w mur.
28' Sebastian Dudek faulowany na 20. metrze przed bramką Stali.
24' Zagłębie zagubione w defensywie. Po strzale Sebastiana Szczepańskiego piłka trafia w poprzeczkę
24' Błąd Łukasza Matusiaka i w sytuacji sam na sam znalazł się Jakub Żubrowski. Broni Wojciech Fabisiak.
22' gol - piłka nożna 1:1 Po dośrodkowaniu Pawła Oziębły z rzutu wolnego piłkę strzałem głową do bramki skierował Sebastian Zalepa.
22' żóta kartka Arkadiusz Najemski faulował Mateusza Cholewiaka po lewej stronie boiska. Rzut wolny dla Stali
16' Z lewej strony pola karnego uderzał lewą nogą Mateusz Cholewiak. Broni Wojciech Fabisiak.
13' Akcja Zagłębia prawą stroną. Po podaniu Arkadiusza Najemskiego po ziemi uderzał Jakub Wilk. Broni Marek Kozioł.
8' Sebastian Musiolik powalczył o piłkę z Sebastianem Zalepą przed polem karnym, odebrał piłkę rywalowi, ale strzelił po ziemi za lekko.
7' Kiks Łukasza Matusiaka przed polem karnym, ale na szczęście Sebastian Szczepański źle dośrodkował.
3' gol - piłka nożna 1:0 Prostopadła piłka w pole karne od Sebastiana Dudka i pewne wykończenie akcji przez Martina Pribulę, który posłał piłkę nad bramkarzem Stali.
1' gwizdek 16:07 Rozpoczął się mecz. Zaczęło Zagłębie.
0' 16:00 Witamy ze Stadionu Ludowego i zapraszamy na relację na żywo ze sparingu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a beniaminkiem I ligi Stalą Mielec.