(46' 16. Dawid Ryndak)
8. Robert Bartczak
18. Jakub Arak
(67' 87. Adrian Paluchowski)
1:0 - Łukasz Matusiak 32' 2:0 - Krzysztof Markowski 61' 3:0 - Łukasz Sołowiej 83'
65' Dawid Kaszok
90.0000
90' gwizdek Koniec sparingu.
89' Robert Błąkała obronił strzał Łukasza Matusiaka.
88' Była okazja na strzelenie czwartej bramki, ale Jakub Wilk źle podawał w kierunku Adriana Paluchowskiego.
83' gol - piłka nożna 3:0 Rzut wolny dla Zagłębia z lewej strony boiska. Po dośrodkowaniu Grzegorza Fonfary piłkę głową do bramki posłał Łukasz Sołowiej.
82' zmiana Czwarta zmiana w Nadwiślanie. Stefański za Kamila Bętkowskiego.
81' zmiana Dwie zmiany w obronie Zagłębia - Łukasz Sołowiej za Dimityra Wezałowa i Jovan Ninković za Žarko Udovičicia.
78' Grzegorz Fonfara wybija piłkę na rzut rożny.
75' Robert Błąkała obronił strzał Dawida Ryndaka z lewej strony pola karnego.
72' zmiana Trzy zmiany w Nadwiślanie. Przemysław Piwowarczyk za Dawida Ogrockiego. Patryk Widuch za Dawida Kaszoka i Mateusz Skrobol za Sławomira Musiolika.
71' W pole karne podawał Robert Bartczak, a Grzegorz Fonfara za długo zwlekał z oddaniem strzału i nic z akcji nie wyszło.
67' zmiana Trzy zmiany w Zagłębiu. Jakub Arak, Michał Bajdur i Sebastian Dudek opuszczają boisko, a pojawiają się na nim Adrian Paluchowski, Jakub Wilk i Carles Martinez.
65' żóta kartka Za dyskusję z sędzią żółtą kartkę obejrzał Dawid Kaszok.
61' gol - piłka nożna 2:0 Krzysztof Markowski zaczął akcję i skończył ją bramką. Najpierw był przechwyt piłki na połowie Nadwiślana, a na końcu strzał z pola karnego. Asystę zaliczył Robert Bartczak.
57' Z prawej strony boiska dośrodkował Grzegorz Fonfara. Jakub Arak wyskoczył nad rywala w polu karnym i oddał strzał głową. Świetnie na linii bramkowej interweniował Robert Błąkała.
55' Dawid Ogrocki huknął pod poprzeczkę zza pola karnego. Wojciech Fabisiak zdołał odbić piłkę na rzut rożny.
54' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka piłkę na róg wybił Szymon Jarosz.
53' Faul na Dawidzie Ryndaku z lewej strony boiska.
52' Rzut wolny dla Nadwiślana z około 30 metrów. Płaski strzał Kamila Bętkowskiego przechodzi obok bramki.
48' Dawid Ryndak gra na lewym skrzydle, a Robert Bartczak operuje w środku pomocy.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa.
46' zmiana Jedna zmiana przed drugą połową. Dawid Ryndak za Michała Fidziukiewicza.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu.
45' Po dośrodkowaniu Michała Bajdura niecelnie strzelał Jakub Arak.
42' Rzut wolny dla Zagłębia z lewej strony boiska. Sebastian Dudek płasko zagrywał przed pole karne do Žarko Udovičicia, ale w sfinalizowaniu akcji przeszkodził... sędzia.
40' Ależ podanie Łukasza Matusiaka. Prostopadłe, między obrońcami, idealnie do Michała Bajdura, a ten w sytuacji sam na sam strzela po ziemi obok wychodzącego z bramki Roberta Błąkały, ale tylko trafia w słupek.
38' Strzał Sebastiana Dudka zza pola karnego zablokowany przez Dawida Kaszoka.
33' Sosnowiczanie próbują pójść za ciosem. Žarko Udovičić dośrodkował po akcji lewym skrzydłem, a sytuację ratuje wybiciem na róg Mateusz Wójcik.
32' gol - piłka nożna 1:0 Z rzutu rożnego dośrodkował Sebastian Dudek. Jeden z graczy Nadwiślana wybił piłkę głowa z pola bramkowego. Futbolówka trafiła do stojącego na skraju pola karnego Łukasza Matusiaka, który przymierzył prawą nogą i piłka po rękach Roberta Błąkały wpadła do siatki.
30' Wreszcie składna akcja Zagłębia. Jakub Arak zagrał głową prostopadłą piłkę do Michała Fidziukiewicza, który postanowił zagrać przed bramkę do Michała Bajdura, ale szybszy był Mateusz Wójcik, który wybił piłkę na róg.
29' Po dośrodkowaniu Kamila Bętkowskiego z rzutu wolnego piłkę z pola karnego głową wybija Łukasz Matusiak.
28' Faul Grzegorz Fonfary na Mateuszu Wójciku i kolejny rzut wolny dla Nadwiślana.
27' Sebastian Dudek uderzył prawą nogą z półwoleja z około 18 metrów i Robert Błąkała z najwyższym trudem sparował piłkę zmierzającą pod poprzeczkę.
26' Lewą nogą z rzutu wolnego uderzył Kamil Bętkowski. Broni Wojciech Fabisiak
25' Mohamed Essam faulowany przez Sebastiana Dudka. Rzut wolny dla Nadwiślana z 25 metrów.
20' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka głową z około 5 metrów strzelał Dimityr Wezałow. Obok bramki.
18' Faul na Sebastianie Dudku i będzie rzut wolny dla Zagłębia z około 30 metrów.
16' Michał Bajdur ostro wszedł w rywala, ale sam przy tym bardziej ucierpiał.
9' Zza pola karnego strzelał Piotr Ceglarz. Broni Wojciech Fabisiak.
7' Po odbiorze piłki przez Sebastiana Dudka z piłką w pole karne wpadł Robert Bartczak, ale zamiast strzelać, wdał się w drybling i stracił futbolówkę.
4' Po podaniu Roberta Bartczaka w sytuacji sam na sam znalazł się Michał Fidziukiewicz, ale uderzył po ziemi prosto w nogi Roberta Błąkały.
2' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka piłkę wybija zawodnik Nadwiślana.
2' Jakub Arak wywalczył rzut rożny dla Zagłębia.
1' gwizdek Rozpoczął się sparing.
0' 11:58 Zapraszamy na relację na żywo z ostatniego sparingu przed wznowieniem rundy wiosennej.
Zdjęcia z meczu z NadwiślanemZdjęcia z meczu z Nadwiślanem Zapraszamy do oglądania zdjęć z dzisiejszego meczu sparingowego z Nadwiślanem Góra wygranego przez Zagłębie 3-0 po bramkach Łukasza Matusiaka, Krzysztofa Markowskiego oraz Łukasza Sołowieja. » Czytaj więcej