(62' Jovan Ninković)
Dawid Ryndak
(62' Sławomir Musiolik)
(62' Kamil Zalewski;
103' Dawid Witkowski)
(62' Łukasz Tumicz)
1:0 - Jakub Arak 3' 2:0 - Dariusz Rucki 18' (s.) 3:0 - Sebastian Dudek 36' 4:0 - Dawid Ryndak 39' 4:1 - Kamil Żołna 44' 4:2 - Mateusz Kubica 71' 4:3 - Marek Sobik 82' (k.) 4:4 - Dariusz Rucki 97' (k.)

Sędziowie: Rafał Rokosz
115.0000
115' gwizdek Koniec! Było już 4:0 dla Zagłębia, ale skończyło się 4:4.
103' zmiana Za Kamila Zalewskiego na plac gry wszedł Dawid Witkowski
97' gol - po karnym 4:4 Tym razem do piłki ustawionej na "wapnie" podszedł... strzelec drugiej bramki dla Zagłębia. Wojciech Fabisiak znów musiał schylać się po futbolówkę do siatki.
96' Drugi rzut karny dla Rekordu. Tym razem faulował Tomasz Szatan
91' gwizdek Po krótkiej przerwie zaczęły się dodatkowe minuty.
90' gwizdek Za nami druga część sparingu, ale to jeszcze nie koniec.
87' zmiana Za Krzysztofa Markowskiego na murawę wraca Arkadiusz Koprucki
82' gol - po karnym 4:3 Do ustawionej na 11. metrze piłki podszedł Marek Sobik. Wojciech Fabisiak wyczuł intencje strzelca, ale nie zdołał zapobiec utracie bramki.
81' Rzut karny dla Rekordu po faulu Kamila Zalewskiego.
71' gol - piłka nożna 4:2 Konrad Zaradny skiksował przed polem karnym Zagłębia. Piłkę przejął Mateusz Kubica i płaskim strzałem pokonał Wojciecha Fabisiaka.
62' zmiana 9 zmian w składzie Zagłębia. Z pierwszego składu został tylko Krzysztof Markowski
56' Zmiana w bramce Zagłębia - za Szymona Gąsińskiego wszedł Wojciech Fabisiak
46' gwizdek Zaczęła się druga część sparingu, który tak jak ostatnio ma składać się z trzech części 45+45+25 minut.
45' gwizdek Koniec pierwszej części sparingu
44' gol - piłka nożna 4:1 Składna akcja gości i po podaniu w pole karne w sytuacji sam na sam Kamil Żołna pokonał Szymona Gąsińskiego
39' gol - piłka nożna 4:0 Sebastian Dudek zagra prostopadłe podanie do Dawida Ryndaka, który wbiegł z futbolówką w pole karne, zwiódł rywala i pokonał bramkarza.
36' gol - piłka nożna 3:0 Do dwóch asyst Sebastian Dudek dokłada bramkę. Z lewej strony dośrodkował Daniel Kutarba, a Dudek nabiegł na piłkę i strzelił głową.
18' gol samobójczy 2:0 Z rzutu rożnego dośrodkował Sebastian Dudek, a Dariusz Rucki z Rekordu skierował piłkę do własnej siatki.
3' gol - piłka nożna 1:0 Faul na Grzegorzu Fonfarze około 25 metrów od bramki Rekordu. Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka z rzutu wolnego piłkę głową do siatki wpakował Jakub Arak.
1' gwizdek Rozpoczął się sparing pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Rekordem Bielsko-Biała. Zapraszamy na okrojoną relację na żywo.