18. Jakub Arak
(46' 77. Armin Mahović)

Sędziowie: Michał Zając (Sosnowiec)
90.0000
90' gwizdek Koniec meczu
87' Po dośrodkowaniu Kamila Zalewskiego głową w słupek uderzył Armin Mahović.
86' Ponownie przed szansą stanął Łukasz Tumicz, ale piłka po jego strzale otarła się o rywala i mamy rzut rożny.
84' Stuprocentowa szansa dla Łukasza Tumicza, ale znowu brakowało skuteczności i piłka minęła bramkę.
63' Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Tomasz Szatan strzelał przewrotką, piłka przeleciała nad bramkarzem, ale sprzed linii wybił ją Marcin Wodecki.
62' Jeszcze jedna zmiana w Zagłębiu - Dawid Witkowski (ostatnio Legia Warszawa) wszedł za Daniela Kutarbę.
56' gol - piłka nożna 2:1 Gospodarze ładnie pograli piłką i podwyższyli prowadzenie po strzale Damiana Nieśmiałowskiego.
52' Dziesięć zmian w drużynie Zagłębia przed drugą połową meczu. Udało nam się ustalić, że testowany Bośniak to Armin Mahović. Na prawej pomocy występuje natomiast Sławomir Musiolik z Fortecy Świerklany, który- jak wszystko na to wskazuje - już wkrótce będzie naszym zawodnikiem
46' gwizdek Po krótkiej przerwie zaczęła się druga połowa sparingu.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy
34' gol - piłka nożna 1:1 Jakub Arak wpadł z piłką w pole karne, minął interweniującego na przedpolu golkipera i posłał piłkę lewą nogą do pustej bramki.
31' Kolejna dobra okazja na wyrównanie. Po składnej akcji i strzale Huberta Tylca z dystansu piłka poszybowała tuż nad poprzeczką.
25' Na rozgrzewkę udali się rezerwowi Zagłębia. Wygląda na to, że po przerwie wejdzie całkiem nowa jedenastka.
16' Dobra szansa dla Zagłębia. Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka z rzutu wolnego Jakub Arak uwolnił się spod opieki obrońcy i strzelił głową w boczną siatkę,
12' gol - piłka nożna 1:0 .Rzut wolny dla GKS-u z około 22 metrów po faulu Łukasza Matusiaka. Do piłki podszedł Marcin Wodecki, strzelił nad murem i piłka wpadła do bramki mimo interwencji naszego bramkarza.
10' Nie będzie klasycznej relacji na żywo, tylko będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach.
1' gwizdek Początek sparingu