13. Tomasz Szatan
27. Przemysław Mizgała
9. Mateusz Wrzesień
31. Łukasz Tumicz
0:1 - Rafał Kujawa 17' 0:2 - Rafał Kujawa 34' 1:2 - Sławomir Jarczyk 37' 2:2 - Krzysztof Markowski 54' 2:3 - Paweł Szołtys 69'
36' Mateusz Kamiński

90.0000
90' gwizdek Koniec sparingu.
85' Świetna okazja do wyrównania! Mateusz Wrzesień podał w pole karne do Łukasza Tumicza, który przyjął piłkę i oddał strzał prawą nogą. Niestety, minimalnie nad poprzeczką.
69' gol - piłka nożna 2:3 Rzut rożny dla gości. Dośrodkował Krzysztof Bodziony, a Mateusza Matrackiego pokonał Paweł Szołtys.
60' zmiana Zbiorowa zmiana w drużynie gości. Na boisko wchodzi pięciu nowych graczy.
57' Marcin Sierczyński podał w pole karne do Dawida Ryndaka, a ten w dobrej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczką.
54' gol - piłka nożna 2:2 Z narożnika boiska dośrodkował Łukasz Tumicz, a były zawodnik GKS-u Krzysztof Markowski skierował piłkę głową do bramki.
53' Strzał Dawida Ryndaka zza pola karnego i Antonin Buczek paruje piłkę na rzut rożny.
48' W Zagłębiu na drugą połowę wyszła kompletnie inna jedenastka.
46' gwizdek Zaczęła się druga część spotkania.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu.
37' gol - piłka nożna 1:2 Rzut wolny dla Zagłębia z lewego skrzydła. Dośrodkował Miłosz Kozak. Jeden z zawodników gości podbił piłkę głową w polu karnym w kierunku Sławomira Jarczyka, a ten wpakował ją do bramki z kilku metrów. Trzeci gol i trzeci głową w dzisiejszym sparingu.
36' żóta kartka Żółta kartka dla Mateusza Kamińskiego za faul na Miłoszu Kozaku.
35' Powinno być 0:3. Bartosz Sobotka zagrał pikę po ziemi z lewego skrzydła, a Kamil Bętkowski skiksował z 5 metrów.
34' gol - piłka nożna 0:2 Alan Czerwiński dośrodkował z prawej strony boiska. Jeszcze bardziej bierna postawa obrońców niż przy pierwszej bramce i Rafał Kujawa znowu ze spokojem pakuje piłkę głową do siatki.
31' Prostopadłe podanie w pole karne Zagłębia do Krzysztofa Wołkowicza i Sławomir Jarczyk wślizgiem nie pozwala zawodnikowi gości wyjść sam na sam.
17' gol - piłka nożna 0:1 Dośrodkowanie z lewej strony boiska. Bierna postawa obrońców i bramkarza Zagłębia i Rafał Kujawa pakuje piłkę z bliska głową do siatki.
7' Dobra okazja dla Zagłębia, ale Jakub Arak źle przyjął piłkę w polu karnym i obrońca rywali zdołał go zablokować. Tylko rzut rożny.
4' W pierwszej połowie gra teoretycznie gorszy skład Zagłębia. Dwóch zawodników jest testowanych - 23-letni obrońca Bartosz Tyktor (ostatnio UKP Zielona Góra) i 20-letni pomocnik Patryk Lipski (ostatnio Ruch II Chorzów)
1' gwizdek Rozpoczął się sparing.