9. Mateusz Wrzesień
17. Łukasz Tumicz
(67' 14. Wojciech Wojcieszyński)
0:1 - Marcin Wodecki 23' (k.) 0:2 - Maciej Kowalczyk 33'
34' Krzysztof Markowski 76' Wojciech Wojcieszyński
(13' 25. Bartosz Rutkowski;
84' 11. Dawid Dzięgielewski)
88. Marcin Wodecki
23. Maciej Kowalczyk
(46' 28. Mateusz Mączyński)

90.0000
90+1' gwizdek Koniec sparingu
77' Po strzale Marcina Wodeckiego z rzutu wolnego piłka trafia w poprzeczkę.
76' żóta kartka Żółta kartka dla Wojciecha Wojcieszyńskiego za zagranie ręką
46' zmiana Przed drugą połową po dwie zmiany w obu zespołach. Zmienili się bramkarze i po jednym zawodniku z pola. W Zagłębiu za Tomasza Szatana wszedł Miłosz Kozak, który przesunął się na lewe skrzydło, a zwolnione miejsce na "dziesiątce" zajął Łukasz Tumicz. Najbardziej wysuniętym do przodu jest Mateusz Wrzesień. Z kolei w GKS-ie zszedł Maciej Kowalczyk, a wszedł Mateusz Mączyński. Do ataku przesunął się Marcin Wodecki, na lewą pomoc przeszedł Marcin Radzewicz, którego na lewej obronie zamienił właśnie Mączyński.
46' gwizdek Zaczęła się druga część meczu
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy
34' żóta kartka Żółta kartka dla Krzysztofa Markowskiego za faul na Macieju Kowalczyku
33' gol - piłka nożna 0:2 Fatalny błąd Kamila Zalewskiego, który ze środka boiska podał piłkę wprost pod nogi Macieja Kowalczyka, a ten ruszył w stronę bramki i w sytuacji sam na sam pokonał Wojciecha Fabisiaka.
24' Blisko drugiej bramki dla gości. Pavol Ruskovský wstrzelił piłkę z prawej strony boiska, a po interwencji Krzysztofa Markowskiego futbolówka odbiła się od poprzeczki.
23' gol - po karnym 0:1 Płaski strzał lewą nogą Marcina Wodeckiego. Wojciech Fabisiak rzucił się w drugą stronę i jest gol dla Tychów
22' Pavol Ruskovský sfaulowany w polu karnym Zagłębia i arbiter dyktuje "jedenastkę"
1' gwizdek Na bocznym boisku rozpoczął się sparing pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a GKS-em Tychy.