(76' 16. Dawid Ryndak)
9. Jakub Arak
1:0 - Łukasz Tumicz 63' 1:1 - Marcin Marko 71'

90.0000
90' gwizdek Koniec sparingu. Remisujemy z Przemszą Siewierz 1:1
76' zmiana Za Tomasza Szatana na boisko powrócił Dawid Ryndak
71' gol - piłka nożna 1:1 Wyrównującą bramkę dla Przemszy strzelił Marcin Marko
65' zmiana Za Dawida Ryndaka na boisko wszedł drugi trener Zagłębia Daniel Wojtasz.
63' gol - piłka nożna 1:0 W końcu bramka! Łukasz Tumicz daje Zagłębiu prowadzenie strzałem prawą nogą z około 16 metrów
62' Po strzale Łukasza Tumicza zza pola karnego piłka trafiła w pooprzeczkę
46' gwizdek Rozpoczęła się druga odsłona sparingu
46' zmiana Jedna zmiana w składzie Zagłębia. Za Filipa Kazimierczyka wszedł Łukasz Tumicz.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu
11' Po strzale lewą nogą Filipa Kazimierczyka zza pola karnego piłka trafiła w poprzeczkę.
1' Rozpoczął się sparing Zagłębia Sosnowiec z Przemszą Siewierz. Będziemy informowali o najważniejszych wydarzeniach (bramki, kartki, zmiany)