3. Radosław Kursa
24. Michal Farkas
30. Konrad Budek

Trener: Mirosław Smyła
48' Paweł Szutenberg 79' Tomasz Szatan 87' Maciej Ropiejko

Trener: Wiesław Bańkosz
Sędziowie: Dawid Pająk - Sławomir Steczko. Sebastian Widlarz (Wadowice)
90.0000
90+4' gwizdek Po 48 minutach i 20 sekundach gry kończy się druga połowa meczu.
90+3' Wrzutka Marcina Sierczyńskiego z prawego skrzydła, a Dawid Ryndak nie zdołał zamknąć akcji.
90+2' Sebastian Dudek bawi się na własnej połowie z rywalami, a czas ucieka.
90' doliczony czas +3
90' zmiana Czwarta zmiana w Kotwicy. Konrad Korczyński za Konrada Mularczyka.
89' Przemysław Mizgała błysnął umiejętnościami technicznymi, ale po jego dośrodkowaniu nikt nie sfinalizował akcji.
87' żóta kartka Żółta kartka dla Macieja Ropiejki za faul na Tomaszu Szatanie.
86' zmiana Trzecia zmiana w Kotwicy. Mateusz Świechowski za Patryka Skóreckiego.
84' Kontra Zagłębia. Dawid Ryndak zagrał na lewo do Huberta Tylca, który zagrał na środek pola karnego do Jakuba Araka. Niestety, nasz najlepszy strzelec nie potrafił oddać strzału w tej dobrej sytuacji.
83' Prostopadłe podanie Krzysztofa Bułki w pole karne, Daniel Kutarba blokuje Macieja Ropiejkę i piłka trafia w ręce Wojciecha Fabisiaka.
81' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka głową strzelał Krzysztof Markowski i trafił w poprzeczkę!
80' Dawid Ryndak minął dwóch rywali na prawej stronie boiska i gdy już wpadał w pole karne, natknął się na Jakuba Poznańskiego, który wybił piłkę na róg.
80' To było czwarte upomnienie Tomasza Szatana w tym sezonie, co oznacza, że nie zagra za tydzień w Niepołomicach.
79' żóta kartka Żółta kartka dla Tomasza Szatana za faul na Patryku Skóreckim.
77' Lekki strzał Patryka Skóreckiego z około 25 metrów. Spokojnie broni Wojciech Fabisiak.
76' Do piłki podbiegł Sebastian Dudek, kopnął prawą nogą i trafił w górną część siatki.
75' Faul Pawła Szutenberga na Przemysławie Mizgale i mamy rzut wolny z około 25 metrów.
73' Za mocne dośrodkowanie Marcina Sierczyńskiego z prawej flanki.
73' Dośrodkowana przez Sebastiana Dudka piłka nie przechodzi pierwszego gracza stojącego w polu karnym.
72' Faul Krzysztofa Bułki na Marcinie Sierczyńskim przy bocznej linii boiska.
71' Po dośrodkowaniu Krzysztofa Bułki piłkę z pola karnego wybija Tomasz Szatan.
70' Krzysztof Bułka od razu pobiegł do narożnika boiska, dośrodkował w pole karne, a Michał Danilczyk uderzał z około 10 metrów i po bloku będzie kolejny róg.
69' zmiana Druga zmiana w Kotwicy. Krzysztof Bułka za Tomasza Rydzaka.
69' Strzał Konrada Mularczyka zza pola karnego i po rykoszecie piłka wychodzi na róg.
67' Ponownie dośrodkował Sebastian Dudek i tym razem piłkę wybił Konrad Mularczyk.
67' Z rogu dośrodkował Sebastian Dudek i będzie kolejny korner.
66' zmiana Trzecia zmiana w Zagłębiu - Jakub Arak za Łukasza Tumicza.
66' Daniel Kutarba wywalczył rzut rożny dla Zagłębia.
66' Łukasz Tumicz zbyt mocno dośrodkował piłkę z prawej strony boiska po podaniu Dawida Ryndaka
64' Bez zagrożenia pod bramką Zagłębia po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.
64' I już w swojej pierwszej akcji Maciej Ropiejko oddaje w polu karnym strzał, po którym Kotwica ma róg.
63' zmiana Pierwsza zmiana w Kotwicy - Maciej Ropiejko za Krzysztofa Biegańskiego.
63' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka z rzutu rożnego piłkę wybija Michał Danilczyk.
62' Po ponad godzinie gry wreszcie pierwsza akcja Zagłębia, po której kibice biją brawo. Tomasz Szatan po wyłożeniu piłki przez Przemysław Mizgałę, a wcześniej po podaniu od Marcina Sierczyńskiego, oddaje celny strzał na bramkę. Piłkę na róg wybija Patryk Kamola.
61' Krzysztof Biegański przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewej strony boiska nie tyle trafia w mur, co wręcz podaje piłkę stojącemu w murze Sebastianowi Dudkowi.
60' Teraz nie popisał się główny arbiter, który dopatrzył się jakiegoś wyimaginowanego faulu na Łukaszu Cebulskim.
60' Sędzia podniósł chorągiewkę po podaniu Sebastiana Dudka do Daniela Kutarby. Jak arbiter dopatrzył się w tej akcji spalonego?
58' Ostre dośrodkowanie Huberta Tylca z lewej flanki, do którego nie dochodzi Dawid Ryndak.
55' Hubert Tylec lepszy w starciu z Tomaszem Rydzakiem pod polem karnym sosnowiczan.
53' Nieporozumienie między Łukaszem Tumiczem i Przemysławem Mizgałą. Piłka w rękach Patryka Kamoli.
52' Przemysław Mizgała dośrodkował z prawego skrzydła, a znowu głową w polu karnym interweniował Kacper Chruściński.
51' Faul Michała Danilczyka na Dawidzie Ryndaku. Chyba za to też powinna być żółta kartka, ale sędzia jest wyrozumiały.
50' Po dośrodkowaniu Daniela Kutarby z lewej strony boiska dosyć dziwny strzał głową Łukasza Tumicza.
48' żóta kartka Żółta kartka dla Pawła Szutenberga za faul na Łukaszu Tumiczu.
48' Strata Sebastiana Dudka w okolicy środka boiska. Piłkę przejmuje Krzysztof Biegański, ale przy próbie strzału trafia w Sławomira Jarczyka.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa meczu.
46' zmiana Dwie zmiany w Zagłębiu przed drugą połową. Za Miłosza Kozaka wchodzi Dawid Ryndak, a za Piotra Giela Przemysław Mizgała.
45+1' gwizdek Po 45 minutach i 12 sekundach sędzia Dawid Pająk zakończył pierwszą połowę meczu.
45+1' Po stracie Piotra Giela z piłką ruszył prawym skrzydłem Patryk Skórecki, wbiegł w pole karne, ale strzelił daleko od bramki.
44' Piotr Giel po akcji lewą stroną wyłożył piłkę na linię pola karnego do Huberta Tylca, a ten z pierwszej piłki strzelił płasko niecelnie.
44' Po wrzutce Krzysztofa Biegańskiego piłkę pewnie łapie Wojciech Fabisiak.
43' Krzysztof Biegański rzucił piłkę na lewą stronę do Patryka Skóreckiego, a powracający Sławomir Jarczyk zdołał wybić piłkę na róg.
41' Po składnej akcji Kotwicy Krzysztof Biegański zagrał z prawej strony pola karnego wzdłuż linii bramkowej, ale Konrad Mularczyk nie zdołał dojść do podania.
39' Była szansa na dobrą akcję, ale Tomasz Szatan podał piłkę na aut.
39' Krzysztof Biegański minął Daniela Kutarbę, ale zagrał piłkę już spoza boiska.
38' Świetne podanie od Miłosza Kozaka w pole karne. Do piłki dopadł Łukasz Tumicz i z około 12 metrów uderzył lewą nogą tuż nad poprzeczką.
37' Zagłębie miało aut na wysokości 30. metra przed bramką Kotwicy. Zamiast grać do przodu, zagrało do stopera, a potem do bramkarza. Jaki w tym sens?
35' Kotwica głęboko cofnięta się broni, a Zagłębie próbuje sforsować kołobrzeski autobus. Na razie bez efektu.
31' Sebastian Dudek zagrał długą piłkę na prawe skrzydło do Huberta Tylca, ale ten nie był w stanie dobiec do futbolówki.
28' Na meczu jest Artur Płatek, niegdyś trener klubów z Ekstraklasy, a obecnie skaut Borussii Dortmund
27' Wrzutka Marcina Sierczyńskiego w kierunku Łukasza Tumicza. W polu karnym Kotwicy górą był Kacper Chruściński.
25' Po dośrodkowaniu Patryka Pietrasa z rzutu wolnego w polu karnym skiksował Michał Danilczyk.
25' Dziwna decyzja sędziego, który podyktował rzut wolny dla Kotwicy z prawej strony boiska
24' Mało ładu i składu jak na razie na boisku.
21' Hubert Tylec dośrodkował z prawego skrzydła, a Kacper Chruściński wygrał walkę w powietrzu z Miłoszem Kozakiem.
20' Tomasz Rydzak rozegrał akcję z Krzysztofem Biegańskim, który zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ta wyszła poza końcową linię boiska.
17' Jakub Poznański po podaniu Konrada Mularczyka z lewej strony boiska strzela obok słupka z około 8 metrów.
17' Dośrodkowanie z rogu zablokowane przez Marcina Sierczyńskiego, a przy poprawce udanie interweniował Sławomir Jarczyk.
17' Marcin Sierczyński zablokował Krzysztofa Biegańskiego i Kotwica ma drugi rzut rożny.
15' Była okazja na dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale sędzia uznał, że Daniel Kutarba był na spalonym.
14' Próbującego przedzierać się lewą stroną boiska Miłosza Kozaka powstrzymał Patryk Skórecki.
12' Błąd Sebastiana Dudka ale Patryk Skórecki nie potrafił opanować piłki na 25. metrze po podaniu Krzysztofa Biegańskiego.
9' Strzał Sebastiana Dudka z około 30 metrów. Piłka odbiła się rykoszetem od jednego z rywali, zwolniła i wpadła w ręce Patryka Kamoli.
9' Michał Danilczyk zagrał długą piłkę z własnej połowy, ale nie doszedł do niej żaden z kolegów z Kotwicy. Zacznie Wojciech Fabisiak.
6' Po pierwszym rogu dla Kotwicy bez zagrożenia pod bramką Zagłębia.
6' Z prawej strony boiska dośrodkował Patryk Pietras. W zamieszaniu podbramkowym głową strzelał Patryk Skórecki i Wojciech Fabisiak zmuszony do wybicia piłki na róg.
5' Kiks Wojciecha Fabisiaka i aut dla Kotwicy na wysokości pola karnego.
4' Krzysztof Biegański na spalonym po zagraniu Michała Danilczyka.
2' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka z rogu piłka wróciła w okolice narożnika boiska. Dudek odegrał do Daniela Kutarby, który wrzucił piłkę lewą nogą, a Łukasz Tumicz zdaniem sędziego faulował rywala.
2' Z rzut wolnego dośrodkował Hubert Tylec. Kiks Kacpra Chruścińskiego i mamy róg.
1' Pierwszy faul w meczu. Patryk Pietras przewrócił Tomasza Szatana.
1' gwizdek 16:01 Gramy! Zaczęło Zagłębie
0' 15:58 Jan Kiepura śpiewa o brunetkach i blondynkach, a piłkarze pojawili się na boisku. Zagłębie zagra dzisiaj w niemal jednolitych białych strojach (wyjątkiem są czarne prawe rękawy w koszulkach), a Kotwica oficjalnie na niebiesko, choć kolor koszulek i spodenek bardziej wygląda nam na błękit i kojarzy się z morze, tak jak zresztą Kołobrzeg. Sędziowska trójka w seledynowych trykotach.
0' 15:55 Za chwilę ruszamy. Niestety, wydaje się, że liczba wszystkich kibiców obecnych na stadionie niewiele różni się od sumy numerów zawodników wyjściowych jedenastek (patrz - wpis z 15:35)
0' 15:50 Żadna z czterech drużyn, które przed tą kolejką zajmowały w tabeli miejsca przed Zagłębiem, nie zdobyła w 16. kolejce kompletu punktów. Energetyk ROW Rybnik bezbramkowo zremisował z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Taki sam wynik padł w meczu MKS-u Kluczbork z Puszczą Niepołomice, a liderujący tabeli po 15 kolejkach Rozwój Katowice przegrał 0:2 w Pruszkowie. Jeśli Zagłębie dzisiaj wygra, to awansuje na czwartą pozycję i będzie traciło do lidera zaledwie jeden punkt.
0' 15:40 Już jest lepiej niż podczas poprzedniego meczu z Kotwicą na Stadionie Ludowym - udało się włączyć oświetlenie. Tym, którzy nie wiedzą, o czym mowa, przypominamy, że 3 września 2008 graliśmy z kołobrzeżanami na Stadionie Ludowym i wystąpiły olbrzymie problemy z odpaleniem jupiterów. Pierwszą połowę udało się dokończyć przy zapadającym zmroku, ale przerwa przedłużyła się do godziny. O tym, co działo się wtedy na boisku, na razie nie będziemy pisać, żeby nie zapeszać.
0' 15:35 Przegrywamy z Kotwicą 296 - 369 jeśli chodzi o... sumę numerów zawodników pierwszych składów. W drużynie z Kołobrzegu występuje aż trzech piłkarzy z dwucyfrowymi numerami zaczynającymi się od dziewiątki. Kiedyś były normalne numery, od 1 do 11, ewentualnie od 1 do 23, a teraz zaczęły się takie dziwolągi.
0' 15:30 Po rewolucji, jakiej dokonał Mirosław Smyła przed meczem ze Zniczem Pruszków, tym razem tylko jedna zmiana w wyjściowym składzie, na dodatek wymuszona kartkami. Wolne ma dzisiaj Łukasz Matusiak, którego w pierwszej jedenastce zastąpił nieobecny 10 dni temu z tego samego powodu Sebastian Dudek. Zaczynamy trzema młodzieżowcami. Na bramce Wojciech Fabisiak, a po bokach pomocy Miłosz Kozak oraz Hubert Tylec.
0' 15:20 Witamy ze Stadionu Ludowego i zapraszamy na relację na żywo ze spotkania 16. kolejki II ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Kotwicą Kołobrzeg.
ZSTV: Skrót meczu z KotwicąZSTV: Skrót meczu z Kotwicą Prezentujemy materiał wideo zarejestrowany podczas meczu 16. kolejki II ligi, w którym Zagłębie Sosnowiec bezbramkowo zremisowało z Kotwicą Kołobrzeg. Na początku filmu apel kibiców w sprawie zbliżających się wyborów. » Czytaj więcej
Trzecia galeria z meczu z KotwicąTrzecia galeria z meczu z Kotwicą Zapraszamy do oglądania trzeciej galerii zdjęć z meczu z Kotwicą Kołobrzeg. » Czytaj więcej
Łukasz Tumicz: Nikt się przed nami nie położyŁukasz Tumicz: Nikt się przed nami nie położy - Trzeba zapierdalać w każdym meczu, niezależnie czy przyjeżdżają Trąbki Wielkie, czy jakaś klasowa drużyna - powiedział Łukasz Tumicz po pierwszym wyjeździe w tym sezonie, z którego Kotwica wraca do siebie bez straconej bramki. » Czytaj więcej
Krzysztof Markowski: W tej lidze każdy traci punktyKrzysztof Markowski: W tej lidze każdy traci punkty - Też jesteśmy źli na siebie, ale trzeba podnieść głowę i walczyć dalej - powiedział Krzysztof Markowski po bezbramkowo zremisowanym meczu z Kotwicą Kołobrzeg. » Czytaj więcej
Galeria zdjęć z meczu Zagłębie - KotwicaGaleria zdjęć z meczu Zagłębie - Kotwica Prezentujemy kolejną porcję fotografii wykonanych podczas meczu Zagłębia Sosnowiec z Kotwicą Kołobrzeg. Zapraszamy do oglądania. » Czytaj więcej
Mirosław Smyła: Widzę, jak zawodnicy to przeżywająMirosław Smyła: Widzę, jak zawodnicy to przeżywają - Raz wygląda to lepiej, raz gorzej, ale zdobywamy punkty i jesteśmy trzy oczka od pierwszego miejsca - podsumował formę Zagłębia trener Mirosław Smyła, który przyznał też, że drużyna nie zrealizowała planu na mecz z Kotwicą. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu z KotwicąZdjęcia z meczu z Kotwicą Zapraszamy do oglądania pierwszej galerii zdjęć z meczu Zagłębie Sosnowiec - Kotwica Kołbrzeg zakończonego bezbramkowym remisem.  » Czytaj więcej
Bez pomysłu, bez emocji, bez goliBez pomysłu, bez emocji, bez goli Beznadziejnie grające Zagłębie zremisowało 0:0 z Kotwicą Kołobrzeg, nie wykorzystało potknięć drużyn z czołówki tabeli i spadło na siódme miejsce w tabeli. » Czytaj więcej