(46' Kapusta)
17. Solomon Mawo
(61' 7. Mateusz Filip)

90.0000
90' gwizdek Koniec sparingu
86' gol - piłka nożna 1:1 Marcin Rozumek strzałem z około 20 metrów doprowadza do wyrównania.
67' zmiana Za Krzysztofa Kaliciaka na boisko wszedł Jan Grzesik.
64' gol samobójczy 1:0 Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Łukasz Grube, a Dawid Wieliczko zaskoczył własnego bramkarza i skierował piłkę klatką piersiową do swojej bramki.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga polowa sparingu
46' zmiana Jedna zmiana przed drugą połową meczu. Za Sławomira Jarczyka wszedł Artur Derbin
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu. Niestety, nie padła w niej żadna bramka.
5' Drugi dzisiejszy sparing odbywa się na bocznym boisku.
1' gwizdek Zaczął się sparing pomiędzy Zagłębiem a Concordią.
Druga galeria zdjęć z meczu z ConcordiąDruga galeria zdjęć z meczu z Concordią Zapraszamy do oglądania drugiej galerii zdjęć z wczorajszego sparingu z Concordią Knurów zakończonego wynikiem 1:1. » Czytaj więcej
Galeria zdjęć z meczu z ConcordiąGaleria zdjęć z meczu z Concordią Zapraszamy do oglądania zdjęć z drugiego rozegranego w dniu dzisiejszym meczu kontrolnego Zagłębia, w którym rywalem naszej drużyny była Concordia Knurów. » Czytaj więcej