25. Mateusz Wrzesień
(70' 28. Krzysztof Kaliciak)

26. Łukasz Grube
6. Filip Kazimierczyk

1:0 - Wojciech Wojcieszyński 11' 2:0 - Rafał Jankowski 38' (k.) 2:1 - Filip Wiśniewski 41'
37' Seweryn Caputa 84' Damian Zdolski
(46' 20. Karol Lewandowski;
81' 21. Patryk Mgłosiek)

90.0000
90+1' gwizdek Koniec sparingu
90' zmiana Dwie zmiany w drużynie z Bielska-Białej. Jakub Góralczyk i Bartosz Wójcik w miejsce Ariela Dzionski i Kamila Karcza.
86' zmiana Marcin Habdas zmienia Seweryna Caputę.
84' żóta kartka Żółty kartonik dla Damiana Zdolskiego za faul na Grzegorzu Arlukowiczu.
83' Łukasz Matusiak sfaulował Uzomę Luke przed polem karnym. Z rzutu wolnego lewą nogą strzelił Damian Zdolski, a Mateusz Struski spokojnie interweniował.
81' zmiana Okazało się, że powodem nietypowego zachowania napastnika gości była kontuzja lewej nogi. Karol Lewandowski schodzi z boiska w asyście masażysty, a do gry wchodzi Patryk Mgłosiek.
80' Goście szli z kontrą na bramkę Zagłębia. Uzoma Luke podał do Karola Lewandowskiego, ale ten nagle zaczął skakać na jednej nodze i położył się na boisku.
70' zmiana Za Rafała Jankowskiego na boisku melduje się Krzysztof Kaliciak.
64' zmiana Dwie zmiany w Zagłębiu. Sławomir Jarczyka za Radosława Kursę i Łukasz Tumicz za Jana Grzesika.
62' Znowu świetna parada naszego golkipera. Zza pola karnego przymierzył Seweryn Caputa. Piłka zmierzała okolice okienka, a Mateusz Struski wybił ją ręką nad bramkę.
61' Niespełna minutę po wejściu na boisko po podaniu Kamila Karcza strzela Uzoma Luke i Mateusz Struski odbija piłkę nogą na róg.
61' zmiana Dwie zmiany w ekipie z Bielska. Sebastian Kopeć za Kamila Sornata i Uzoma Luke za Filipa Wiśniewskiego
60' Kolejna szansa przed Rafałem Jankowskim i ponownie zbyt lekki strzał po podanuu Jana Grzesika.
56' Tym razem pogubił się obrońca gości Kamil Sornat, który za krótko zagrał piłkę głową. Przejął ją Rafał Jankowski, wbiegł w pole karne, ale strzelił za lekko i Krzysztof Kozik pewnie złapał piłkę.
50' Ależ sytuacja! Wojciech Wojcieszyński dośrodkował z rzutu rożnego, a Michał Grudniewski uciekł kryjącemu go rywalowi i nie trafił czysto głową w piłkę z około 5 metrów.
46' zmiana W przerwie była tylko jedna zmiana w BKS-ie - za Rafała Łybyka wszedł Karol Lewandowski. Zagłębie na razie bez zmian, ale przypominamy, że dzisiaj w planach mamy dwa sparingi.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa sparingu.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy spotkania.
41' gol - piłka nożna 2:1 Kontaktowa bramka dla bielszczan. Marcin Czaicki wstrzelił piłkę w pole karne z lewej strony boiska, a Filip Wiśniewski zamknął akcję strzałem z bliska.
38' gol - po karnym 2:0 Rafał Jankowski wykorzystał kolejną "jedenastkę" w zimowych sparingach i prowadzimy 2:0
38' Mateusz Wrzesień znowu okazał się za szybki dla piłkarzy III-ligowca. Jeden z nich sfaulował Września w polu karnym i arbiter wskazał na wapno.
37' żóta kartka Dobrze zapowiadająca się kontra Zagłębia zapoczątkowana ośmieszeniem dwóch graczy gości przez Rafała Jankowskiego przy bocznej linii boiska, ale Seweryn Caputa nie wytrzymał i pociągnął za koszulkę Mateusza Września, za co obejrzał żółtą kartkę
30' Błąd Jovana Ninkovicia, który za lekko podał piłkę do Mateusza Struskiego. Piłkę przejął Filip Wiśniewski, minął naszego bramkarza i oddał strzał na bramkę, ale Serb zdążył naprawić swoją pomyłkę i powstrzymał strzał bielszczanina przed linią bramkową.
11' gol - piłka nożna 1:0 W końcu Zagłębie strzeliło bramkę z akcji! Z prawej strony boiska dośrodkowa Marcin Sierczyński, a Wojciech Wojcieszyński wyskoczył na około 10. metrze i posłał futbolówkę głową do bramki gości.
8' Swój pierwszy sparing w barwach Zagłębia gra Mateusz Wrzesień. Były zawodnik Floty Świnoujście gra na boku pomocy. Rozpoczął po lewej stronie, a przed chwilą zamienił się z Janem Grzesikiem i przeszedł na prawą stronę.
1' gwizdek 13:02 Rozpoczął się sparing. Zaczęło Zagłębie.
0' 12:55 Witamy ze Stadionu Ludowego i zapraszamy na relację ze sparingu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a BKS-em Stalą Bielsko-Biała.
Sparingi z BKS-em i z ConcordiąSparingi z BKS-em i z Concordią W dni jutrzejszym Zagłębie rozegra ostatnie mecze sparingowe przed rozpoczynającą się za tydzień rudną wiosenną. Rywalami naszej drużyny będą BKS Stal Bielsko-Biała oraz Concordia Knurów. » Czytaj więcej