23.  Hubert Tylec
(46' 16. Jan Grzesik)
31. Łukasz Tumicz
(46' 11. Rafał Jankowski)

1-0 - Łukasz Tumicz 8' 1-1 - Radosław Kursa 9' (s.) 2-1 - Krzysztof Kaliciak 33' (k.) 3-1 - Rafał Jankowski 73' (k.)

90.0000
90' gwizdek Koniec meczu. Zagłębie pokonało Ruch Radzionków 3:1
73' gol - po karnym 3-1 Po faulu na Krzysztofie Kaliciaku karnego pewnie trafia Rafał Jankowski posyłając piłkę po ziemi obok słupka.
66' Struski broni strzał Janczarka z karnego, a dobitka trafia w poprzeczkę.
65' Rzut karny dla Radzionkowa po faulu Jana Grzesika
46' Aż 8 zmian w drużynie Zagłębia. Z graczy którzy rozpoczęli spotkanie na boisku w drużynie Zagłębia widzimy tylko Jarczyka, Kaliciaka i Wojcieszyńskiego.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa sparingu z Ruchem Radzionków
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy meczu.
33' gol - po karnym 2-1 Po faulu na Łukaszu Tumiczu sędzia dyktuje rzut karny, który pewnym strzałem prawą nogą w okienko na bramkę zamienia Krzysztof Kaliciak
9' gol samobójczy 1-1 Niefortunna interwencja Radosława Kursy we własnym polu karnym i mamy remis 1:1
8' gol - piłka nożna 1-0 Po dośrodkowaniu Wojciecha Wojcieszyńskiego z rzutu rożnego Łukasz Tumicz urwał się obrońcom i strzałem głową umieścił piłkę w bramce Ruchu
1' gwizdek O godz. 17:03 rozpoczął się sparing Zagłębia z Ruchem Radzionków
Wygrany sparing z RuchemWygrany sparing z Ruchem W sparingu rozegranym na bocznym boisku Stadionu Ludowego Zagłębie Sosnowiec wygrało 3:1 z III-ligowym Ruchem Radzionków 3:1. Bramki zdobyli Łukasz Tumicz, Krzysztof Kaliciak i Rafał Jankowski. » Czytaj więcej