2014-02-22, 11:00 Miejsce rozgrywania meczu: Rybnik
(46' Marcin Skrzeszewski)
19. Michał Płonka
17. Maxim Potirniche
(32' 16. Konrad Gilewicz;
46' 3. Marcin Grolik)
(46' 6. Łukasz Bałuszyński)

51' Rafał Sadowski

90.0000
90' gwizdek Koniec! Najczęściej remisująca w I lidze drużyna zremisowała także z Zagłębiem Sosnowiec.
77' Idealne dośrodkowanie Jovana Ninkovicia z lewej strony boiska. Niestety, Rafał Jankowski w wyśmienitej sytuacji strzela głową nad bramką.
74' zmiana Za Jana Grzesika na plac gry wszedł Filip Kazimierczyk.
71' Pierwsza groźniejsza akcja w II połowie. Po strzale Kamila Kosteckiego Mateusz Struski piąstkuje piłkę przed siebie, a próbujący dobijać Szymon Sobczak zdaniem sędziego sfaulował Jovana Ninkovicia.
66' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu. Za Rafała Sadowskiego wchodzi Hubert Tylec.
51' żóta kartka Żółta kartka dla Rafała Sadowskiego za faul na Danielu Ferudze.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa sparingu
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy
39' Po rozegraniu rzutu rożnego piłka trafiła na lewą stronę boiska do Radosław Kursy, który wrzucił w pole karne, a Tomasz Szatan strzelił głową tuż obok bramki.
38' Jan Grzesik z około 20 metrów huknął pod poprzeczkę, a Antonin Buczek odbił piłkę na róg.
30' Efektowna wymiana podań między Jovanem Ninkoviciem a Tomaszem Szatanem. Serb po rajdzie lewą stroną zagrywa do Tomka, który odgrywa z pierwszej piłki w pole karne i ofiarna interwencja rybnickiego bramkarza, który rzucił się pod nogi naszego zawodnika, zapobiegła oddaniu strzału.
24' I od razu świetna okazja dla gospodarzy. Prostopadłe podanie w pole karne do Idrissy Cisse, strzał lewą nogą i dobra interwencja Mateusza Struskiego, który odbił piłkę nogą.
24' Dobra okazja dla Zagłębia. Rafał Sadowski zakręcił Michałem Płonką, dośrodkował prawą nogą w pole karne, a Radosław Kursa strzelił głową nad poprzeczką.
15' Po pierwszym kwadransie bez goli w Rybniku.
1' gwizdek 11:04 Rozpoczął się sparing
0' 10:55 W tej relacji postaramy się informować was o wszystkich najważniejszych wydarzeniach meczu w Rybniku. Klasycznej relacji, takiej jak zwykle z meczów ligowych, raczej nie będzie z dwóch przyczyn. Po pierwsze - na bocznym boisku nie ma prądu i bateria w laptopie może nie przetrwać pracy przez cały sparing, a po drugie, jeszcze ważniejsze - warunki atmosferyczne nie są zbyt obiecujące. Co prawda aktualnie nie pada, ale ciemne chmury kręcą się w okolicy i niewykluczone, że coś z nich poleci.
0' 10:50 Poznaliśmy już skład, w jakim zagra przeciwko pierwszoligowcowi Zagłębie. Do Rybnika przyjechało tylko 15 piłkarzy. Reszta o 14:00 wystąpi w drugim sparingu z GKS-em Jastrzębie.
0' 10:45 Witamy z ulicy Gliwickiej 72 w Rybniku i zapraszamy na relację ze sparingu pomiędzy Energetykiem ROW-em Rybnik a Zagłębiem Sosnowiec.
Zdjęcia z meczu z ROW-em RybnikZdjęcia z meczu z ROW-em Rybnik Zapraszamy do oglądania zdjęć z bezbramkowego sparingu Zagłębia z drużyną Energetyka ROW Rybnik rozegranego w dniu dzisiejszym w Rybniku. » Czytaj więcej