2014-02-15, 11:00 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
22. Mateusz Struski
(61' 1. Paweł Grzywa)
9. Michal Farkas
(43' 16. Jan Grzesik
61' 7. Marcin Sierczyński)
(61' 18. Michał Grudniewski)
30. Wołodymyr Ostrouszko
(31' 3. Radosław Kursa)
(61' 25. Paweł Domański)
6. Filip Kazimierczyk
(31' 15. Krzysztof Krzykawski
71' 23. Hubert Tylec)
(61' 31. Łukasz Tumicz)
0:1 - Kamil Karcz 10' 1:1 - Rafał Jankowski 30' 1:2 - Kamil Karcz 52' 2:2 - Rafał Jankowski 57' (k.)

90.0000
90' gwizdek Koniec sparingu.
81' Jeszcze około 10 minut do końca sparingu.
71' zmiana Za testowanego Krzysztofa Krzykawskiego na boisko wchodzi Hubert Tylec.
69' Mogło być 2:3, ale Przemysław Brychlik z bliska trafił w poprzeczką.
61' gwizdek Zaczęła się trzecia kwarta sparingu. W Zagłębiu doszło do wielu zmian.
60' gwizdek Koniec drugiej kwarty sparingu. Znowu jest remis.
57' gol - po karnym 2:2 Rafał Jankowski strzelił prawą nogą po ziemi w prawy róg bramkarza. Krzysztof Kozik wyczuł intencje strzelca, ale nie dał rady zatrzymać piłki.
56' Po podaniu Jana Grzesika jeden z zawodników gości zagrał piłkę ręką w polu karnym i arbiter natychmiast wskazał na "wapno"
52' gol - piłka nożna 1:2 Uzoma Luke podał w polu karnym do Kamila Karcza, a ten strzelił swojego drugiego gola, pakując futbolówkę do bramki z najbliższej odległości.
51' zmiana Zmiana w zespole gości - Uzoma Luke za Seweryna Caputę.
43' zmiana Za Michala Farkasa na boisko wchodzi Jan Grzesik.
35' Świetna okazja Zagłębia. Po dośrodkowaniu Rafała Sadowskiego z lewej strony boiska Rafał Jankowski z około 5 metrów strzelił głową nad poprzeczką.
31' gwizdek Po około trzech minutach przerwy rozpoczęło się drugie trzydzieści minut.
31' zmiana Przed drugą tercją trzy zmiany w Zagłębiu. Na boisku pojawili się testowany zawodnik Krzysztof Krzykawski (rocznik 1995), Radosław Kursa oraz Łukasz Grube. Zeszli Filip Kazimierczyk, Wołodymyr Ostrouszko i Grzegorz Arłukowicz.
30' gwizdek Po wyrównującej bramce sędzia zakończył pierwszą tercję sparingu.
30' gol - piłka nożna 1:1 Rafał Jankowski został sfaulowany około 20 metrów od bramki. Przy piłce ustawili się sam poszkodowany oraz Jovan Ninković. Ostatecznie na strzał zdecydował się "Jankes" i posłał piłkę nad murem wprost do bramki.
20' Z uwagi na niezbyt sprzyjające warunki do pracy na bocznym boisku, będziemy w relacji informowali tylko o najważniejszych wydarzeniach.
15' W składach, które otrzymaliśmy, jest wpisany jeden testowany zawodnik, który ma zagrać w Zagłębiu.
10' gol - piłka nożna 0:1 Kamil Karcz minął zwodem w polu karnym Jovana Ninkovicia i uderzył lewą nogą w długi róg
5' Jak udało nam się ustalić, dzisiejszy sparing będzie składał się z trzech 30-minutowych tercji.
1' gwizdek Witamy z bocznego boiska Stadionu Ludowego i zapraszamy na relację ze sparingu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a BKS-em Stalą Bielsko-Biała.
Zdjęcia z meczu z BKS-emZdjęcia z meczu z BKS-em Zapraszamy do oglądania zdjęć z dzisiejszego sparingu z BKS-em zremisowanego przez Zagłębie 2:2. » Czytaj więcej
Sparing: Zagłębie - BKS Stal 2:2Sparing: Zagłębie - BKS Stal 2:2 Zagłębie zremisowało 2:2 w sparingu z BKS-em Stalą Bielsko-Biała. Oba gole dla naszego zespołu strzelił po stałych fragmentach gry Rafał Jankowski (30' - rzut wolny, 57' - rzut karny). » Czytaj więcej