2014-02-12, 16:00 Miejsce rozgrywania meczu: Bełchatów
1:1(0:0)
Stroje:
Arkadiusz Malarz
(61' Paweł Lenarcik
91' Damian Podleśny)
Adrian Basta
(61' Alexis Norambuena)Paweł Baranowski(61' Bartosz Turniak) Marcin Flis
(61' Piotr Witasik) Krzysztof Michalak(61' Mateusz Szymorek)Łukasz Wroński(61' Mateusz Mak)Grzegorz Baran(61' Szymon Sawala) Damian Szymański
(61' Mikołaj Grzelak
91' Filip Rośniak)

120.0000
120' gwizdek Koniec! Zagłębie w dwugodzinnym sparingu zremisowało z wiceliderem I ligi.
118' gol - piłka nożna 1:1 GKS strzelił pod koniec trzeciej kwarty, a Zagłębie odpowiada pod koniec ostatniej kwarty. Wyrównującą bramkę zdobył Rafał Sadowski.
91' gwizdek Ostatnia kwarta rozpoczęta!
91' zmiana Po półgodzinnym odpoczynku wracają do gry Jan Grzesik i Łukasz Matusiak, a wolne na dzisiaj mają dwaj piłkarze, którzy występowali przez pełne trzy kwarty - Sławomir Jarczyk i Michal Farkaš. Przy okazji poprawiliśmy minuty pozostałych zmian, bo z rozpędu wpisaliśmy 46., a przecież połowa tego sparingu trwała godzinę
90' gwizdek Standardowo po 90 minutach gry kończy się mecz, ale ponieważ ten sparing jest niestandardowy, za nami dopiero 3/4 meczu i pozostało jeszcze pół godziny, aby odpowiedzieć na strzeloną przez GKS bramkę.
88' gol - piłka nożna 1:0 Gol dla wicelidera I ligi. Jak relacjonuje nasz informator, nie popisał się sędzia, który nie dostrzegł faulu na Michale Farkašu, co dało GKS-owi rzut rożny, a po dośrodkowaniu gola strzelił Andreja Prokić.
75' Rozwiązujemy konkurs ogłoszony pół godziny temu. 4 czerwca 2000 w Bełchatowie Zagłębie zapewniło sobie awans do II ligi. Nasza drużyna wygrała wtedy z rezerwami GKS-u 1:0 po bramce Rafała Baczyńskiego. A oto skład tamtego Zagłębia: Robert Stanek - Piotr Stach (46' Arkadiusz Koster), Piotr Pierścionek, Sebastian Klata - Dawid Skrzypek, Wojciech Nowak, Krzysztof Obiedziński (26' Sebastian Stemplewski), Rafał Baczyński (75' Łukasz Antczak), Artur Derbin - Marek Adamczyk (67' Tomasz Łuczywek), Karol Stawecki
61' gwizdek Rozpoczęła się trzecia kwarta, lub - jak kto woli - druga połowa sparingu w Bełchatowie.
61' zmiana Dziewięć zmian w składzie Zagłębia. Na boisku zostali tylko Sławomir Jarczyk i Michal Farkaš (ale Słowak przeszedł na prawą obronę).
60' gwizdek Skończyła się druga kwarta, lub - jak kto woli - pierwsza połowa sparingu w Bełchatowie. Wciąż bez goli.
45' Na bocznym boisku w Bełchatowie nadal remis. A my ogłaszamy konkurs bez nagród. Pytanie brzmi - co się wydarzyło w Bełchatowie 4 czerwca 2000?
35' Korzystając z okazji przypominamy, że Zagłębie po raz ostatni o ligowe punkty zagrało w Bełchatowie 10 listopada 2007. Wtedy przegraliśmy 0:2, ale na pomeczowej konferencji naszemu szkoleniowcowi dopisywał humor, co widać na zdjęciu: http://zaglebie.sosnowiec.pl//media/gallery/101107/DSC_0609.JPG (Niestety, w panelu do relacji na żywo nie możemy wklejać fotek, ani zamieszczać linków, więc trzeba sobie skopiować adres. Sorry, taki mamy klimat)
31' gwizdek Po krótkiej przerwie wznowiono grę.
30' gwizdek Zakończyła się pierwsza kwarta sparingu.
25' Na razie nie dostaliśmy żadnej informacji o tym, że wynik się zmienił, więc zakładamy, że ciągle jest 0:0.
15' Za stroną oficjalną podaliśmy skład, w jakim rozpoczęło sparing Zagłębie i według planów takim składem podopieczni Mirosława Smyły mają rozegrać pierwsze dwie kwarty. Łącznie na boisku ma się pojawić 20 zawodników Zagłębia
1' Około 16:05 rozpoczął się sparing pomiędzy GKS-em Bełchatów a Zagłębiem Sosnowiec. Mecz potrwa 120 minut (4 kwarty po 30 minut) i rozgrywany jest na bocznym boisku koło hali w Bełchatowie.