(71' 15. Jakub Malara)
26. Łukasz Grube
4. Rafał Sadowski
20. Krzysztof Kaliciak
1:0 - Rafał Jankowski 39' (k.) 1:1 - Prejuce Nakoulma 49' 2:1 - Michał Cyganek 58' 2:2 - Szymon Drewniak 84'
90.0000
90' gwizdek Koniec sparingu.
88' Potężny strzał Łukasza Grubego z rzutu wolnego i udana interwencja Grzegorza Kasprzika.
87' Faul Ołeksandra Szewełuchina na Michale Cyganku tuż przed polem karnym Górnika i mamy rzut wolny.
84' gol - piłka nożna 2:2 Wyrównująca bramkę dla Górnika strzela głową Szymon Drewniak.
83' Maciej Małkowski przeszedł na prawą pomoc i po solowej akcji zbiegł z piłką do środka i uderzył lewą nogą zza pola karnego. Piłka zmierzała do bramki, ale drogą zagrodził jej Mateusz Wieczorek
80' Łukasz Grube wyłożył piłkę Rafałowi Sadowskiemu na 15. metrze, ale nasz lewoskrzydłowy źle kopnął piłkę i poleciała on wysoko nad poprzeczką.
76' Po rzucie rożnym wykonanym przez Macieja Małkowskiego Mateusz Wieczorek minął się z piłką, ale na szczęście zabrzanie nie potrafili skorzystać z tego błędu.
73' Powinno być 3:1. Krzysztof Kaliciak po rajdzie lewą stroną wyłożył piłkę Jakubowi Malarze, który strzelił nad poprzeczką z około 10 metrów.
71' zmiana Za Filipa Kazimierczyka na boisko wszedł Jakub Malara
65' zmiana W Zagłębiu zmiana w bramce, a w Górniku z boiska zeszli Maciej Mańka, Prejuce Nakoulma i Robert Jež, a za nich wszedł Bartosz Iwan z dwoma kolegami.
61' Mogło być 2:2, ale Szymon Skrzypczak zmarnował niezłą okazję i posłał piłkę nad poprzeczką.
58' gol - piłka nożna 2:1 Zagłębie znów na prowadzeniu. Szybki Rafał Sadowski uciekł obrońcy na lewym skrzydle i dograł w pole karne. Krzysztof Kaliciak nie zdołał oddać strzału, ale nadbiegający Michał Cyganek przymierzył prawą nogą w długi róg i nie dał szans Grzegorzowi Kasprzikowi.
55' zmiana Na drugą połowę wyszła prawie cała nowa jedenastka w Zagłębiu. Na boisku pozostał tylko Mateusz Struski. W Górniku były cztery zmiany.
52' Dwie udane interwencje wprowadzonego po przerwie bramkarza Górnika - najpierw obronił strzał Krzysztofa Kaliciaka, a po chwili dobitkę Łukasza Grubego.
49' gol - piłka nożna 1:1 Po solowej akcji do wyrównania doprowadza Prejuce Nakoulma
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa sparingu.
46' Jak ustaliła w przerwie nasza ekipa śledcza, testowany zawodnik z numerem 24 to Grzegorz Arłukowicz z Jagiellonii Białystok.
45+1' gwizdek Koniec pierwszej połowy.
45+1' Była szansa na podwyższenie prowadzenia! Marcin Sierczyński po rajdzie prawym skrzydłem odegrał w pole karne do Tomasza Szatana, ale ten strzelił za lekko.
45' Rzut wolny dla Górnika z prawej strony boiska. Po dośrodkowaniu Macieja Małkowskiego piłkę głową wybił Tomasz Szatan
39' gol - po karnym 1:0 Pewnym egzekutorem rzutu karnego jest Rafał Jankowski, który posyła piłkę prawą nogą w prawy dolny róg bramkarza.
39' Po dośrodkowaniu Jovana Ninkovicia Ołeksandr Szewełuchin fauluje w polu karnym Marcina Sierczyńskiego i mamy jedenastkę.
38' Po strzale Wojciecha Wojcieszyńskiego kiksuje Błażej Augustyn i mamy korner.
32' Niepewne wyjście bramkarza Górnika do piłki dośrodkowanej przez Jovana Ninkovicia, ale za chwilę naprawia on swój błąd, broniąc strzał Radosława Kursy.
31' Zagłębie będzie miało pierwszy rzut rożny wywalczony przez Łukasza Matusiaka.
28' Świetna akcja Zagłębia. Jovan Ninković zagrał prostopadła piłkę do wbiegającego w pole karne Wojciecha Wojcieszyńskiego, ale były gracz Okocimskiego nie potrafił przyjąć futbolówki.
23' Rzut wolny dla Górnika z prawego skrzydła. Po wrzutce Macieja Małkowskiego Mateusz Struski piąstkuje futbolówkę.
19' Górnik naciera lewym skrzydłem. Prejuce Nakoulma wypuszcza Macieja Małkowskiego, a ten zagrywa w pole karne, ale Mateusz Struski dobrze przewidział zamiary zabrzanina i złapał piłkę.
15' Dla Górnika jest to drugi sparing rozgrywany dziś w Sosnowcu. O 10:00 na sztucznej murawie Stadionu Ludowego zabrzanie zmierzyli się z III-ligową Piotrówką i wygrali 2:1, ale grał tam zupełnie inny skład niż teraz.
13' Radosław Sobolewski strzela zza pola karnego - Mateusz Struski paruje piłkę na róg.
10' Pierwsze 10 minut sparingu upłynęło bez groźniejszych akcji i strzałów.
7' Wśród rezerwowych Zagłębia mamy jeszcze dwóch piłkarzy zaznaczonych jako "Zawodnik Testowany". Jeśli wierzyć składom, po przerwie ma zagrać Wołodymyr Ostrouszko, z którym Zagłębie miało rozwiązać kontrakt.
3' W pierwszym składzie Zagłębia mamy jednego testowanego zawodnika z numerem 24, który gra na pozycji defensywnego pomocnika. Na prawej pomocy występuje natomiast Wojciech Wojcieszyński, dla którego jest to pierwszy występ w barwach Zagłębia.
1' 11:35 Rozpoczął się mecz. Zaczęli goście z Zabrza, a my za chwilę ogarniemy składy obu ekip.
0' 11:30 Witamy ze Stadionu Ludowego i zapraszamy na sparing pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Górnikiem Zabrze.