14. Charles Nwaogu

Trener: Leszek Ojrzyński
Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)
90.0000
90+1' gwizdek Koniec! Wygrywamy sparing z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:1.
90' Kontra Zagłębia. Była przewaga liczebna, ale fatalnie zagrał Paweł Domański i Damian Chmiel zdążył wybić piłkę na aut.
89' Mocny strzał Błażeja Telichowskiego z lewej strony pola karnego - Mateusz Struski odbija piłkę.
88' Kontra Zagłębia. Hubert Tylec dośrodkował z prawego skrzydła, a naciskany przez Mateusza Kupczaka testowany zawodnik z numerem 28 strzela głową niecelnie.
87' Po dośrodkowaniu Jovana Ninkovicia piłkę z pole karnego wybił Mateusz Kupczak.
86' Rzut rożny dla Zagłębia. Szansa na podwyższenie prowadzenia.
82' Efektowna interwencja Mateusza Struskiego, który wybiegł poza pole karne i wybił piłkę szczupakiem.
78' żóta kartka Michal Farkaš obejrzał żółtą kartkę za faul na Damianie Chmielu.
75' Damian Chmiel wbiegł w pole karne, dograł do Fabiana Paweli, który strzelił z pierwszej piłki z około 10 metrów, a Mateusz Struski instynktownie wybił piłkę na rzut rożny.
72' Łukasz Grube po podaniu Tomasza Szatana strzela zza pola karnego. Ladislav Rybánsky odbija piłkę, a próbujący kontynuować akcję Hubert Tylec znajdował się na spalonym
70' zmiana Zmiana w bramce Zagłębia - za Mateusza Wieczorka wszedł Mateusz Struski.
69' Dariusz Kołodziej oddał strzał prawą nogą z około 25 metrów - tuż nad poprzeczką.
67' Tomasz Górkiewicz zagrał w pole karne do Piotra Malinowskiego, który przyjął piłkę i niecelnie uderzył prawą nogą po ziemi w kierunku długiego rogu
64' Zamieszanie pod bramką Zagłębia po rzucie rożnym kończy się niecelnym strzałem głową
62' Mocny strzał Fabiana Paweli z około 30 metrów. Mateusz Wieczorek piąstkuje piłkę nad bramkę.
60' W drugiej połowie w Zagłębiu jest trzech testowanych zawodników, z których udało nam się zidentyfikować tylko jednego - grającego na środku obrony Mateusza Bodziocha. Drugi z testowanych gra w ataku, a trzeci na prawej obronie.
55' W drugiej połowie Podbeskidzie przeszło na grę trójką obrońców, a w Zagłębiu jako wysunięty napastnik gra testowany piłkarz z numerem 28
51' gol - piłka nożna 2:1 Próbowaliśmy ogarnąć zmiany, a tymczasem padła bramka. Krzysztof Kaliciak dośrodkował z lewego skrzydła. Zamykający akcję Hubert Tylec dograł głową na środek pola karnego do Tomasza Szatana, a ten strzelił z półwoleja prawą nogą i dał nam prowadzenie.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa sparingu.
46' Jak udało się w przerwie ustalić naszym reporterom śledczym, testowany z numerem 30 napastnik to Słowak Emil Le Giang. Nietypowe dla Słowacji nazwisko wynika z tego, że ojciec Emila jest Wietnamczykiem.
45+1' gwizdek Koniec pierwszej połowy meczu.
44' Miękka wrzutka Michała Cyganka z rzutu wolnego. Do piłki w polu karnym wyskakuje Radosław Kursa, ale źle uderza piłkę głową i nie kieruje jej nawet w stronę bramki.
43' Wrzuconą przez Adama Deję piłkę wybija z pola karnego Radosław Kursa, a stojący na 20. metrze Sebastian Bartlewski strzela z powietrza - broni Mateusz Wieczorek.
42' Radosław Kursa blokuje zagranie Konrada Kaczmarka i goście mają kolejny rzut rożny.
41' Mateusz Stąporski wrzucił piłkę z lewego skrzydła i ponownie głową strzelał Konrad Kaczmarek - tym razem trafił w słupek.
40' Adam Deja dośrodkował z narożnika boiska, a Bartłomiej Konieczny strzelił głową lekko i prosto w ręce Mateusza Wieczorka.
39' Sebastian Bartlewski uderza zza pola karnego. Piłka ociera się o Radosława Kursę i wychodzi na rzut rożny.
38' Z lewego skrzydła dośrodkował Frank Adu Kwame, a Konrad Kaczmarek wzbił się nad naszych obrońców i strzelił głową. Na szczęście niecelnie.
36' zmiana Jan Grzesik powraca na boisko, a na ławkę rezerwowych wędruje Jakub Malara.
35' Jakub Malara z pierwszej piłki zagrał do Marcina Sierczyńskiego, który przy próbie dośrodkowania został zablokowany przez Bartłomieja Koniecznego - róg dla sosnowiczan.
30' zmiana Po kilku minutach odpoczynku na boisko powrócił Michał Cyganek, który zastąpił Jana Grzesika.
29' gol - piłka nożna 1:1 Rafał Sadowski przelobował Richarda Zajaca i sosnowiczanie doprowadzili do remisu.
28' Rzut wolny dla Zagłębia. Po wrzutce Jana Grzesika z prawej strony boiska piłkę wybijają gracze Podbeskidzia.
24' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Z boiska zszedł Michał Cyganek, a pojawił się Filip Kazimierczyk.
21' Rzut rożny dla Podbeskidzie źle wykonany przez Adama Deję.
20' Groźnie pod bramką Mateusza Wieczorka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale jeden z graczy Podbeskidzia był na spalonym.
16' Trochę eksperymentów w ustawieniu Zagłębia. Jan Grzesik, zwykle występujący na prawej obronie lub pomocy, dzisiaj występuje w środku pomocy razem z Michałem Cygankiem. Testowany zawodnik z numerem 30 gra z Rafałem Jankowskim w ataku.
12' Długa piłka w pole karne Zagłębia w kierunku Mateusza Stąporskiego, ale testowany niegdyś w Zagłębiu piłkarz nie zdołał opanować futbolówki.
7' Marcin Sierczyński dośrodkował z prawego skrzydła, a Adam Deja wybił piłkę na róg.
5' gol - piłka nożna 0:1 .Vladimír Mišinský wbiegł z piłką w pole karne, minął Sławomira Jarczyka i posłał piłkę po ziemi lewą nogą obok interweniującego Mateusza Wieczorka
3' Ładna akcja Zagłębia. Michał Cyganek zagrał na prawą stronę boiska do Marcina Sierczyńskiego, który dośrodkował w pole karne, a Jakub Malara oddał niecelny strzał.
1' gwizdek Gramy! Zaczęło Zagłębie
0' 11:30 Znamy już wyjściowe składy obu zespołów. W drużynie Zagłębia jest jeden testowany zawodnik, a trzech kolejnych testowanych ma wyjść po przerwie.
0' 11:25 Witamy ze Stadionu Ludowego i zapraszamy na relację z pierwszego w tym roku sparingu sosnowiczan. Rywalem podopiecznych Mirosława Smyły będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała, którego trenerem jest znany w Sosnowcu Leszek Ojrzyński.
Zdjęcia ze sparingu z PodbeskidziemZdjęcia ze sparingu z Podbeskidziem Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można obejrzeć fotografie z rozegranego dziś na Stadionie Ludowym sparingu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Podbeskidziem Bielsko-Biała. » Czytaj więcej