17. Michał Cyganek
21. Adrian Pajączkowski
14. Łukasz Rojewski

Trener: Mirosław Kmieć
1:0 - Marcin Lachowski 40' 1:1 - Dariusz Bernaś 70' 2:1 - Adrian Pajączkowski 88' 3:1 - Michał Cyganek 90'
25' Paweł Lesik

90.0000
90' gwizdek Po bramce Michała Cyganka Michał Zając kończy spotkanie.
90' gol - piłka nożna 3:1 Michał Cyganek strzałem z fałsza przy słupku ustawla wynik spotkania
88' gol - piłka nożna 2:1 Bramka z cyklu stadiony świata. Adrian Pajączkowski po podaniu Pawła Sermaka strzelił lewą nogą z woleja z ostrego kąta. Piłka przeleciała nad bramkarzem i wpadła do siatki.
85' Strzał Grzegorza Fonfary z prawej strony boiska ląduje na słupku.
75' zmiana Zmiana bramkarzy w Gieksie. Za bramkarza, który miał niebieską bluzę z numerem 33 wszedł bramkarz w ciemnoszarej bluzie z numerem 33
75' W ciągu kilkunastu sekund dwie wyborne sytuacje obu zespołów. Najpierw Adrian Pajączkowski strzelił głową tuż nad bramką, a po kontrze gości Rafał Sadowski w sytuacji sam na sam posłał piłkę nad poprzeczką.
70' gol - piłka nożna 1:1 Gieksa wyrównuje po golu byłego zawodnika Zagłębia Dariusza Bernasia. Bernaś strzelił zza pola karnego, trochę nie popisał się Marcin Suchański i piłka wpadła do sieci.
64' Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska główkował Adrian Marek, lecz katowicki bramkarz na posterunku.
60' zmiana Zmiana w Zagłębiu. Za Jarczyka na boisku melduje się Ostrouszo.
55' Po przerwie w zespole rywali weszło trzech piłkarzy znanych w Sosnowcu. Dariusz Bernaś, który odszedł z Zagłębia w trakcie rundy jesiennej zeszłego sezonu i szukał szczęścia w Młodej Ekstraklasie w Podbeskidziu Bielsko Biała, Dawid Tomanek, który znalazł się w Zagłębiu przed rundą wiosenną 2011, gdy Leszek Ojrzyński i Radosław Ogiela hurtowo sprowadzali piłkarzy. Większość z nich okazała się za słaba na reprezentowanie Zagłębia i Tomanek należał właśnie do tej grupy. Trzeci to pochodzący z Sosnowca Rafał Sadowski, który przez długi czas leczył kontuzję i bardzo często przychodził na Stadion Ludowy oglądać mecze Zagłębia.
50' W drugiej połowie meczu na boisko weszło trzech kolejnych testowanych zawodników - Paweł Sermak, syn znanego ligowca Andrzeja, Piotr Bochenek, który już zagrał latem 2011 w oficjalnym meczu Zagłębia, a później był wypożyczony do Górnika Piaski oraz Marcin Trzcionka, który już w poprzednim oknie transferowym próbował swoich szans w Zagłębiu, ale nie znalazł uznania w oczach sztabu szkoleniowego i jesień spędził w III-ligowej Piotrówce.
46' gwizdek Zaczęła się 2 połowa.
45' gwizdek Koniec 1 części meczu. Do przerwy prowadzimy 1:0 z drużyną z miasta leżącego pod Sosnowcem.
40' gol - piłka nożna 1:0 Róg dla Zagłębia. Wrzucał Tomek Szatan, gdzieś tam w zamieszaniu piłkę głową zagrał Sławomir Jarczyk, a Marcin Lachowski z ostrego kąta zapakował futbolówkę pod poprzeczkę
37' Marcin Lachowski przywalił w poprzeczkę
33' Zawodnik GKS z numerem 22 już był na linii pola karnego i szykował się do strzału, ale akurat wpadł w dół zrobiony przez kreta, zarył butem w murawie i padł na glebę.
26' Kapitalna parada Wieczorka uchroniła Zagłębie przed utratą gola.
25' żóta kartka Paweł Lesik otrzymał żółtą kartkę za faul na zawodniku GKS-u. Katowiczanie mają rzut wolny z 17 metrów.
15' Na boisku zbyt wiele ciekawego się nie dzieje. Sporo strat. Zagłębie miało trzy rzuty rożne, ale nie było z tego większego zagrożenia.
0' gwizdek Zaczęli!
0' 10:50. Jak widzicie mamy już składy i już wiadomo, że testowanych zawodników będzie trzech. Wcześniej wspomniany Marcin Trzcionka, Paweł Sermak z Orła Balin oraz kanadyjczyk Andrew Gray, który ostatnio kopał piłkę w Szwecji. Zobaczymy również w 2 połowie wypożyczonego ostatnio do Górnika Piaski - Piotra Bochenka.
0' 10:38. Mamy info, że Zagłębie będzie testowało Marcina Trzcionkę z LZS Piotrówka, bardziej znanego z występów w Ruchu Radzionków (tu link do jego kariery: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=12110 ). Co do czarnoskórego piłkarza to ustalamy tozsamość.
0' 10:31. Na boisku meldują się również katowiczanie, co oznacza, że sparing się odbędzie.
0' 10:26. Na rozgrzewkę wychodzi reszta drużyny i po twarzach widać, że trener Kmieć podchodzi do sprawy poważnie. Na zielonej murawie meldują się m. in.: Lachowski, Jarczyk, Sierczyński, Jankowski, Matusiak, Szatan, a wśród reszty zawodników jest również... czarnoskóry piłkarz.
0' 10:23. Na rozgrzewkę wyszli bramkarze Zagłębia wraz z trenerem Robertem Stankiem.
0' Jesteśmy już na Stadionie Ludowym i nie mamy jeszcze składów, zatem pokrótce przedstawimy osiągnięcia dzisiejszego rywala Zagłębia w obecnym sezonie. W 17. ligowych meczach w 1 lidze katowiczanie zdobyli 21 punktów (bilans: 6-3-8 bramki: 23:25) i obecnie plasują się na 13. pozycji.