10. Piotr Niewieściuk
20. Krzysztof Suchecki
14. Rafał Miazgowski
1:0 - Michał Michalec 23' 1:1 - Rafał Jankowski 73'
39' Łukasz Matusiak 79' Rafał Jankowski 86' Damian Celuch

25. Mateusz Sroka
Sędziowie: Andrzej Martynowicz - Artur Smolik, Grzegorz Prostak (Szczecin)
90.0000
90+4' gwizdek Po 48 minutach i 36 sekundach gry kończy się druga połowa. Zaczynamy wiosnę od remisu na boisku wicelidera!
90+4' zmiana Trzecia zmiana w Zagłębiu - Michał Cyganek za Rafała Jankowskiego.
90+3' Rzut rożny dla Zagłębia. Po dośrodkowaniu Tomka Szatana piłka wybita do przodu.
90+2' Gracze Chrobrego popisowo zmarnowali róg. Jeden się potknął, a drugi zagrał niecelnie. Kontra Zagłębia. Rafał Jankowski ruszył sam na trzech, zwolnił akcję, poczekał na Marcina Lachowskiego, podał do niego, a "Lacha" kopnął nad poprzeczką z ponad 20 metrów.
90+1' Wojciech Białek wybił piłkę na róg.
90' doliczony czas Mecz potrwa jeszcze 3 minuty.
90' Sebastian Domański dośrodkował z prawej strony boiska, a Michał Michalec był szybszy od Rafała Jankowskiego.
89' Rzut wolny dla Macieja Sobonia, ale piłka dośrodkowana była bardzo niedobrze przez Macieja Sobonia i Marcin Suchański mógł ją spokojnie odprowadzić wzrokiem.
86' żóta kartka Damian Celuch ukarany żółtym kartonikiem za faul na Sebastianie Domańskim.
85' Najwyżej w polu karnym Zagłębia wyskoczył Łukasz Matusiak i to on wybił piłkę po wrzutce z rogu.
85' Po dośrodkowaniu Mateusza Hałambca strzelał Maciej Soboń, a piłkę na róg wybił Marcin Suchański.
82' zmiana Trzecia zmiana w Chrobrym - Damian Celuch za Grzegorza Wana.
81' "Ole, to my kibole" - niesie się z sektora zajmowanego przez fanatyków Zagłębia.
79' żóta kartka Żółta kartka dla Rafała Jankowskiego za odkopnięcie piłki po gwizdku.
78' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu - Sebastian Domański wszedł za Artura Karpowicza.
77' Róg dla Zagłębia mógł się skończyć golem dla Chrobrego. Gospodarze po przejęciu piłki ruszyli z kontrą, a konkretnie ruszył Adam Filbier, który miał przed sobą tylko Łukasza Matusiaka i Marcina Suchańskiego. Pełniący rolę ostatniego obrońcy Matusiak spisał się bez zarzutu i wybił piłkę.
76' Maciej Soboń wrzucił piłkę z rzutu wolnego, ale po raz kolejny pewnie w powietrzu spisał się Marcin Suchański.
73' gol - piłka nożna 1:1 Jest wyrównanie! Zagłębie przeprowadziło akcję prawą stroną. Przedarł się Wojciech Białek. Po jego pierwszym podaniu Marcin Lachowski został zablokowany, ale akcja trwała dalej. "Lacha" odegrał piłkę do Rafała Jankowskiego, który strzelił prawą nogą po ziemi i umieścił futbolówkę przy słupku bramki gospodarzy!
72' Tym prazem z prawego skrzydła dośrodkował Sławomir Jarczyk. Do strzału głową już się szykował Marcin Lachowski, ale w powietrzu uprzedził go jeden z defensorów Chronrego
71' Kontra Zagłębia, ale nikt nie doszedł w polu karnym do piłki dośrodkowanej przez Tomasza Szatana z lewej strony boiska.
70' Z około 20 metrów obok bramki strzelał Arkadiusz Mróz.
69' zmiana Pierwsza zmiana dokonana przez Jerzego Wyrobka - za Mateusza Glenia na boisku pojawił się Arkadiusz Mróz.
68' Rzut wolny dla Zagłębia z ponad 35 metrów. Do piłki podszedł Tomasz Szatan, strzelił prawa nogą i posłał piłkę nad poprzeczką.
67' zmiana Druga zmiana w Chrobrym - Adam Filbier za Konrada Kaczmarka.
66' Ehh, ci kibice zamęczą delegata. Teraz pozdrowienia dla policji i oczywiście stosowna notatka. Piszemy o takich pierdołach, bo na boisku nic szczególnego się nie dzieje. Można siedzieć i się opalać.
64' Delegat po raz kolejny wyjął kajecik i pisze. Tym razem w sektorze gości nastąpił wybuch petardy.
61' zmiana Pierwsza zmiana w Chrobrym - za Mateusza Niedźwiedzia wchodzi Mateusz Hałambiec.
60' Akcja Zagłębia. Marcin Lachowski ruszył prawą stroną, dośrodkował w pole karne, jednak Mateusz Gleń jest trochę zbyt słaby gabarytowo, aby wygrać walkę o piłkę w powietrzu z obrońcami Chrobrego.
58' Kibice Chrobrego pozdrawiają PZPN, a siedzący rząd pod nami delegat PZPN wyjął kajecik i zanotował, że takie wykroczenie miało miejsce.
56' Pierwsze dośrodkowanie trafiło Mateusza Glenia. Drugi róg, piłkę zagrał Mateusz Niedźwiedź, a Marcin Suchański pewnie interweniował na przedpolu.
55' Konrad Kaczmarek przedarł się lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne i piłkę na róg wybił Sławomir Jarczyk.
52' Spiker poinformował, że mecz ogląda 1625 widzów. W tym będzie ponad 300 fanów Zagłębia. Dokładną liczbę podamy później.
50' Po rajdzie prawą stroną w pole karne piłkę zagrał Krzysztof Ziemniak, ale Sławomir Jarczyk był dobrze ustawiony i nie pozwolił Konradowi Kaczmarkowi na oddanie strzału.
48' Wojciech Białek przeciął akcję Chrobrego 40 metrów od bramki i wyszedł z tego celny strzał, ale nie sprawił żadnych trudności Michałowi Augustynowi.
46' Oba zespoły przystąpiły do drugiej części meczu bez zmian. W przerwie przesunięto za to reklamy stojące za końcowymi i bocznymi liniami, bo trochę one przeszkadzały zawodnikom i dwóch graczy Chrobrego miało z nimi problemy.
46' gwizdek 16:04 Rozpoczęła się druga połowa meczu.
45+3' gwizdek Po 47 minutach i 26 sekundach gry kończy się pierwsza połowa spotkania. Zapraszamy za kwadrans.
45+2' Michał Bukraba zagrał w pole karne Zagłębia w kierunku Przemysława Stasiaka, ale zdaniem sędziego napastnik Chrobrego odepchnął w walce o piłkę Łukasza Wawrzyniaka
45' doliczony czas Pierwsza połowa została przedłużona o 2 minuty.
43' Zagłębie szło z kontrą, ale akurat głowami zderzyło się dwóch zawodników Chrobrego i sędzia przerwał grę.
42' Z rzutu wolnego z lewej strony boiska dośrodkował Łukasz Wawrzyniak - piłka w rękach bramkarza Chrobrego.
41' Po rogu Zagłębie zamknięte w polu karnym. Z 20 metrów strzelał Grzegorz Wan i po otarciu się o jednego z graczy naszego zespołu głogowianie wywalczyli kolejny korner.
40' Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę na róg wybił Sławomir Jarczyk
39' żóta kartka Żółta kartka dla Łukasza Matusiaka za faul na Michale Bukrabie.
38' Artur Karpowicz chyba próbował strzelać z rzutu wolnego, ale piłka mu bardzo zeszła. Na szczęście przed boczną linią opanował ją Sławomir Jarczyk, odegrał do Łukasza Wawrzyniaka. Ten zagrał w pole karne w kierunku Rafała Jankowskiego, ale szybszy był Michał Augustyn
36' Z rzutu rożnego dośrodkował Artur Karpowicz. Piłka wróciła do niego i został on sfaulowany tuż za polem karnym. Będzie rzut wolny dla sosnowiczan.
36' Mateusz Gleń wywalczył kolejny rzut rożny dla naszego zespołu.
35' Nasi kibice już w komplecie na swoim sektorze i zaczął się doping!
33' Po zamieszaniu w polu karnym Mateusz Niedźwiedź zagrał do tyłu do Macieja Sobonia, a ten uderzył po ziemi z około 20 metrów. Udanie interweniował Marcin Suchański.
31' Błąd Łukasza Matusiaka, który zgubił piłkę na środku boiska. Grzegorz Wan podał piłkę do Przemysława Stasiaka. który próbował przerzucić piłkę nad Marcinem Suchańskim, ale nasz golkiper zdołał złapać futbolówkę na skraju pola karnego.
30' Rzut wolny dla Zagłębia po faulu Krzysztofa Ziemniaka na Arturze Karpowiczu. Z około 28 metrów strzelał Tomasz Szatan, a Michał Augustyn odbił na bok piłkę zmierzającą do bramki przy słupku.
28' Rzut wolny dla Zagłębia z około 40 metrów. Lewą nogą piłkę kopał Artur Karpowicz. Miało to chyba być dośrodkowanie, ale wyszedł raczej strzał na bramkę, zbyt słaby, aby miejscowy golkiper miał z nim problemy.
27' Czwarty róg dla Zagłębia - piłkę w pole bramkowe posłał Tomasz Szatan, a stamtąd wybił ją głową jeden z zawodników Chrobrego
26' Płasko z rzutu wolnego piłkę zagrał Maciej Soboń. Małe zamieszanie w polu karnym, ale w końcu udało się naszym graczom wybić piłkę.
25' Mateusz Gleń sfaulował Mateusza Niedźwiedzia z boku boiska i znowu może być groźnie.
23' gol - piłka nożna 1:0 Z rzutu wolnego z prawej strony boiska dośrodkował Mateusz Niedźwiedź, a nabiegający Michał Michalec strzałem głową z około 5 metrów pokonał Marcina Suchańskiego.
22' Przemysław Stasiak przebiegł z piłką jakieś 40 metrów, ale w polu karnym zatrzymał go Wołodymyr Ostrouszko, ale chwilę później Stasiaka z boku sfaulował Łukasz Wawrzyniak.
19' Michał Michalec przewrócił reklamę Castoramy, tę samą, którą przeskoczył na początku meczu Krzysztof Ziemniak. Niewiele brakowało, by stratował multifunkcjonalnego redaktora Wasika.
16' Zagłębie wymieniło kilka podań przed polem karnym Chrobrego, ale zabrakło tego decydującego, które otworzyłoby drogę do bramki.
13' Po dośrodkowaniu z narożnika boiska do piłki doszedł Michał Michalec, ale ciężko nazwać strzałem jego zagranie głową.
12' Gospodarze wywalczyli drugi róg po interwencji Łukasz Matusiaka.
11' Pierwsi kibice Zagłębia już weszli na sektor i pierwsze flagi zawisły na ogordzeniu.
10' Kontra Chrobrego. Z lewej strony boiska wrzucał Konrad Kaczmarek, a piłkę z pola karnego głową wybił Łukasz Matusiak.
6' Piłkę z autu wrzucił Sławomir Jarczyk, po rykoszecie trafiła ona pod nogi Rafała Jankowskiego, ale w oddaniu strzału przeszkodził mu Michał Michalec.
6' Z rogu wrzucał Tomasz Szatan. Po pierwszych dwóch dośrodkowaniach obrońcy Chrobrego wybijali piłkę poza końcową linię, a po trzecie wrzutce mamy aut.
5' Krzysztof Ziemniak wybił piłkę na róg i uniknął zderzenia z reklamą dzięki efektownemu przewrotowi w przód.
3' Chrobry w akcji prawą stroną, ale tym razem Grzegorz Wan sfaulował Wołodymra Ostrouszkę przy próbie zagrania w polu karnym.
3' Pierwszy rzut rożny dla Chrobrego. Nasi zawodnicy zamknięci w polu karnym, ale ostatecznie udało im się oddalić zagrożenie.
1' gwizdek 15:00 Zaczęło się! Rozpoczęli gospodarze!
0' 14:58 Zagłębie zagra dzisiaj w białych koszulkach w czerwono-zielone pasy i czerwonych spodenkach. Gospodarze w pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach. Sędziowie na fioletowo. Już słychać kibiców Zagłębia.
0' 14:57 Z głośników leci "Eye of the tiger". Nie wiemy, czy to na powitanie naszych kibiców, czy wychodzących na plac gry piłkarzy.
0' 14:56 Pod stadion podjechały cztery autokary z kibicami Zagłębia! Wszystkie z firmy Daniel Tourist. Przy okazji pozdrawiamy Pana Kierowcę Włodka, którego spotkaliśmy przed wyjazdem w Milowicach, ale dzisiaj nie ma w Głogowie, bo ma wolne.
0' 14:55 Zaraz się zacznie! Piłkarze już czekają na wyjście przez tunel. Na bieżni stoją już także głogowskie cheerleaderki. Nasz fotoreporter zobaczył w klubowym budynku galerię ze zdjęciami cheerleaderek i oznajmił, że warto im porobić fotki, więc pewnie w pomeczowej galerii coś zobaczycie.
0' 14:50 Wspomnieliśmy już, że w Zagłębiu zagra 5 debiutantów. Oto oni - Marcin Suchański. Wołodymyr Ostrouszko, Łukasz Wawrzyniak, Łukasz Matusiak, Mateusz Gleń i Artur Karpowicz. Pierwszy z nich to bramkarz, drugi - środkowy obrońca, trzeci - lewy obrońca, czwarty to defensywny pomocnik, a dwóch ostatnich to boczni pomocnicy, którzy pewnie będą się wymieniali pozycjami na skrzydłach.
0' 14:45 Po raz pierwszy w tym sezonie na wyjazdowym meczu mają pojawić się fanatycy Zagłębia. Co prawda jeszcze nie dotarli na stadion w Głogowie, ale a pewno dotrą, bo wiemy, że jadą i to podobno w dobrej ekipie.
0' 14:40 Przy okazji naszej relacji serdecznie pozdrawiamy Tomka Gałkę, który przebywa obecnie w domu i mam przerwę w rehabilitacji. Przypominamy jednocześnie tym osobom, które jeszcze nie złożyły zeznania podatkowego za ubiegły rok, że możecie przekazać 1 % swojego podatku na finansowanie kosztownej rehabilitacji Tomka. Szczegółów możecie dowiedzieć się po kliknięciu w widoczny na głównej stronie banner.
0' 14:35 W kalendarzu jeszcze przez kilka dni mamy zimę, ale mecz w Głogowie da się oglądać w krótkim rękawku! Niezbędna jest też czapka z daszkiem, aby uchronić się od słońca, które akurat świeci prosto w główną trybunę. W tych stronach to nic specjalnego - stadion w Legnicy także jest tak samo usytuowany.
0' 14:30 Pogodę mamy kapitalną jak na 17 marca. Nawet "Tygodnik Kibica" nie był w stanie wyliczyć, kiedy Zagłębie inaugrowało rundę wiosenną w takiej aurze. Tablice informacyjne przy autostradzie A4 pokazały nawet ponad 20 stopni, a w Głogowie wedle prognoz miało być w trakcie meczu 19 stopni i zapewne jest.
0' 14:20 Nie mamy jeszcze składów, ale drogą operacyjną udało nam się ustalić, że w wyjściowej jedenastce Zagłębia ma być aż 5 debiutantów. Po kolei ma być tak: Suchański - Jarczyk, Białek, Ostrouszko, Wawrzyniak - Gleń, Matusiak, Lachowski, Karpowicz - Szatan, Jankowski.
0' 14:15 Dzień Dobry Państwu! To już dzisiaj! Zaczynamy piłkarską wiosnę i witamy ze stadionu Chrobrego w Głogowie. Za trzy kwadranse sędzia zagwiżdże po raz pierwszy i sosnowiczanie rozpoczną walkę o utrzymanie w II lidze. Oby z powodzeniem!
Film z GłogowaFilm z Głogowa Prezentujemy film z wczorajszego wyjazdowego meczu Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1:1. W materiale wideo obie bramki, a także doping kibiców Zagłebia i najlepsze okazje bramkowe tego meczu. » Czytaj więcej
Galeria zdjęć z Głogowa (cz. II)Galeria zdjęć z Głogowa (cz. II) Zapraszamy do obejrzenia kolejnych zdjęć z Głogowa. W drugiej części galerii znajduje się 41 fotografii, na których widać zmagania piłkarzy oraz kibiców na trybunach. » Czytaj więcej
Galeria zdjęć z Głogowa (cz. I)Galeria zdjęć z Głogowa (cz. I) Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części zdjęć z meczu pomiędzy Chrobrym Głogów i Zagłębiem Sosnowiec. W galerii znajduje się 60 fotografii zarówno z boiska, jak i z trybun. » Czytaj więcej
Remis na boisku wicelidera!Remis na boisku wicelidera! W pierwszym wiosennym meczu Zagłębie zremisowało w Głogowie z Chrobrym 1:1. Gospodarze prowadzili od 23. minuty po golu Michała Michalca. Wyrównał w 73. minucie Rafał Jankowski. » Czytaj więcej